آخرین مطالب

سرهنگ شهسوار حاجی پور،فرمانده جدید سپاه انصارالحسین (ع) شهرستان گناوه معرفی شد

آفتاب آب پخش،در این آیین سرهنگ شهسوار حاجی پور به سمت فرمانده جدید سپاه انصارالحسین (ع) شهرستان گناوه معرفی شد و از خدمات و زحمات چندین ساله سرهنگ یاسین اکبا فرمانده سابق تقدیر و تجلیل شد.


سردار علی رزمجو روز سه شنبه در آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) شهرستان گناوه در مصلای جمعه افزود: انقلاب اسلامی دشمنان  را دچار ضعف و اضمحلال سیاسی کرده  و قدرت آمریکای استکبار را در هم شکسته است.

وی اظهارداشت: اکنون که بیش از ۴۰ سال از عمر این شجره طبیه می‌گذرد همواره شاهد شکست‌های سریالی  و پی درپی طرح و برنامه‌های آمریکا و متحدانش هستیم و انقلاب درحال گسترش و بزرگ ترشدن در سطح جهان است.

رزمجو گفت: انقلاب اسلامی با توکل به الطاف الهی و تلاش‌های همه جانبه اقشار مختلف مردم و مسئولان در مقابل نظام سلطه جانانه و با افتخار مقابله کرده و به سمت پیشرفت و خودکفایی در حرکت است.

فرمانده سپاه امام صاق (ع) استان بوشهر با بیان اینکه  وجود بابرکت رهبر معظم انقلاب در کشور منبع تولید قدرت برای دین و انقلاب اسلامی است، افزود: این درحالی است که خود آمریکائی‌ها بارها گفته‌اند بزرگ‌ترین ضعف آن کشور نداشتن یک رهبر با تدبیر است اما در کشور ایران رهبر معظم انقلاب با درایت و ویژگی‌های برجسته بارها  ملت و نظام را دربرابر بحران‌ها نجات داده‌است.

وی ادامه داد: رئیس جمهوری فعلی آمریکا بدترین شرایط را در همه ابعاد بر ملت آن وارد و اقتدار آن کشور را شکسته ‌است.

فرمانده سپاه بوشهر بیان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی چند برابر از زمان جنگ تحمیلی مقتدرتر شده‌است و باوجود مشکلات اقتصادی در اوج اقتدار و قدرت تهاجم و مقاومت همراه با دقت و سرعت است.

سردار رزمجو گفت: در گام دوم انقلاب که نظام در مواجهه با توطئه‌های عدیده دشمنان قرار دارد، مردم و مسئولان در کنارهم با ایستادگی و مقاومت دست رد بر سینه آنان زده‌اند و این مهم عاملی شده تا انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف تولید قدرت کند و قادر به چانه‌زنی‌های مختلف در مقابل دشمنان شود.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر افزود: هرچه انقلاب اسلامی حرکت خود را بسط و گسترش دهد بطور حتم دشمنان انقلاب و توطئه‌های آنان بیشتر خواهد شد.

وی بیان کرد: در شرایط کنونی که دشمن با  تهدیدهای مضاعف و تحریم‌های اقتصادی و فرهنگی تلاش می کند انقلاب اسلامی را به زانو در آورد درمقابل آن با درایت رهبر معظم انقلاب و ایستادگی و مقاومت و اتحاد همه دست اندرکاران نظام  و اقشار مختلف مردم، آنان به امیال شوم خود نمی‌توانند نایل شوند.

وی با اشاره به اینکه ایران اسلامی در عرصه دفاعی به قدرت بسیاربالا و کوبنده‌ای دست یافته است، گفت: هم اینک کشور به همت مهندسان و تلاشگران صنایع دفاعی به پیشرفت‌های چشمگیری نایل شده که طراحی و ساخت موشک های نقطه زن نمونه‌ای از آن است.

                                        

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر افزود: دنیا متوجه شده‌است که انقلاب و مردم و مسئولان همه با هم گرمابخش همدیگر هستند و در مقابل دشمن چون سدی محکم ایستاده‌اند.

فرمانده سپاه بوشهر: انقلاب اسلامی دشمنان را در باتلاق فرو برده‌است

وی بیان کرد: دشمن در این برهه چشم امید به تسلط یافتن بر ذهن و قلب‌های مردم ایران دوخته است که یکی از ابزارهای آنان در این زمینه فضای مجازی است اما غافل از اینکه مردم با سکانداری کشتی مسلمانان جهان رهبر معظم انقلاب ثابت کرده و خواهند کرد که مواضع اصلی آنان تنها حفظ و پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی و خون شهدا است.

رزمجو گفت: مردم زندگی خودرا با آرامش خاطر و امید به آینده ادامه دهند و با دشمن شناسی و بصیرت افزایی مقابل بدخواهان و نظام سلطه ایستادگی کنیم.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر افزود: فرمانده سپاه سابق گناوه یاسین اکبا مدیری موفق و کارنامه درخشانی از خود در این شهرستان برجای گذاشته است و فرمانده جدید نیز دارای ویژگی های منحصر بفرد و تجارب بسیار ارزنده‌ای  است.

در این آیین سرهنگ شهسوار حاجی پور به سمت فرمانده جدید سپاه انصارالحسین (ع) شهرستان گناوه معرفی شد و از خدمات و زحمات چندین ساله سرهنگ یاسین اکبا فرمانده سابق تقدیر و تجلیل شد.