close
متخصص ارتودنسی
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 169
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

محل تبلیغ شما09175515688


    hxm7_img-20180628-wa0000.jpg

بیان مطالب ودیدگاهها


نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

رییس کمیته انتخاباتی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با بیان اینکه تلاش داریم با نیرو‌های معتدل اصولگرا نیز جلساتی داشته باشیم، گفت: سعی داریم تا جایی که امکان دارد اختلافات را کاهش دهیم و طوری نباشد که به علت اختلاف بین اصلاح‌طلبان و اصولگرایان معتدل، نیرو‌های افراطی و تند‌ور مجلس را از دو طرف بگیرند.

آفتاب آبپخش:مذاکرات هسته ای به پایان رسید وتوافق هسته ای هم حاصل شد ودر عرصه ی ببن المللی توفیق بزرگی برای ایران به دست آمد.

سعید حجاریان با عنوان «کشف یا عقد» که به تحلیل رابطه دولت و ملت پرداخته بود، نوشت:

دکتر ناصر جوکار: آوردگاه چندین ساله مذاکرات هسته ای فرصت مناسبی بود تا جهان غرب با حربه مذاکره ٬سیاست دو قطبی سازی فضای عمومی و سیاسی کشور را دنبال نموده و از رهگذر ان راه را برای اهداف اتی خود هموار سازد.

رئیس اورژانس 115 دشتستان از قتل یک جوان دشتستانی در جاده فرعی روستای هلپه ای خبر داد و گفت: این جوان 27 ساله ساعت 45 دقیقه چهارشنبه 24 تیرماه در جاده مذکور و با خودروی شخصی اش در حال رانندگی بود.

 همین الان نقشه راه میان جمهوری اسلامی ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی را برای شفاف سازی و روشن شدن مسائل باقی مانده مربوط به گذشته و حال در رابطه با برنامه هسته ای ایران امضا کردم.

در نتیجه این تفاهم که با رعایت چارچوب ها، دستورالعمل ها و خطوط قرمز جمهوری اسلامی ایران تدوین گردیده است، دستاوردهای زیر در حوزه هسته ای و لغو تحریم ها حاصل گردید.

آفتاب آبپخش:حضور و فعالیت زنان در اجتماع و بالاخص جامعه ی جنوب ایران که مورد توجه خاص نگارنده می باشد، همواره با بحث های زیادی روبرو بوده و این مساله دلایل زیادی دارد. به زنان در جامعه با نگاه "دیگری" نگریسته می شود. این تفاوت های دیدگاهی باعث برتری مرد نسبت به زن و عدم حضور و فعالیت زنان در اجتماع گردیده است. دلایل دیگری از جمله نگاه های جنسیتی به زنان، عدم وجود موقعیت سوژگی در بین زنان، وجود تابوها و..... نیز وجود دارد که در این مقاله سعی گردیده، موارد مطروحه مورد بررسی قرار گیرد. در این مقاله برای رهایی از جامعه سنتی، راه هایی از جمله گسترش فرهنگ خانواده های مدنی که یکی از پایه های مهم برای جامعه ای مدنی و ارگانیک می باشد، توصیه گردیده است.

آب همواره در گذر پر فراز و نشیب حیات گرانیگاه و کانون اجتماعات زیستی بوده و این امربرهمگان روشن و بدیهی است، حال که فرودهای آب وهوایی گام پیش گذاشته.......

آشنائی من با بیابانی برمی گردد به اواخر دهه چهل. شرکت هدیش تازه کلنگ پایگاه دریائی زده بود و من آنجا کار می کردم ، او آن موقع به دنبال اعتصاب در معادن شاهرود از کار اخراج و با خانواده به بوشهر برگشته بود. با وساطت یکی از دوستان ما همکار شدیم. از آن روز تا هنگام مرگ دلخراش بیابانی من و او همیشه سراغ هم داشتیم و هیچگاه روابط مان کاملا قطع نشد ، جز در یک فاصله زمانی دو سه ساله در دهه ی پنجاه که او به استخدام اداره ی فرهنگ در آمد و در یکی از روستاهای بندر ریگ مشغول به کار معلمی شد و من برای تحصیل به تهران رفتم و کمی از هم دور شدیم.

مسئولان ارشد دولت یازدهم با گذشت 2 سال از دولت دهم، ‌همچنان به انتقاد از عملکرد آن دولت در عرصه اشتغالزایی مشغولند، غافل از آن که عملکرد خودشان به مراتب بدتر است.

اسلام آمریکایی در کلام امام معنای وسیعی دارد و فروکاستن آن به نمونه‌هایی مانند تشیع انگلیسی، وهابیت و اسلام بدون مبارزه ( اسلام صوفیانه ) خطای بزرگی است که مانع از روشن شدن مرز دقیق بین "اسلام امریکایی" و "اسلام ناب محمدی" خواهد شد

آفتاب آبپخش:شفیعی مدیرکل ارشاد با اون تصمیمش همه چی رو نابود کرد بعد از اخرج ما همه کنار کشیدن
همه؟

فرهنگ سیاسی ما ایرانی‌ها به روسیه خیلی نزدیک است. آنها خودشان را خیلی بزرگ می‌دانند. حس همکاری‌شان با دنیا کم است. شما چین و روسیه را با هم مقایسه کنید. چین می‌گوید من با دنیا همکاری می‌کنم، یاد می‌گیرم و خودم را حفظ می‌کنم. الان چین با آمریکا نیم تریلیون دلار تجارت دارد. اما روس‌ها می‌گویند ملاک، اقتصاد نیست. ملاک، توانایی‌های دیگر است. ما ملت بزرگی هستیم. مساحت، منابع طبیعی و تاریخی طولانی داریم. خیلی به ما نزدیک هستند. چینی‌ها هم خیلی مثل ما بودند و زمانی خودشان را مرکز ثقل جهان می‌دانستند. اما الان این‌گونه نیستند.

منصور حاجی پور | مدیر اسبق سازمان ایرانگردی و جهانگردی استان بوشهر

دکتر حسن روحانی در مراسم روز جهانی محیط زیست امسال که در سالن همایش های سازمان حفاظت محیط‌زیست برگزار شد، برای چندمین بار تاکید کرد که دولت یازدهم دولتی محیط زیستی است و حفاظت از این مقوله مهم  یکی از مولفه های بسیار با اهمیت در دولت اوست.

آفتاب آب پخش:گرفتن چادر داوطلبان خانم در کنکور سراسری تحت هیچ عنوان جزو دستورالعمل های سازمان سنجش در امر برگزاری آزمون نیست

آفتاب آبپخش:اخیرا خبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارشی به دختر موتورسوار ایرانی پرداخته است. بهناز شفیعی می‌خواهد الهام‌بخش دیگر دختران ایرانی باشد.

کسانی که می گویند تحریم ها بر آب اثر نداشته است، احتمالاً چون شیر آب خانه هایشان را باز می کنند و می بینند آب در جریان است، چنین تصوری می کنند! اما آیا نمی دانند از پشت این شیرهای پر آب، تا سفره زیر زمینی یا رودی که از کوه ها سرچشمه می گیرد، چه فناوری ها و مراحل پیچیده ای وجود دارد یا باید وجود داشته باشد؟! نکند فکر می کنند آب شیر از دیوار پشت سرش نشأت می گیرد؟!

صفحات سایت :