آخرین مطالب

گفتگوی اختصاصی با ورزشکار والیبالیست سیده زهرا موسوی باشگاه میکاسا

خانم موسوی ضمن تشکر ویژه از وقتی که برای مخاطبان ما اختصاص داده اید، لطفا یک معرفی کامل از خودتان برای خوانندگان آفتاب آب پخش ارائه دهید.


از رشته ورزشی تخصصی خودتان بگویید.


والیبال رشته تخصصی اینجانب است که بسیار مهیج و دوست داشتنی است به جرأت می‌توان گفت که بعد از رشته فوتبال توانسته علاقه‌مندان و تماشاگران زیادی را به ورزشگاه بیاورد.


رشته والیبال را در چه سنی شروع کردید؟/خانم موسوی  تاکنون در رشته والیبال موفق به کسب چه عناوینی شده اید؟

این رشته ورزشی را در سن ۱۲ سالگی به صورت حرفه ای آغاز کردم که با توجه به توانایی‌های بنده توانستم نظر مربیان را جلب کرده، به طوری که در سن ۱۳ سالگی اولین مسابقه کشوری را تجربه نمودم.
بهترین عناوین کسب شده قهرمانی منطقه‌ای در سال های پیاپی قهرمانی در استان بوشهر و نهایتاً بهترین مقام کشوری رتبه چهارم را می توان ذکر کرد که در این مسابقات بنده به عنوان امتیاز آورترین بازیکن در بسیاری از بازی ها شناخته شده و مورد تقدیر مسئولین قرار گرفته ام.
وضعیت ورزش والیبال بانوان استان بوشهر وبه خصوص بخش آب پخش را در چه سطحی ارزیابی می نمایید؟
سطح مسابقات والیبال روند رو به رشد و قابل ملاحظه ای داشته که برای اثبات آن می توان باشگاه‌های متعدد را در سطح روستاها و شرکت آنان در مسابقات ذکر کرد ولی به طور کلی از نظر انفرادی بازیکنان قابلیت‌های بیشتری نسبت به تیمی از خود نشان داده‌اند.
انتظار می رود با توجه به تلاش های باشگاه میکاسا برای رشد این رشته ورزشی از لحاظ جذب ورزشکار،مربی و همچنین خرید و تهیه دستگاه های پیشرفته که اگر تعریف از خود نباشد در سطح استان منحصر به فرد بوده و مسئولین والیبال استان افق جدیدی را در پیش گرفته که به پرورش مربیان و داوران، به صورت تخصصی، بازدید از روند کار باشگاه ها و دیدن مشکلات زمینه ی حضور و تشویق بازیکنان بیشتری را فراهم می نمایند.
در پایان جا دارد از همه ی مربیان خوبم که برای پیشرفت ورزش والیبال شهرم و بنده زحمت فراوانی کشیدند بخصوص سرکار خانم تماری عزیز تشکر کنم. از همینجا دستانشان را میبوسم و به وجودشان افتخار میکنم.
 و همچنین جا داره اینجا از بزرگترین و ارزشمند ترین پشتوانه ی باشگاه و بنده ک اقای جواد بوالحاجی همسر مهربانم هستن تشکرات خاص کنم که همیشه همراه و مشوقم بودن.
از ایشان برای رشد و تعالی ورزش در منطقه،و هم پشتوانه ی فکری و مالی بسیار قوی به من دادن که همینجا مجددا از ایشان تشکر میکنم.