آخرین مطالب

گفتگو باریحانه نظری بانوی فعال در رشته ارتباط تصویری

آفتاب آب پخش،این بار به سراغ یکی دیگر بانوان موفق شهرمان  رفته ایم تا در رابطه با فعالیتها و موفقیت هایشان گفتگویی صمیمانه داشته باشیم


ضمن عرض تشكر از اين كه وقت ارزشمندتان را در اختيار ما قرار داديد. لطفا پس از معرفي اجمالي خودتان بفرماييد عکاسی و گرافیک را از چه سالي شروع نموديد و از محضر كدام يك از اساتيد بهره برديد؟
بنده ریحانه نظری متولد دشتستان
ساکن استان بوشهر،شهر آبپخش 
اینجانب به دلیل علاقه بسیار به کلیه ی هنرها و سرپری زدن به اکثریت آن و همچنین به دلیل آنکه برای سال اول رشته عکاسی در شهر آبپخش روی کار آمد ترغیب به شرکت و حضور در این رشته شدم، تا سال های متمادی دبیرستان و دانشگاه را در آنجا با تحصیل در رشته عکاسی بگذرانم.
همچنین جا دارد که تشکر ویژه ای داشته باشم از سرکار خانم دهدشتی،معلم هنرستان،که مرا  در این راه و به سوی این هدف تشویق کردند که به ادامه تحصیل در دانشگاه بپردازم.
اینجانب در میان تمام هم رشته ای ها و هم کلاسی های دوران دبیرستان تنها فرد راه یافته به دانشگاه بودم و بقیه دوستان با کسب مدرک دیپلم در دانشگاه شرکت نکردند و یا قبول نشدند.
بنده دوره کاردانی را در رشته گرافیک، در دانشگاه دولتی بوشهر طی کردم و دوره کارشناسی را در دانشگاه دولتی بندرعباس در رشته ارتباط تصویری با موفقیت گذراندم.
بعد از آن با دعوت شخص مدیر هنرستان پردیس آبپخش ،به هنرستان راه یافتم و تدریس را در آنجا آغاز کردم.
سپس تدریس خود را در آموزشگاه شباهنگ آبپخش امتداد دادم و کلاسهای عمومی و خصوصی  در بخش های فوتوشاپ و عکاسی ها را برپا کردم.
از همینجا جا دارد از سرکار خانم نبوی، مدیریت عکاسی پرسناژ آبپخش تشکر خاصی بابت تشویق و ترغیب اینجانب به سوی این هدف ها و موفقیت در آن داشته باشم که تکنیک ها و فنون عکاسی را با مهارت بیشتر و دقیق تر به من آموختند
توصیه ی من به علاقمندان ادامه ی این هنر و شرکت در کلاسهای مرتبط با ان می‌باشد، هرچند هزینه های زیادی برای یادگیری این هنر باید پرداخت کرد، اما نتیجه ی ارزشمندی خواهد داشت.

در پایان تشکر میکنم ازخانواده ی عزیزم که همیشه کنارم بودند و از من حمایت کردند.