آئین تکریم و معارفه معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش برگزار شد
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

آخرین عناوین

آفتاب آب پخش،در این مراسم از زحمات آقای علی صمصامی به عنوان سرپرست حوزه معاونت پشتیبانی اداره آموزش و پرورش تقدیر و آقای حسن بنافی به عنوان معاون پشتیبانی توسعه و مدیریت اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش معرفی گردید.


 آئین تکریم و معارفه معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش صبح امروز با حضور معاونین پرورشی و تربیت بدنی، پشتیبانی، آموزشی و کارشناسان اداره درسالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش آب پخش برگزار گردید.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقایان شهریار پیروی معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اسبق و علی صمصامی معاون پرورشی و تربیت بدنی و سرپرست حوزه معاونت پشتیبانی و توسعه مدیریت اظهار داشت: آموزش و پرورش، کلید فتح آینده است و از دیر باز انتظار از آموزش و پرورش آن بوده که انسان های فردا را تربیت کند و نسل امروز را برای زندگی در جامعه ی فردا آماده سازد و یکی از راهکارهای برای حرکت به سمت جلو داشتن مدیریت درون زا و بهره بردن از نسل جوان و توسعه جانشین پروری در مدیریت سازمانی است.

اکرم پاپری اضافه کرد:رسالت آموزش و پرورش، توان بخشیدن به فرد فرد انسان ها در جهت توسعه ی کامل استعدادهای خود و نیز شناخت توانمندی های خلاق خود است و این هدف از سایر اهداف متعالی تر می باشد. حصول این هدف هر چند دشوار و طولانی است، اما سهمی ضروری در جهت جستجوی جهانی عادلانه تر و بهتر برای زیستن به شمار می رود.

پاپری بیان داشت: انسان ها هنگامی به موفقعیت می رسند که طرح و برنامه های گوناگونی را برای ادامه کار خود داشته باشند و این را باید باور داشته باشیم که انسان بدون برنامه ریزی موفق نخواهد شد.

وی عنوان کرد: تغییر و تحول جزئی از اقدامات معمول در هر دستگاه است و این به معنای ضعف در عملکرد مسئول تودیع شده نیست.

در پایان از زحمات آقای علی صمصامی به عنوان سرپرست حوزه معاونت پشتیبانی اداره آموزش و پرورش تقدیر و آقای حسن بنافی به عنوان معاون پشتیبانی توسعه و مدیریت اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش معرفی گردید.