آخرین مطالب

تجلیل از آزادگان سرافراز نگین سبز استان با حضور مسئولین بخش و شهرستان

تجلیل از آزادگان سرافراز نگین سبز استان با حضور مسئولین بخش و شهرستان

به گزارش آفتاب آب پخش؛ با توجه به روز حماسی  بیست و ششم مردادماه سالروز ورود آزادگان سرافراز هشت سال دفاع مقدس به میهن عزیزمان، اداره ورزش و جوانان آب پخش مراسم تجلیلی با حضور آزادگان عزیز و مسئولین بخش آب پخش و شهرستان برگزار نمود.

گفتنی است در این جلسه و تجلیل  که مختص آزادگان برگزار شده بود ابتدا حمیدرضا بنافی رئیس اداره ورزش آب پخش ضمن خوش آمدگویی به همه حضار و تبریک به عزیزان آزاده هدف از برگزاری این نشست را عرض ارادت جامعه ورزشی به اهداف بلند آنها که همانا الگویی از نماد شجاعت، صبر و پایداری است خواند و افزود شما رشادت و جوانمردی های شما هیچ وقت از ذهن ها پاک نخواهد شد.

حجت الاسلام رضایی امام جمعه آب پخش نیز ضمن تبریک این روز ارزشمند آزادگان و جانبازان را ارزشهای واقعی این نظام و انقلاب خواند و گفت: ما تا همیشه به این عزیزان و همه آنهایی که از جان، جوانی و همچنین خانواده خود برای سربلندی نام ایران گذشتند و نگذاشتند ذره ای از خاک وطن به دست بیگانگان بیفتد بدهکار و مدیونیم.
شاید امروز به راحتی ما بتوانیم از خاطره گویی این عزیزان لذت ببریم و گاها لبخند بزنیم ولی باید آن لحظه ها، اسارت ها، بمباران ها و شکنجه ها را کسی دیده باشد تا معنی واقعی جنگ و تهاجم را لمس کنی، آری اگر امروز میگوییم سالروز ورود آزادگان مبارک یعنی اینکه نمیشود به راحتی از کنار رشادت های این بزرگواران گذشت.

پس از آن جلسه با ذکر خاطرات شیرین و غرور آفرین به آزادگان تعلق داشت که همگان لذت بردند و آفرین گفتند و در پایان از همه این عزیزان تجلیل و تقدیر بعمل آمد.