close
متخصص ارتودنسی
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 159
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

شهردار آبپخش  اظهار داشت:شهر آبپخش با جاذبه های طبیعی و گردشگری خود در ایام نوروز پذیرای تعداد زیادی از هموطنان عزیزمان می باشد و سالانه بیش از سه میلیون نفر در ایام نوروز از شهر آبپخش بازدید می كنند.

برخی از اصلاح طلبان شهرستان دشتستان در حال طراحی پروژه ای جدید برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دو حوزه انتخابه دشتستان و بوشهر می باشند.


درفعل و انفعالات عزل و جابجایی مدیر کل آموزش و پرورش استان نام دشتستان زیاد بر سر زبان افتاد و قطعأ دوستان شنیده اند که جناب آقای حصیری بر سر پیمان و مردانگی که با مدیران منصوبی خودش ایستاده و حاضر به امتیاز دادن به کسی نشده مجبور به استعفا شده است و در این گیر و دار شایعات زیادی به ناحق در میان همکاران ارجمند پخش شد...


رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درجمع فرماندهان پایگاها وبسیجیان آبپخشاظهاركرد: شبكه هاي آمريكا وصهيونيست ها نقش زيادي را درهجمه فرهنگي عليه جمهوري اسلامي رقم زدند


نصرالله شفیعی؛ این جمله ای است که مقام معظم رهبری درباره ی نقش سفارتخانه ها و دیپلمات های غربی در فتنه 1388 بیان فرمودند. ایشان در همین رابطه در خطبه ها تاریخی 29 خرداد 88 و روزهای آغازین فتنه 88 سخنانی عنوان کردند: « دیپلمات های برجسته ی چند کشور غربی که تا حالا با تعارفات دیپلماتیک با ما حرف می زدند، نقاب از چهره برداشتند، چهره ی واقعی خودشان را دارند نشان می دهند؛ قد بدت البغضاء من افواههم و ما تخفی صدورهم اکبر» دشمنی های خودشان با نظام اسلامی را دارند نشان می دهند از همه خبیث تر دولت انگلیس.


مسئول نمایندگی ولی‌ فقیه در سپاه امام‌ سجاد(ع) هرمزگان  در خصوص همایش "بوشهر دو قرن مقاومت" اظهار داشت : این همایش بزرگداشت، بزرگ مردانی است که در طول  تاریخ  بوشهر خصوصا در دو قرن اخیر مقاومت های بسیار جانانه ای در مقابل دنیای استکبار نشان دادند حرکت بسیار ارزشمند و ماندگاری خواهد بود.


جمعی از کاندیداهای اتاق بازرگانی، صنعت، معدن و کشاورزی بوشهر با ارسال شکایتی به فرمانداری از تخلفات صورت گرفته در زمان رای گیری و پیش از آن اعتراض و خواستار ابطال انتخابات شدند.


با شروع جنگ بین المللی اول، امپرایالیسم انگلیس در سال ۱۳۳۳هـ.ق. طی یک یوزش غافلگیرانه، شهر بوشهر را اشغال کرد و جمعی از مسلمانان مبارز بوشهر را بازداشت و به هندوستان تبعید کرد. زنان منطقه، به ویژه «فاطمه آقا» و «خیرنسا» دو همسر دلواری، همدوش با مردان خود به نبرد پرداختند.


سه شنبه بعد از ظهر در خانه معلم بوشهر جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات بوشهر برگزار گردید. این جلسه با ریاست مرتضی سراجی رییس این شورا  بود.


محمدعلی دهقان امروز در دشتستان با اشاره به کشته و زخمی شدن 3 نفر در واژگونی خودروی پراید در دشتستان اظهار داشت: بر اثر وقوع سانحه واژگونی خودروی پراید در محور زیارت به گزبلند در شهرستان دشتستان، یک نفر کشته و 2 نفر نیز مجروح شدند

محمدعلی دهقان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دشتستان با اشاره به کشته و زخمی شدن 3 نفر در واژگونی خودروی پراید در دشتستان اظهار داشت: بر اثر وقوع سانحه واژگونی خودروی پراید در محور زیارت به گزبلند در شهرستان دشتستان، یک نفر کشته و 2 نفر نیز مجروح شدند. - See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13931220000218#sthash.XhJMnHsm.dpuf

علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی که بعدازظهر دوشنبه برای سخنرانی در دانشگاه شیراز به این شهر سفر کرده بود، مورد حمله افرادی ناشناس قرار گرفت.
 

نشست رسمی مجلس خبرگان رهبری آغاز شد و آیت الله یزدی به ریاست خبرگان انتخاب شد.همایش پیوند مهد کودک های بخش با مسجد/گزارش تصویری


کیقباد یاکیده دوشنبه‌شب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بخش عمده آب استان بوشهر از خارج از استان تامین می‌شود که یکی از خطوط تامین آب استان بوشهر خط کازرون است.


ابوذر محمدیان مسول انجمن موسیقی درگفت گو با آفتاب آبپخش :از برگزاری دومین کارگاه موسیقی با موضوع موسیقی چیست؟سازچیست؟درهفته جاری خبرداد


بخشدار آبپخش در جلسه شورای بهداشت و سلامت بخش اظهار داشت:حوزه بهداشت و سلامت از اولویت های اصلی هر جامعه است و باید بدین موضوع اهتمام جدی شود.

همزمان با رسانه ای شدن اختلافات شورای شهر برازجان و استعفای شهردار این شهر حواشی جالبی از برازجان به گوش می رسد.جان و استعفای شهردار این شهر حواشی جالبی از برازجان به گوش می رسد.


 به مناسبت هفته بوشهر، مراسم بزرگداشت مفتون شاعر بومی استان بوشهر برگزار شد. در این مراسم جمعی از نویسندگان و محققین استان بوشهر به بررسی زندگی و اشعار این شاعر محبوب پرداختند.


در پی استعفای شهردار برازجان و بالاگرفتن بازار شایعات، گروهی از اصلاح طلبان دشتستانی فرصت را غنیمت شمرده و از طریق رسانه های خود با سیاسی جلوه دادن انتخاب شهردار آتی و با گزینه سازی سعی در تخریب چهره های اصولگرا و قالب کردن گزینه های پنهان خود به شورای شهر برازجان را دارند.


نورالله اسعدی روز دوشنبه درجلسه ساماندهی شناورهای تفریحی در تعطیلات نوروز افزود: دراین ارتباط توجه به بالابردن فرهنگ عمومی در زمینه آشنایی با تفریح سالم و مخاطرات استفاده از دریا در برنامه اصلی دستگاه های متولی قرار گیرد.


صفحات سایت :