آخرین مطالب

پیام تبریک بخشدار آبپخش، بمناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس

آفتاب آب پخش،دفاع مقدس نمایشی از توسل به خداوند متعال، ایمان، اعتقاد، ولایتمداری و غیرتمندی زنان و مردان ایران اسلامی بود که توانستند با ایستادگی و مقاومت طی 8 سال در جنگ نابرابر در برابر رژیم بعثی عراق از جان و مال و ناموس خود دفاع کنند. آنان با تأسی از نهضت عاشورا و حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش، جلوه ای از آموزه های حسینی را برای نسل های آینده به ارمغان گذاشتند؛ و امروز نیز به عنوان الگویی برای آزادیخواهان تبدیل شده است.


اقتدار امروز ایران اسلامی در گرو جان فشانی های زنان و مردان و رشادت های شهداء، جانبازان، آزادگان و ایثارگران جنگ تحمیلی است که توانسته به تمامی جهانیان ثابت کند کشور ایران در مقابل ارزش های والای خود تا آخرین نفس ایستادگی خواهد کرد و تحریم های خصمانه و غیرمنصفانه نمی تواند ذره ای از امید آنان به نظام مقدس جمهوری اسلامی را مأیوس کند.
همانگونه که انقلاب اسلامی با رهبری حضرت امام خمینی (س) جمهوری اسلامی ایران به پیروزی رسید، در دفاع مقدس نیز با رهنمودها و فرماندهی ایشان نظام مقدس جمهوری اسلامی به پیروزی رسید. و با تداوام راه و آرمان حضرت امام خمینی و پیروی از منویات منویات و فرامین فرمانده کل قوا، مقام معظم رهبری بر سر پیمان خود ایستاده است.
اینجانب نیز ضمن گرامیداشت 31 شهریور ؛ هفته دفاع مقدس، یاد تمامی شهدای والامقام این سرزمین را گرامی داشته و برای جانبازان و ایثارگران توفیق روز افزون را از درگاه ایزد منان آرزومندم.
            *تنگ ارمی*
             *بخشدار*