آخرین مطالب

جشن مهر عاطفه‌ها در مدارس منطقه آب پخش برگزار شد/تصاویر

آفتاب آب پخش،صبح امروز با حضور رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش، بخشدار آب پخش، امام جمعه، شهردار، فرمانده بسیج حوزه شهید دستغیب، فرمانده بسیج دانش آموزی، مدیر و دانش آموزان در دبستان ام البنین منطقه آب پخش برگزار شد.

رئیس اداره آموزش و پرورشمنطقه آب پخش اظهار داشت: مهر عاطفه بار دیگر همدلی و همرای مردم خوب کشورمان را به جهانیان اثبات نمود، مردمی که همیشه در راه عمل خیر پیشگام بوده اند. و جهانیان خواهند فهمید هنوز هم در نیا کسانی هستند که به یاری نیازمندان می شتابند.

اکرم پاپری اضافه کرد: با اینکه در امسال و سال گذشته بیماری منحوس کرونا باعث شد دانش آموزان بزرگوارمان در مدارس حضور پیدا نکنند اما دانش آموزان منطقه آب پخش همانند سالهای گذشته مهر و عاطفه های خود را امسال نیز نثار دانش آموزان نیازمند در مدرسه نمودند و این نشانه ای از عشق علاقه این بزرگمردان کوچک به کارهای بزرگ است.

پاپری گفت: امسال بخشنامه ای به مدیران مدارس ابلاغ نمودیم تا از دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) مبلغ ثبت نامی کتاب، بیمه و ... را از دانش آموزان تحویل نگیرند و این کار راه جهت راه حال دانش آموزان نموده ایم تا فکری جز فرا آموختن نداشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: دانش آموزان باید در کنار هم، زیستن را بیاموزند و هنر مندانه در کنار هم به عنوان اعضای یک پیکر با هم زندگی مسالمت آمیز و زندگی که حکایت از مهربانی و هزاران مهارت خوب زیستن را دارد بیاموزند.