آخرین مطالب

آیین تکریم و معارفه معاونین آموزشی اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش برگزار شد/تصاویر

آفتاب آب پخش: طی حکمی از سوی رئیس اداره  آموزش و پرورش منطقه آب پخش  ضمن تکریم از آقای سید مجتبی محمدی ، خانم زینت نیک بین  را به عنوان معاون آموزشی اداره  آموزش و پرورش منطقه آب پخش معارفه نمودند.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش در این مراسم ضمن شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) ویاران باوفای ایشان عنوان داشت: یکی از راهکارهای برای حرکت به سمت جلو داشتن مدیریت درون زا و بهره بردن از نسل جوان و توسعه جانشین پروری در مدیریت سازمانی است.

اکرم پاپری ضمن تشکر از اقدامات ارزنده معاون آموزشی سابق در منطقه اضافه کرد: آموزش یعنی آماده کردن متخصصینی که آینده این کشور را به دست خواهند گرفت و اگر ما امروز در امر آموزش و پرورش کوتاهی نماییم قطعا نتیجه معکوس این عملکرد را در آینده شاهد خواهیم بود لذا باید تمام تلاش خود را جهت آیند باشکوه بریا فرزندانمان به کار ببندیم.

پاپری اظهار داشت: با تلاش های معاون اسبق آموزشی اداره آموزش و پرورش  نتیجه های خوبی در امر آموزش کسب نمودیم ولی این موضوع نباید از عملکرد آموزش چیزی بکاهد و بلکه باید از همه نظر مجموعه آموزشی این اداره جهت آموزش عزم خود را جزم نموده و برای عملکرد بهتر و بیشتری وارد کارزار میدان این نبرد گردند.

وی عنوان کرد: تغییر و تحول جزئی از اقدامات معمول در هر دستگاه است و این به معنای ضعف در عملکرد مسئول تودیع شده نیست.