آخرین مطالب

معاون رییس جمهور از خانه حصیر آب پخش بازدید نمود/تصاویر

معاون رییس جمهور از خانه حصیر آب پخش بازدید نمود/تصاویر

آفتاب آب پخش،معاون امور  زنان و خانواده رییس جمهور و هییت همراه از خانه حصیر شهر آب پخش بازدید نمودند. 

خانم دکتر خزعلی در بازدید از خانه حصیر،به اهمیت جایگاه و عزت بانوان در خانواده و نقش آنان در جامعه اشاره کردند. 
ایشان در دیدار با صنعتگران خانه حصیر شهر آب پخش، ضمن عرض خداقوت،بیان کردند:این جایگاه و  ارتقا جایگاه بانوان در حوزه صنعت حصیربافی در شهر آب پخش بسیار قابل تقدیر است که انشالله با تدبیرات و تصمیماتی که درحوزه بانوان گرفته شده، موارد مربوط به بهبود وضعیت شغلی،بازنشستگی و تسهیلات رفاهی را در اولویت حل قرار خواهیم داد. 
دکتر خزعلی بیان کردند در حوزه فروش محصولات تولیدی نیز در کنار بانوان هستیم تا بتوانند بیش از قبل به فعالیت خود ادامه دهند.
خانم بازیار مدیر خانه حصیر آب پخش ضمن عرض خیر مقدم به معاون محترم رییس جمهور و هییت همراه از وضعیت شغلی و فعالیت بانوان را در شهر آب پخش گفتند. 
خانم بازیار در گفتگو با خانم دکتر خزعلی،به نقش خانه حصیر آب پخش و تاثیر این مکان در ارتقا جایگاه بانوان در خانواده و اجتماع اشاره نمودند.  
  خانم زهرا بازیار مدیر خانه حصیر آب پخش و آقای عباس پیخسته مدیر کارگاه حصیربافی حصیرمارکت، هنر حصیربافی و اشتغال بانوان در این حوزه را تشریح نمودند. 
آقای پیخسته فعال صنعت حصیر در گفتگو با معاون رییس جمهور  گفت: بمدت پنج سال که در این حوزه فعالیت دارم و اشتغال بانوان را بصورت جدی در اولویت قرار داده ایم و تمام محصولات را بصورت مستقیم به بازار عرضه می کنیم و بازار عرضه و تقاضا بسیار عالی می باشد. 
ایشان در ادامه خواستار موضوع حل موضوع بیمه و تسهیلات برای بافندگان حصیرباف شدند. 
بازیار ضمن توضیحات لازم در خصوص روند رو به رشد صنعت و هنر حصیربافی بانوان شهر آب پخش و حمایت همه جانبه از بانوان در خانه حصیر ، خواستار بهبود وضعیت بیمه و اعطا تسهیلات جهت توسعه فضای کسب و کار بانوان شدند.
  خانم بازیار طی این مصاحبه افزودند:موارد متعدد درخواستی جهت توسعه خانه حصیر  در راستای حمایت از بانوان شهر آب پخش بصورت مکتوب به خانم دکتر خزعلی تقدیم شد.