گفتگوی اختصاصی با اکرم حقیقی هنرمند در طراحی نقاشی
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

آخرین عناوین

آفتاب آب پخش،این بار به سراغ یکی دیگر جوانان موفق شهرمان  رفته ایم تا در رابطه با فعالیتها و موفقیت هایشان گفتگویی صمیمانه داشته باشیم


لطفا خود را برای خوانندگان محترم معرفی نمایید؟
با سلام ،اکرم حقیقی هستم،علاقمند به هنر،من از دوران ابتدایی علاقه زیادی به هنر داشتم و از طرفی هم نقاشی و خط خوبی داشتم،در دوره های بالاتر،هرازگاهی تفریحی طراحی میکردم.
طراحی چهره را بصورت مبتدی بدون آموزش در منزل انجام می‌دادم.
سال ۸۲_۳ تصمیم گرفتم که طراحی را ادامه دهم و آموزش ببینم،به همین خاطر در کلاس های طراحی شرکت کردم،ولی بدلیل شرایطی قادر به ادامه نشدم، و دوباره از طراحی فاصله گرفتم.
ولی بعد از چند سال دوباره در سال ۹۲ به کلاس رفتم و موفق شدم مدرک نقاشی درجه(۲) را از آموزشگاه آزاد رقیه(آبپخش)دریافت کنم.
و در ادامه نقاشی درجه(۱) را در آموزشگاه آزاد پالت(بوشهر)دریافت کردم.
در مسابقات خاصی شرکت نداشته ام ،اما برای مدتی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان وهمچنین به مدت یک سال در دبستان غیردولتی ... تدریس کردم.
هنر از نظر روحی تاثیرات مفیدی برروی زندگی هر انسانی دارد. و همیشه باعث آرامش من و کم شدن استرس و اضطراب من شده است.
من همیشه با هنر به آرامش روحی رسیده ام،و همچنین با هنر توانسته ام احساساتی چون عشق و نفرت، غم و شادی و صدها حس دیگر را بیرون ریخته و سبک شوم.
هنر واقعا میتواند استرس شما را کاهش دهد و شما را از انزوای اجتماعی دور کند.
من واقعا با طراحی و نقاشی کردن و هنرهای دیگری که دارم احساس آرامش میکنم.

 رشته های هنری متعددی وجود دارد.و من در طی این سالها که پیگیر طراحی و نقاشی بودم توانستم مدارک تمامی رشته های مربوط به حسابداری،خیاطی و آرایشگری را نیز دریافت کنم.
اما با وجود تمامی این رشته ها علاقه بیشتری به طراحی و نقاشی داشتم و دارم.
در پایان صحبت خاصی ندارم،جز حمایت بیشتر از هنرمندان،زیرا هنر ارزش خیلی بالایی دارد،مسلما حمایت شما از ما باعث دلگرمی و پیشرفت بیشتر ما می شود.
با تشکر از شما و دوستداران هنر