آخرین مطالب

آئین تکریم و معارفه معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش برگزار شد

آفتاب آب پخش،در این مراسم از زحمات آقای علی صمصامی به عنوان سرپرست حوزه معاونت پشتیبانی اداره آموزش و پرورش تقدیر و آقای حسن بنافی به عنوان معاون پشتیبانی توسعه و مدیریت اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش معرفی گردید.


 آئین تکریم و معارفه معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش صبح امروز با حضور معاونین پرورشی و تربیت بدنی، پشتیبانی، آموزشی و کارشناسان اداره درسالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش آب پخش برگزار گردید.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقایان شهریار پیروی معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اسبق و علی صمصامی معاون پرورشی و تربیت بدنی و سرپرست حوزه معاونت پشتیبانی و توسعه مدیریت اظهار داشت: آموزش و پرورش، کلید فتح آینده است و از دیر باز انتظار از آموزش و پرورش آن بوده که انسان های فردا را تربیت کند و نسل امروز را برای زندگی در جامعه ی فردا آماده سازد و یکی از راهکارهای برای حرکت به سمت جلو داشتن مدیریت درون زا و بهره بردن از نسل جوان و توسعه جانشین پروری در مدیریت سازمانی است.

اکرم پاپری اضافه کرد:رسالت آموزش و پرورش، توان بخشیدن به فرد فرد انسان ها در جهت توسعه ی کامل استعدادهای خود و نیز شناخت توانمندی های خلاق خود است و این هدف از سایر اهداف متعالی تر می باشد. حصول این هدف هر چند دشوار و طولانی است، اما سهمی ضروری در جهت جستجوی جهانی عادلانه تر و بهتر برای زیستن به شمار می رود.

پاپری بیان داشت: انسان ها هنگامی به موفقعیت می رسند که طرح و برنامه های گوناگونی را برای ادامه کار خود داشته باشند و این را باید باور داشته باشیم که انسان بدون برنامه ریزی موفق نخواهد شد.

وی عنوان کرد: تغییر و تحول جزئی از اقدامات معمول در هر دستگاه است و این به معنای ضعف در عملکرد مسئول تودیع شده نیست.

در پایان از زحمات آقای علی صمصامی به عنوان سرپرست حوزه معاونت پشتیبانی اداره آموزش و پرورش تقدیر و آقای حسن بنافی به عنوان معاون پشتیبانی توسعه و مدیریت اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش معرفی گردید.