آخرین مطالب

گفتگو با مرضیه هجاب بانوی فعال در رشته های گرافیکی،عکاسی و طراحی

گفتگو با مرضیه هجاب بانوی فعال در رشته  های گرافیکی،عکاسی و طراحی

آفتاب آب پخش،ضمن عرض تشكر از اين كه وقت ارزشمندتان را در اختيار ما قرار داديد. لطفا پس از معرفي اجمالي خودتان بفرماييد کار  گرافیک را از چه سالي شروع نموديد و از محضر كدام يك از اساتيد بهره برديد؟

به نام خدا،خدای زیبایی،خدایی که هنر را افرید و رنگ هاراخلق کرد تا زیبایی هایش صد چندان شود
خیلی خوش حالم که این وقت را در اختیار من قرار دادید،امیدوارم که حال همه خوب باشه و سال خوبی پیش رو داشته باشند.
من مرضیه هجاب متولد سال1382در شهرزیبای ابپخش،استان بوشهر هستم.
کارهای گرافیکی رو بصورت حرفه ای و تخصصی در رشته فعلی در مقطع اول دبیرستان زیر نظر خانم دشتی عزیزم شروع کردم و الحق رهنمودها و تلاشهای بسیار ستودنی معلم عزیزم بود که تمام موفقیتهای تحصیلی و شغلیم رو از ایشون دارم و به وجودشون افتخار میکنم.
من علاقه به کارهای تجسمی و خلق اثر در هرزمینه ای رو در سنین پایین در خودم میدیدم حتی بعضی مواقع در زمینه نمایش و تئاتر نیز فعالیتهایی داشته ام.ولی بصورت علاقه و گرایش اصلی رشته هنرهای تصویر گری مانند نقاشی و پوستر سازی و عکاسی و وطراحی لوگو بصورت نیمه حرفه ای و حرفه ای  فعالیتم را جهت دار نمودم و همچنین مقامهایی نیز کسب کرده ام که عبارت از مقام اول طراحی پوستر در منطقه میباشد.
به نظر من هنر یک زمینه ذاتی میخواهد تا انسان میزان ارتباط و الهام گیری از اطراف را برای خلق اثر پیاده سازی کند و از یک طرف حس خود را باتوجه به ذات هنری زنده کند و از طرف دیگر میزان واقعی بودن به هنرش ببخشد.
هرچند میشود با اکتساب نیز باعث پیشرفت در هر زمینه ای گردید.
هر کسی اگر بخواد تو کار هنری موفق باشه باید هنگام الگو برداری و استفاده از اجسام و محیط و حسهای مختلف تمرکز لازم رو در قالب همجنس شدن با اطراف داشته باشه تا بهترین بهره برداری رو داشته باشند
از اونجایی که خلقت زنان با لطافت و هنرمندی خاص خدا همراه بوده به تبع توانایی و شم هنری بانوان بیشتر بوده البته به شرط اینکه بهترین استفاده رو ازون بکنن و مانند موفقیتشون در تمام زمینه های دیگه تو هنر هم بهترین باشند.انشاالله