آخرین مطالب

نمایشگاه بزرگ نقاشی در بوستان خضرا برگزار گردید/تصاویر

به گزارش آفتاب آب پخش:  نمایشگاه بزرگ نقاشی بهار توسط گالری هنری بهار در بوستان خضرا شهر آب پخش با حضور اعضا شورای شهر آب پخش، رئیس شورای بخش آب پخش، مدیر گالری هنری بهار، هنر آموزان و شهروندان شهر آب پخش تشکیل گردید.


مدیر گالری هنری بهار در این نمایشگاه  بیان داشت: توجه به اهميت نقاشی و نگار گری در فرهنگ ايران از يك سو و عدم تفريحات متنوع در شرايط كرونا از سوی ديگر سبب شد تا گالری هنری بهار ابتكاری جديدی را خلق  كند در اين روزهای سخت مبارزه با كرونا با رعايت پروتكل بهداشتی برنامه (ايستگاه نقاشی ) را در پارك خضرا برگزار كند.
   بهار قائد زاده اضافه نمود: با توجه به استقبال انجام شده و حضور عده كثيری از شهر ها و شهرستان های اطراف می توان گفت اين برنامه مورد قبول همگان واقع شده است. 
قائدزاده در مورد اعتماد به نفس در نقاشی بیان داشت: 
تا زمانی که تسلط به یک رشته آموزشی بتواند در دانش آموزان اعتماد به نفس ایجاد کند؛ میتواند دلیل کافی برای شرکت در دوره‌های هنری باشد و فرصتی برای قدم بیرون گذاشتن از منطقه امنشان می‌دهد همان‌طور که بهتر می‌شوند و پیشرفتشان را می‌بینند، اعتماد به نفسشان پا به پای رشدشان تقویت می‌شود.
وی تصریح کرد: نقاشی کردن، رنگ‌آمیزی در کلاس‌های هنری به ویژه برای بچه‌ها به مهارت‌های دیداری فضایی آنها کمک می‌کند.
گفتنی است اين برنامه از ساعت ١٤ تا ١٨ روز پنج شنبه ٢١ اسفند ماه با حضور مسئولين برگزار شد و علاقه مندان به هنر در رده های سنی خردسال تا بزرگسال با توجه به علاقه به فعاليت در زمينه سياه قلم؛ مدادرنگ؛ آبرنگ ؛ رنگ روغن و ... پرداختند.
در انته نیزا به برخی از شركت كنندگان از طرف مدیر گالری هنری بهار و مهندس فرخ عباسی عضو شورای شهر آبپخش هدايايی به رسم يادگار به شرو;ت کنندگان در این مسابقه اهدا شد.