آخرین مطالب

آیین تجلیل از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس برگزار شد/تصاویر

آفتاب آب پخش،صبح امروز مراسم تجلیل از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس جمهوری اسلامی ایران شاغل اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش با حضور امام جمعه، رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش، فرمانده بسیج دانش آموزی، آقای محمد حاجی زاده مهمان افتخاری اداره آموزش ئو پرورش و یکی از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس، مسئول بسیج فرهنگیان اداره آموزش و پرورش و زرمندگان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش برگزار شد

ام جمعه شهر آب پخش عنوان داشت: امروزه ما باید مدیون جانبازان هشت سال دفاع مقدس باشیم رزمندگانی که خود را فدای ملت ایران نموند تا خواهران و برادرانشان در امنیت کامل به سر ببرند.

حجت الاسلام خداداد رضایی اضافه کرد: جانبازان با نثار کردن جسم خود در راه جنگ حق علیه باطل امروزه بیشترین عزت ها و افتخارات را برای ما رقم زده اند و ما تا ابد مدیون این بزرگوران خواهیم بود.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش عنوان کرد: آنچه مسلم است ایثارگران طلای ترین روز های عمر خود را در جبهه های جنگ علیه دشمن پشت سرگذاشتن و باید همواره قدردان مجاهدت های آنها باشیم.

حجت الاسلام رضایی خاطر نشان کرد: هشت سال دفاع مقدس یاد و خاطرات شهیدان و جنابازان ایثار گری است که از مال و پست های خود گذشته اند و اگر امروز ما با خیال راحت در این کشور آزادانه فعالیت می کنیم بخاطر این بزرگ مردان است که درس شجاعت و آزادگی را به ما آموختند.

اکرم پاپری اضافه کرد: همانطور که جانبازان و شهدای ما در دوران دفاع مقدس به ما درس شجاعت و مقاومت آموختند  معلمین ایثارگر نیز در سنگر علم و دانش درس پایداری و مقاومت و ایستادگی در مقابل دشمنان را به ما یاد دادند.

پاپری گفت: رزمندگان دفاع مقدس با فدا کردن جان و مال خود، جانانه از انقلاب و ارزش‌های نظام دفاع کردند و در شرایط کنونی که کشورهای همسایه و منطقه با جنگ و درگیری روبرو هستند، ایران اسلامی با امنیت و اقتدار در صحنه حضور دارد.

وی خاطر نشان کرد: برگزاری چنین مراسم‌هایی را موجب آشنایی بیشتر نسل جوان با فرهنگ ایثار و شهادت خواهد شد و رزمندگان با رشادت‌های هشت سال دفاع مقدس به ما آموخته‌اند که اگر جلوی دشمن قسم خورده سرزمینمان قد علم نمی کردند امروزه ما امنیت امروز را نداشته ایم.

در پایان مراسم به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ارج نهادن به مقام خانواده های شهدا و ایثارگران از ایثارگر شاغل در آموزش و پرورش با اهدای لوح و هدیه تجلیل و تقدیر به عمل آمد.