close
متخصص ارتودنسی
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 150
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

گردهمایی بزرگ اصلاح طلبان دشتستان با حضور رییس دوره ای جبهه اصلاحات کشور برگزار می شود...


به گزارش آفتاب آبپخش، وب سایت شبانکاره نیوز دراقدامی نابخردانه  وتوهین آمیز نسبت به مردم آبپخش ، اسقرار بخشداری دراین منطقه را زیر سوال بده و مردم این شهر را اصول گرا خوانده وبه  تحلیلی حسادت آمیز پرداخته است.

یاداشت وارده، درخصوص شکست آبپخش درمذاکرات اشتباه ریاست شورای اسلامی شهرآبپخش درخصوص جابه جایی تابلوی شهرمتمدن سعد آباد، که درانتهای جلسه مصوب میشود....


 

امر به معروف و نهی از منکر از احکام عملی مسلمانان و به نظر شیعیان از فروع دیناسلام است. امر به معروف یعنی دستور دادن یا توصیه کردن از سوی فرد مسلمان به دیگران به انجام آن‌چه از نظر عقل یا شرع اسلام خوب در نظر گرفته می‌شود و نهی از منکر یعنی دستور دادن یا توصیه کردن از سوی فرد مسلمان به دیگران به انجام ندادن آن‌چه به از نظر عقل یا شرع اسلام بد در نظر گرفته می‌شود. این توصیه گفتاری است و شامل جرح نمی‌شود

به گزارش آفتاب آبپخش،حضور آسان و اشتغال اتباع خارجی در ایران به ویژه اتباع کشور افغانستان؛ معضلی است که چند دهه در بازار کار کشور به یک واقعیت انکارناپذیر و مشکلی جدی تبدیل شده است، تا جایی که امروز حتی مقامات عالی کشور در دولت نیز از آن سخن می گویند.


رئیس شورای اسلامی آبپخش صبح امروز در نشست هم‌اندیشی مسئولان سعدآباد و آبپخش ضمن خوش‌آمدگویی به مسئولان دو بخش اظهار داشت: دلیل اصلی تشکیل این جلسه، گفت‌وگو درباره مشکلات فی مابین بود و امیدواریم بتوانیم با تعامل و اتحاد شاهد توسعه دو بخش بزرگ و ریشه‌دار باشیم


در حالی که تاکنون زمان کنسرت سیروان خسروی در بوشهر سه بار تغییر کرده، خبر می رسد در پی عدم همکاری برخی مسئولان، احتمالا این بار هم اجرای این خواننده پاپ در روزهای 9 و 10 اسفند لغو خواهد شد.


غلامعلی حدادعادل عصر امروز در نشست با نمایندگان تشکل‌های دانشجویی بوشهر، با بیان اینکه انقلاب اسلامی به نقاط جهان صادر شده است، اظهار داشت: آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی و امام راحل به نقاط مختلف دنیا صادر شده و اکنون این مهم در بیشتر کشورها به‌ویژه در کشورهای منطقه شاهد هستیم.


نماینده ولی‌فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز گفت: مسئولان ارشد شورای فرهنگ عمومی کشور در دفاع از یک نوازنده نی‌انبان با سابقه اجرای برنامه آنچنانی در خارج از کشور جایگاه خود را خرج نکنند.


پیش از این  به تخلف موجود در شورای شهر شبانکاره از تخلف دو عضو این شورا که علاوه بر حضور در شورا در یکی دیگر از ادارات دولتی و غیردولتی دیگر در شهر شبانکاره نیز حضور داشتند..........


حمیدرضا جهانبخش روز چهارشنبه  افزود: در شهرستان دشتستان 28 هزار و 500 هکتار نخلستان وجود دارد که از این میزان 90 درصد حدود 26 هزار هکتار نخل های بارور و قابل گرده افشانی هستند.


الرای نوشت: با توجه به حضور برخی افراد در دو هیئت ایرانی و آمریکایی مذاکره کننده، به نظر می‌رسد مذاکرات هسته ای در مسیری مثبت پیش می‌رود و گویی دستیابی به توافق تا قبل از پایان ماه آینده حتمی شده است.


متاسفانه نه تنها در برخی از رسانه‌های هم استانی بلکه در جهان صفر و یک امروز بسیاری از خبرنگاران و رسانه‌ها نقطه مقابل امر به معروف و نهی از منکر حرکت می کنند و فقط با شعار "دانستن حق مردم است" صفحه‌ها را سیاه می‌کنند و توجهی به همدلی، وحدت و انسجام جامعه ندارند.


به گزارش آفتاب آبپخش:مصاحبه اختصاصی با مرتضی بهرامی  مرتضی بهرامی .....بازیگر.نویسنده و کارگردان سینما ومجری جوان ومحبوب شهر آبپخش انجام داده ایم که  مشروع این گفت وگو را ادامه خواهیم خواند

رئيس کل دادگستري استان بوشهر از کشف ۴۰ هزار سند از متهمان پرونده هاي ميلياردي مضاربه صوري خبر داد و گفت: اين اسناد شامل سفته، چک، حواله و چک هاي بين بانکي است.


مدیرکل دفتر حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: این نهاد از طرح ازدواج موفق مجدد زنان سرپرست خانوار برای توانمندسازی این قشر حمایت می کند.

برای این که نانوایی ها با مواد غیر مجاز و عملکرد و مضرات آنها آشنا بشوند، کارگاه آموزشی با هماهنگی صنف خبازان برگزار شد. همه ی اینها آمدند و آموزش های لازم را هم دیدند. در واقع دیگر بهانه ای نیست که بگویند ما نمی دانستیمایجاد و تقویت جامعه مدنی و نهادهای مرتبط با آن، دغدغه افراد زیادی در مسیر طی شده تاکنون بوده است اما چگونه است که جامعه کنونی ما توفیق چندانی در این مهم نداشته است؟ هم اکنون دولت روحانی نگاه ویژه ای به "ان. جی. او" ها دارد اما علارغم این نوع نگاه باز ما شاهد کاستی هایی در این زمینه هستیم، از طولانی شدن روند ثبت، تا مجوز ندادن به "ان. جی. او" ها و همچنین قوانینی که خود مانع بزرگی محسوب می شوند. به همین منظور برای بررسی و بدست دادن تحلیلی از وضعیت جامعه مدنی و بدنبال آن "ان. جی. او" ها در ایران و استان بوشهر، سایت خبری تحلیلی «ب» نشستی را برگزار کرد.


شمار زیادی از معلمان و فرهنگیان بوشهر روز سه شنبه در اعتراض به برکناری مدیر کل آموزش و پرورش استان، تجمع کردند. این تجمع در مقابل ساختمان آموزش و پرورش بوشهر برگزار شد. معترضین همچنین بصورت راهپیمائی به سوی استانداری بوشهر حرکت کردند و در مقابل استانداری بوشهر تجمع نمودند...


در هفته گذشته شایعه عزل حصیری برای رضایت نمایندگان اصولگرا با انتقاد وسیع حامیان دولت و فعالان اصلاح طلب استان بوشهر مواجه شد، از این رو خبر رسید مسئولان استان نیز با این تغییر شائبه برانگیز مخالفت...


صفحات سایت :