آخرین مطالب

گفتگوی اختصاصی با اکرم حقیقی هنرمند در طراحی نقاشی

آفتاب آب پخش،این بار به سراغ یکی دیگر جوانان موفق شهرمان  رفته ایم تا در رابطه با فعالیتها و موفقیت هایشان گفتگویی صمیمانه داشته باشیم


لطفا خود را برای خوانندگان محترم معرفی نمایید؟
با سلام ،اکرم حقیقی هستم،علاقمند به هنر،من از دوران ابتدایی علاقه زیادی به هنر داشتم و از طرفی هم نقاشی و خط خوبی داشتم،در دوره های بالاتر،هرازگاهی تفریحی طراحی میکردم.
طراحی چهره را بصورت مبتدی بدون آموزش در منزل انجام می‌دادم.
سال ۸۲_۳ تصمیم گرفتم که طراحی را ادامه دهم و آموزش ببینم،به همین خاطر در کلاس های طراحی شرکت کردم،ولی بدلیل شرایطی قادر به ادامه نشدم، و دوباره از طراحی فاصله گرفتم.
ولی بعد از چند سال دوباره در سال ۹۲ به کلاس رفتم و موفق شدم مدرک نقاشی درجه(۲) را از آموزشگاه آزاد رقیه(آبپخش)دریافت کنم.
و در ادامه نقاشی درجه(۱) را در آموزشگاه آزاد پالت(بوشهر)دریافت کردم.
در مسابقات خاصی شرکت نداشته ام ،اما برای مدتی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان وهمچنین به مدت یک سال در دبستان غیردولتی ... تدریس کردم.
هنر از نظر روحی تاثیرات مفیدی برروی زندگی هر انسانی دارد. و همیشه باعث آرامش من و کم شدن استرس و اضطراب من شده است.
من همیشه با هنر به آرامش روحی رسیده ام،و همچنین با هنر توانسته ام احساساتی چون عشق و نفرت، غم و شادی و صدها حس دیگر را بیرون ریخته و سبک شوم.
هنر واقعا میتواند استرس شما را کاهش دهد و شما را از انزوای اجتماعی دور کند.
من واقعا با طراحی و نقاشی کردن و هنرهای دیگری که دارم احساس آرامش میکنم.

 رشته های هنری متعددی وجود دارد.و من در طی این سالها که پیگیر طراحی و نقاشی بودم توانستم مدارک تمامی رشته های مربوط به حسابداری،خیاطی و آرایشگری را نیز دریافت کنم.
اما با وجود تمامی این رشته ها علاقه بیشتری به طراحی و نقاشی داشتم و دارم.
در پایان صحبت خاصی ندارم،جز حمایت بیشتر از هنرمندان،زیرا هنر ارزش خیلی بالایی دارد،مسلما حمایت شما از ما باعث دلگرمی و پیشرفت بیشتر ما می شود.
با تشکر از شما و دوستداران هنر