آخرین مطالب

دیدار مدیر خانه حصیر آب پخش با مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر

دیدار مدیر خانه حصیر آب پخش با مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر

آفتاب آب پخش،زهرا بازیار مدیر خانه حصیر آب پخش با خانم رقیه زنگنه مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر دیدار کرد.

 خانم بازیار در این نشست ضمن بیان و تقدیم مراتب تبریک به جهت انتصاب موثر و شایسته خانم زنگنه به عنوان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری محضر ایشان،بیان کرد این انتصاب،می تواند منشا تحولات عظیم در باب اعتلای نام بانوان استان در عرصه های پیش و رو  باشد.
 در این دیدار مدیر خانه حصیر آب پخش،زهرا بازیار به تشریح اهداف از تاسیس خانه حصیر و نقش بانوان در این فرایند رو به رشد پرداخت و اقدامات مجموعه خانه حصیر را در یکسال گذشته تاکنون بیان نمودند. 
ایشان همچنین در ادامه توضیح داد:خانه حصیر آب پخش با حدود هزار نفر صنعتگر فعال در کل بخش آب پخش توانسته در خصوص اشتغال بانوان، اقدامات موثری را انجام دهد و یک درآمد زایی و اشتغال پایدار را در منطقه  ایجاد نماید. 
در این دیدار بازیار افزود:یک واحد رسانه در خانه حصیر آب پخش ایجاد کرده‌ایم که این واحد رسانه، صفحات مجازی از جمله سایت خانه حصیر، صفحه اینستاگرام و صفحه یوتیوب را راه اندازی کرده است تا با کمک بانوان بتواند بهتر و راحتر هنر و تولیدات حصیری آب پخش،شهر ملی حصیر را به کل جهان معرفی و صادر نمایند.
 بازیار از مدیرکل امور بانوان درخواست کرد که خانه حصیر در راستای اهداف و سیاست گذاری های خود و رونق اشتغال و افزایش نیرو،نیاز به توسعه فیزیکی و تجهیزاتی دارد که برای رفع این نیاز،درخواست توجه خاصه به این مهم تقدیم مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گردید.
خانم زنگنه ضمن تشکر از توضیحات مدیر خانه حصیر آب پخش گفت: تمام اقدامات و فعالیتهای خانه حصیر را از قبل به طور مرتب رصد کرده و این اقدامات را در شهر آب پخش به فال نیک می‌گیریم و امیدواریم در راستای عزت و اعتلای بانوان بیش از قبل این فعالیت ها ادامه دار باشد و ما نیز با تمام توان در کنار مجموعه خانه حصیر هستیم. 
ایشان افزود:انتظار داریم در خانه حصیر به اشتغال بانوان بی سرپرست و بدسرپرست توجه ویژه شود. 
مدیرکل امور بانوان استانداری ادامه داد به زودی از خانه حصیر آب پخش بازدیدی را انجام می‌دهیم و موارد و مشکلات را بررسی و در جهت حل موارد اقدامات لازم را در دستور کار قرار خواهیم داد.