آخرین مطالب

پیام مدیر خانه حصیر آب پخش بمناسبت آغاز هفته دولت

پیام مدیر خانه حصیر آب پخش بمناسبت آغاز هفته دولت

آفتاب آب پخش،بازیار ضمن عرض تبریک هفته دولت، بیان کرد: بمناسبت هفته دولت در خانه حصیر آب پخش، با انجام برنامه ریزیهای از قبل مشخص شده، یک دوره آموزشی رایگان حصیربافی تعریف شده است که بمدت ده روز، از سوم شهریور ماه عصرها راس ساعت 19 برقرار می باشد. 

زهرا بازیار مدیر خانه حصیر آب پخش،امروز سوم شهریور ماه 1401 در طی پیامی آغاز  هفته دولت را تبریک گفت.
در این پیام آمده است:آغاز هفته دولت  که یاد آور رشادتهای فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشورخدمتگذاری شهیدان رجایی و با هنر است را  تبریک می گوییم.
  باعث افتخار است که به مناسبت شهادت دو یار دیرین امام (ره) و انقلاب و دو اسوه علم و تقوا،شهید محمد علی رجایی،رئیس جمهور و محمد جواد باهنر،نخست وزیر که خود نمونه ای از دولتمردان کاملا مردمی بودند،هفته ای را بنام هفته دولت نام گذاری نمایند تا مردم با فعالیت ها و بیان اهداف و برنامه های آینده دولت ها در نظام مقدس جمهوری اسلامی آشنا گردند و دولت ها در مقام پاسخگویی در مقابل مردم حاضر گردند. 
 دولت شهید رجایی، نخستین دولت مکتبی بود که در آن دوره بحرانی حداکثر تلاش و کوشش خود را برای خدمت به اهداف مقدس انقلاب، صادقانه اعمال کرد تا آن جا که جان خویش را در مسیر این اندیشه عالی تقدیم نمودند.
پس می طلبد که به پشتوانه همت این دولتمردان بزرگ و مردمی، همواره با اقتدار،حافظ این انقلاب و دولت باشیم. 
 
همراهى ملت با دولت و پشتیبانى آحاد مردم از آن، از عوامل ثبات دولت و اقتدار آن است و این رابطه، تا هنگامى که دولت یک دولت ارزشى و خدمت گزار باشد، پایدار خواهد بود.
 بازیار ضمن عرض تبریک هفته دولت، بیان کرد: بمناسبت هفته دولت در خانه حصیر آب پخش، با انجام برنامه ریزیهای از قبل مشخص شده، یک دوره آموزشی رایگان حصیربافی تعریف شده است که بمدت ده روز، از سوم شهریور ماه عصرها راس ساعت 19 برقرار می باشد. 
  و اقدام دیگر نیز در هفته دولت، برگزاری نمایشگاه در تاریخ پنجم شهریور ماه بمدت ده روز صبح و عصر می باشد که بازدیدکنندگان می توانند صبح از ساعت 8الی12 و عصرها ساعت 18الی21از نمایشگاه در خانه حصیر بازدید نمایند.