آخرین مطالب

نمایش میدانی عاشورایی «نَــهَب» در آب پخش به روی صحنه می‌رود

آفتاب آب پخش،کارگردان نمایش میدانی عاشورایی «نَــهَب» در شهر آبپخش گفت: داستان نمایش با محتوای تبیین علل بی تفاوتی مردم نسبت به امام، نوشته شده است.


حسن بحرانی  اظهار داشت: در حال حاضر در شهر آبپخش،  مشغول تولید نمایش میدانی عاشورایی«نَــهَب» هستیم که ان شاءالله روزهای نهایی تولید را سپری می‌کنند، این اثر با محتوای تبیین علل بی‌تفاوتی مردم نسبت به امام، همراه با صحنه‌هایی پر از هیجان و جذاب  و با نمایش حوادث روز عاشورا، تولید شده است.

کارگردان نمایش میدانی عاشورایی «نَــهَب» در مورد تاریخ اجرای نمایش در شهر آبپخش که از  چه زمانی برگزار می‌شود ابراز داشت: این نمایش از ۱۶ مهرماه(شب اربعین )به مدت ۱۰ شب ساعت ۲۰:۳۰ در محل آرامگاه شهر آبپخش، در جوار قبور مطهر شهدای محله درواهی، برگزار می‌شود.

بحرانی در مورد اینکه در ایام کرونایی چگونه و با چه تمهیداتی، این نمایش برگزار خواهد شد گفت: تمام تمهیدات لازم برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی(فاصله گذاری اجتماعی، ورود با ماسک و فضای آزاد و ضدعفونی صندلی‌ها و ...) صورت گرفته تا مردم عزیزمان با خیالی راحت به تماشای این اثر بنشینند.

کارگردان نمایش میدانی عاشورایی«نَــهَب» با اشاره به حمایت مالی و پشتیبانی این اثر تا مرحله تولید گفت: این اثر با پشتیبانی صد درصدی مردمی در حال تولید می‌باشد و نسبت حمایت‌های مردمی به بقیه حمایت‌ها، بسیار نسبت بالایی است.