آخرین مطالب

مدیرخانه حصیر آب پخش در گفت گو با استاندار مطرح کرد *تولیدات حصیری جایگزین سایر کالاها در ادارات استان*

مدیرخانه حصیر آب پخش در گفت گو با استاندار مطرح کرد *تولیدات حصیری جایگزین سایر کالاها در ادارات استان*

آفتاب آب پخش،مدیر خانه حصیر آب پخش در نمایشگاه خرما و صنایع وابسته استان بوشهر با استاندار دیدار کرد. 

خانم بازیار مدیر خانه حصیر آب پخش در شب پایانی  نمایشگاه خرما و صنایع وابسته با هماهنگی انجام شده اتاق بازرگانی استان با استاندار محترم و مشاور ایشان  و کارشناسان امور اقتصادی و جذب سرمایه استانداری در طی یک نشست، گفتگو و به موارد مهم در حوزه صنعت حصیربافی شهر آب پخش و اقدامات و فعالیتهای خانه حصیر آب پخش اشاره کرد. 
بازیار در این نشست گفت: خانه حصیر آب پخش علاوه بر حمایت از تولید محصولات حصیری بانوان و عرضه به بازار داخلی، این ظرفیت را نیز دارد که تولیدات حصیری را به بازارهای جهانی و  خارجی نیز عرضه نماید، همانطور که تا کنون در طی شش ماه گذشته دو مورد صادرات انجام شده است.   
خانم بازیار در این نشست از استاندار درخواست کردند که ادارات استان، پارس جنوبی و منطقه ویژه و سایر نهادهای استان را موظف نمایند که در همایش ها و جشنواره ها و سایر مراسمات خود از تولیدات حصیری (باکسها و ظروف حصیری) جهت دادن هدایا استفاده شود تا با این روش از محصولات داخلی حمایت شود و اشتغال بانوان پررنگ تر و پررونق تر شود. 
استاندار محترم در این گفتگو، این اقدامات انجام شده در حوزه حصیربافی شهر آب پخش و اشتغال زایی برای بانوان  را تحسین کردند و گفت:لازم است که  بسته های  حصیری خاصی از قبل آماده شود که مورد بررسی قرار گیرد به جهت اینکه در برگزاری همایش ها و در سایر مراسمات در اداره ها استفاده شود و حتما این موضوع مورد  استقبال قرار می گیرد و در دستور کار خواهیم گذاشت.  
محمدی زاده همچنین خطاب به مدیر خانه حصیر آب پخش افزود: خانه حصیر آب پخش در تلاش باشد که بیشتر زنان سرپرست خانوار و همچنین افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی را نیز آموزش و برایشان ایجاد اشتغال نماید.