گفتگو باریحانه نظری بانوی فعال در رشته ارتباط تصویری
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

آخرین عناوین

آفتاب آب پخش،این بار به سراغ یکی دیگر بانوان موفق شهرمان  رفته ایم تا در رابطه با فعالیتها و موفقیت هایشان گفتگویی صمیمانه داشته باشیم


ضمن عرض تشكر از اين كه وقت ارزشمندتان را در اختيار ما قرار داديد. لطفا پس از معرفي اجمالي خودتان بفرماييد عکاسی و گرافیک را از چه سالي شروع نموديد و از محضر كدام يك از اساتيد بهره برديد؟
بنده ریحانه نظری متولد دشتستان
ساکن استان بوشهر،شهر آبپخش 
اینجانب به دلیل علاقه بسیار به کلیه ی هنرها و سرپری زدن به اکثریت آن و همچنین به دلیل آنکه برای سال اول رشته عکاسی در شهر آبپخش روی کار آمد ترغیب به شرکت و حضور در این رشته شدم، تا سال های متمادی دبیرستان و دانشگاه را در آنجا با تحصیل در رشته عکاسی بگذرانم.
همچنین جا دارد که تشکر ویژه ای داشته باشم از سرکار خانم دهدشتی،معلم هنرستان،که مرا  در این راه و به سوی این هدف تشویق کردند که به ادامه تحصیل در دانشگاه بپردازم.
اینجانب در میان تمام هم رشته ای ها و هم کلاسی های دوران دبیرستان تنها فرد راه یافته به دانشگاه بودم و بقیه دوستان با کسب مدرک دیپلم در دانشگاه شرکت نکردند و یا قبول نشدند.
بنده دوره کاردانی را در رشته گرافیک، در دانشگاه دولتی بوشهر طی کردم و دوره کارشناسی را در دانشگاه دولتی بندرعباس در رشته ارتباط تصویری با موفقیت گذراندم.
بعد از آن با دعوت شخص مدیر هنرستان پردیس آبپخش ،به هنرستان راه یافتم و تدریس را در آنجا آغاز کردم.
سپس تدریس خود را در آموزشگاه شباهنگ آبپخش امتداد دادم و کلاسهای عمومی و خصوصی  در بخش های فوتوشاپ و عکاسی ها را برپا کردم.
از همینجا جا دارد از سرکار خانم نبوی، مدیریت عکاسی پرسناژ آبپخش تشکر خاصی بابت تشویق و ترغیب اینجانب به سوی این هدف ها و موفقیت در آن داشته باشم که تکنیک ها و فنون عکاسی را با مهارت بیشتر و دقیق تر به من آموختند
توصیه ی من به علاقمندان ادامه ی این هنر و شرکت در کلاسهای مرتبط با ان می‌باشد، هرچند هزینه های زیادی برای یادگیری این هنر باید پرداخت کرد، اما نتیجه ی ارزشمندی خواهد داشت.

در پایان تشکر میکنم ازخانواده ی عزیزم که همیشه کنارم بودند و از من حمایت کردند.