آخرین مطالب

پنج میلیارد ریال اعتبار برای بازسازی زمین چمن آب‌پخش جذب شد

آفتاب آب پخش،عبدالعزیز محمدحسین‌پور مسئول نمایندگی ورزش و جوانان آب‌پخش دیگر اعتبارات تخصیص یافته برای این چمن را ۲۲۶ میلیون تومان پرداختی به شهرداری آب‌پخش و ۱۵۰ میلیون تومان اوراق دانست و افزود: مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر تاکید ویژه‌ای دارند که زمین چمن آب‌پخش دهه فجر امسال به بهره‌برداری برسد.


با پیگیری‌های نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، پنج میلیارد ریال اعتبار برای بازسازی زمین چمن آب‌پخش جذب شد.
عبدالعزیز محمدحسین‌پور  در گفت و گو با خبرنگار آفتاب آبپخش اظهار داشت : دکتر ابراهیم رضایی پیگیری‌های بسیار زیادی را برای احیا و بازسازی زمین چمن مصنوعی آب‌پخش داشته است و اعتبارات خوبی در این زمینه جذب شده است.
مسئول نمایندگی ورزش و جوانان آب‌پخش افزود :: با تلاش و پیگیری نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی پنج میلیارد ریال اعتبار برای بازسازی زمین چمن آب‌پخش جذب شد.
مسئول نمایندگی ورزش و جوانان آب‌پخش با اشاره به اینکه شهرداری آب‌پخش و اداره راه و شهرسازی دشتستان در عملیات خاک‌برداری و خاک‌ریزی و زیرسازی این پروژه مشارکت خواهند کرد، افزود: عملیات کاشت چمن نیز توسط اداره‌کل ورزش و جوانان استان انجام می‌شود.
مسئول نمایندگی ورزش و جوانان آب‌پخش دیگر اعتبارات تخصیص یافته برای این چمن را ۲۲۶ میلیون تومان پرداختی به شهرداری آب‌پخش و ۱۵۰ میلیون تومان اوراق دانست و افزود: مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر تاکید ویژه‌ای دارند که زمین چمن آب‌پخش دهه فجر امسال به بهره‌برداری برسد.
محمدحسین‌پور با اشاره به برخی نگرانی‌ها بابت تامین آب مورد نیاز در این ورزشگاه، ادامه داد: بخشدار آب‌پخش پیگیری بسیار زیادی برای تأمین آب مناسب برای چمن ورزشگاه داشته است.