آخرین مطالب

تجلیل از اعضا کمیسیون محیط زیست و گردشگری شورای شهر آب پخش

آفتاب آب پخش،مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر گفت: «آموزش یکی از ارکان مهم در توسعه و بروز رسانی صنعت گردشگری است.»


محمد حسین ارسطو زاده  مدیر کل میراث فرهنگی،  گردشگری و صنایع دستی استان از کمیسیون گردشگری شورای شهر آب پخش و فعالان حوزه گردشگری تجلیل نمود.  

محمد حسین ارسطو زاده گفت: شهر آب پخش در جنوب استان بوشهر با داشتن پتانسیل بالا و بیش از چند روستا با جاذبه های گردشگری و طبیعی و تاریخی میتواند قطب گردشگری در کشور باشد و به واسطه ی داشتن جاذبه های گردشگری بالا میتواند تحولات بسیار عظیمی را در رونق صنعت گردشگری داشته باشد. 
زهرا بازیار ریئس کمیسیون محیط زیست و گردشگری شورای شهر گفت: شورای شهر و کمیسیون از تمام ظرفیت های منطقه در مسیر اعتلا
 صنعت گردشگری در آب پخش استفاده کرده است و طرح توسعه ی گردشگری روستایی تا حدود زیادی در منطقه آب پخش اتفاق افتاده است که انشالله امیدواریم با همکاری و همراهی مسئولین محترم بتوانیم جایگاه صنعت گردشگری را در شهر آب پخش افزایش دهیم. 
ایشان اشاره کرد:یکی از مشکلات اساسی در حوزه گردشگری ، کمبود تابلوهای قهوه ای راهنمای گردشگری می باشد که درخواست داریم این موضوع در راس امورات قرار بگیرد.
خانم بازیار در این مراسم از مدیر کل محترم سازمان میراث فرهنگی،  صنایع دستی و گردشگری و سرکار خانم مهندس سالاری معاون محترم گردشگری سازمان بابت توجه ویژه در هفته ی گردشگری و انتخاب شهر آب پخش به عنوان افتتاحیه و اختتامیه ی برنامه های هفته گردشگری،  تشکر و قدر دانی نمودند. در پایان از فعالان حوزه تجلیل عمل آمد.