آخرین مطالب

پیام فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید دستغیب آب پخش بمناسبت هفته دفاع مقدس

آفتاب آب پخش،فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید دستغیب آب پخش در پیامی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس،برنامه های این حوزه در این هفته را تشریح کرد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید دستغیب آب پخش در پیامی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس،برنامه های این حوزه در این هفته را تشریح کرد.

متن پیام سرهنگ پاسدار امید محمدی بدین شرح است؛

۳۱ شهریور ماه هرسال درطول عمر مبارک انقلاب اسلامی ایران یادآور تجاوز نابحق رژیم بعث عراق درزمان ریاست جمهوری صدام حسین می باشد، که درسال ۱۳۵۹ با ظاهرشدن در برابر دوربین های ازقبل تعیین شده ایادی غرب و با پاره کردن قرارداد۱۹۷۵ الجزایر رسما تجاوز به خاک جمهوری اسلامی ایران را با پشتیبانی اربابان زخم خورده از انقلاب اسلامی خصوصا آمریکای جنایتکارآغاز نمود.

که با تمام امکانات و تجهیزات تسلیحاتی از زمین و هوا به طور وحشیانه به خاک مقدس جمهوری اسلامی ایران حمله ور گردیده و در همان زمان دفاع جانانه مقدس ایران اسلامی شکل گرفت و تمام کشور با دستهای خالی به صورت یکپارچه در این دفاع باشکوه و مقدس حضور پیدا کردند و دین خود را به انقلاب اسلامی و مولا و مقتدای خویش  حضرت امام خمینی(ره) این اَبَرمرد بزرگ تاریخ ادا نمودند و از تمامیت ارضی ایران اسلامی دفاع همه جانبه نمودند .

درآن روزهای دفاع مقدس و ماندنی مُردن در بستر ننگی بزرگ بود ، آن روزها فاصله ی خاک تا افلاک و کویر تا بهشت یک میدان مین بود ، و جبهه ها بوی بهشت مردانی را گرفته بود، که سر بر سر، تن به مرگ سرخ یعنی شهادت می سپردند. تا مبادا وجبی از کیان دین و وطن، بدست کفتاران حریص و متجاوز بیفتد ، چرا که دفاع مقدس رساترین واژه در قاموس ایستادگی این ملت قهرمان و شهیدپرور می باشد.

مردان مرد این دیار ، درپی رفع تجاوز ، کفتارصفتان سیه روی در هفت شهر عشق، هشت بهار آزادگی و دلدادگی را پیمودند و حماسه آفریدند و این حماسه ها در سایه ی قرآن، اسلام ، ولایت ، و معنویت آفریده شد۰

گرامیداشت چهل ساله این روزهای پرشور و حماسه بر تمام میراث داران انقلاب ، خصوصا جاماندگان از قافله ی شهدای گرانقدر و بسیجیان لازم و واجب است که این رشادتها و دلاورمردیهای مردان این سرزمین را دراین ایام زنده نگه دارند  تا ذره ای از دین خود را ادا نموده و تاریخ ساز آیندگان و نسلهای بعد باشند. وبه فرموده مولایمان حضرت آیت الله الامام خامنه ای عزیز نگذارند که غبار کهنگی و فراموشی این حماسه ها را از یادها ببرند ، وجلوی انگیزه های بسیار شدیدکه قصد مطرح کردن جلوه ها و عظمتهای کاذب و دروغین رادارند گرفته ،تا عظمتهای واقعی همان یاد و نام شهداست به فراموشی سپرده نشود۰

لذا حوزه مقاومت حضرت آیت الله شهید دستغیب آب پخش به منظور گرامیداشت این هفته مبارک وبه همت وکمک بسیجیان عزیز وگرانقدر،برنامه هایی را از قبیل بازدید ازخانواده معظم شهدا،تجدید میثاق باشهدا وغبارروبی گلزار مطهر شهدا،تجلیل از از رزمنگان ۸سال دفاع مقدس، پخش کلیپ در فضای مجازی از دوران دفاع مقدس، برنامه ورزشی ،رژه موتوری و….بارعایت دستورالعمل های بهداشتی اجرا می نماید.