آخرین مطالب

بارش ۴۰،میلیمتر باران در آب پخش/ افتادن تعدادی از پایه‌های برق آبپخش

آفتاب آب پخش،مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر ادامه داد: تعدادی از منازل در بخش‌ آبپخش دچار آبگرفتگی شدند که نیرو‌های امدادی به کمک اهالی این منازل رفتند.دهقانی گفت: وزش تندباد باعث افتادن تعدادی از پایه‌های برق هم در بخش‌ آبپخش شد.

جهانگیر دهقانی مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر بیان کرد: جاده برازجان-گناوه در محدوده روستای چهار روستایی تا روستای خلیفه‌ای به علت بارش باران و طغیان رودخانه از ساعت ۱۳:۵۰ امروز (یکشنبه ۲ آذر) بسته شده و تا اطلاع بعدی مسدود است.

او با اشاره به اینکه، عوامل راهداری و پلیس راه در محل حضور دارند، افزود: همچنین بر اثر بارش باران و وزش تندباد شاهد آبگرفتگی معابر و شکسته شدن شاخه درختان در برخی مناطق شمالی و مرکزی استان بودیم از جمله بخش‌های آبپخش، سعدآباد، وحدتیه و شبانکاره در شهرستان دشتستان.

مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر ادامه داد: همچنین تعدادی از منازل در بخش‌های آبپخش و سعدآباد دشتستان دچار آبگرفتگی شدند که نیرو‌های امدادی به کمک اهالی این منازل رفتند.دهقانی گفت: وزش تندباد باعث افتادن تعدادی از پایه‌های برق هم در بخش‌های سعدآباد و آبپخش شد.

او عنوان کرد: پیرو اطلاعیه و هشدار هواشناسی و مدیریت بحران استان بوشهر در خصوص فعالیت سامانه بارشی همه دستگاه‌‎های امدادی در آماده باش هستند.

مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر افزود: بارندگی از دیشب در شمال استان شروع شد و تا صبح امروز در بهرگان از توابع شهرستان دیلم ۶۵ میلیمتر، دیلم ۱۳.۵ و گتاوه ۳۵.۵ میلیمتر باران بارید پس از آن شاهد بارش شدید باران در مناطقی از شهرستان دشتستان بودیم که براین اساس تا کنون در آبپخش ۴۰، سعدآباد ۵۰، وحدتیه ۴۴ و برازجان ۲۴.۳ میلیمتر باران باریده است.