close
دانلود آهنگ جدید
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 169
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

تبلیغ شما پذیرفته می شود 09175515688


نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

عضو شورای شهر آبپخش گفت: بودجه سال 94 شهر آبپخش مصوب شورای شهر نیست زیرا هیچ جلسه ای مبنی بر این امر از سوی شورا تشکیل نشده است که این امر خود خبر از تخلف آشکار رییس شورا و شهردار می دهد.


نشست معاون سیاسی وزیر کشور با بخشی از فعالان سیاسی در استان بوشهر امروز در حالی برگزار شد که به جزء خبرگزاری های ایرنا ، فارس ، مهر و تسنیم مابقی رسانه ها به این مراسم دعوت نشدند تا قادر به پوشش خبری کامل این جلسه شوند.


به گزارش آفتاب آبپخش: محمد حسین مقیمی عصر روز چهارشنبه در نشست شورای اداری استان بوشهر افزود: دولت با آمادگی کامل و بهره گیری از تجربیات انتخابات در هفت اسفندماه امسال دو انتخابات مهم خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی را برگزار خواهد کرد.


به گزارش آفتاب آبپخش:عمومی شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری وزهکشی استان بوشهر مراسم تجلیل از بانوان شاغل شرکت به مناسبت گرامیداشت هفته زن ومقام مادر مصادف با میلاد خجسته گوهر یکدانه نبی مکرم اسلام (ص) درمحل دفتر مدیرعامل محترم شرکت برگزار گردید


علی مردانلو در بازدید از روند آبیاری نخیلات و لایروبی کانالهای آبیاری نخیلات آبپخش اظهار داشت: لایروبی دستی کانالهای بهداری و پاچیتی انجام شده و کانالهای آبیاری، امراله خانی، چهاربرج، دشتی اسماعیل خانی، بهرام‌آباد، قلایی و تل میل نیز توسط بیل مکانیکی لایروبی خواهد شد.


بخشدار آبپخش در نشست با مدیركل تامین اجتماعی استان بوشهر اظهار داشت:بخش آبپخش با دارا بودن بیش از 30 هزار نفر جمعیت دومین شهر شهرستان و هشتمین شهر استان می باشد.


از آنجا که سالاری سعی کرده است با استناد ظاهری به قانون صدور مجوزهای کنسرت و نیز برخورد ناشایست با منتقدین سیاست های فرهنگی در استان را توجیه کند، عبور بی‌تفاوت از کنار گفته های وی نیز بایسته به نظر نمی‌رسد


مناظره مخالفان موسیقی و اجرای کنسرت با حضور رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان، مدیر دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، دو شنبه شب در بوشهر برگزار شد...


مجمع اصلاح طلبان دشتستان یکشنبه شب گذشته 23 فروردین ماه جاری تشکیل جلسه داد. در این جلسه ضمن بحث و بررسی شرایط سیاسی و اجتماعی شهرستان، استان و کشور و اتخاذ تصمیماتی برای فعالیت موثرتر در سال جدید، انتخاب رییس مجمع در دستور کار قرار گرفت و آقای  حاج اسد بهادری بعنوان رییس و آقای اسفندیار فتحی بعنوان نایب رییس مجمع....


به گزارش آفتاب آبپخش، براساس شنیده ها شهردارآبپخش توسط سه تن از اعضای شورا شهر در آستانه استیضاح قرار گرفته است

رییس اورژانس و فوریت های پزشکی دشتستان گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی 405 در دشتستان راننده خودرو جان خود را از دست داد.

با وجود آنکه قاسمی یکی از اعضای شورا که همزمان ریاست آموزش و پرورش شبانکاره را نیز به عهده داشت، برای حل این مشکل قانونی از عضویت در شورا استعفا داد، اما سرانجام عضو دوم همچنان نامشخص است.


شرکت ملی گازایران، انتشار خبر جذب آگهی استخدام این شرکت در برخی از سایت ها و شبکه های مجازی را تکذیب کرد.


دیدار دکتر زارع فرماندار محترم شهرستان دشتستان و جناب آقای رستمی سرپرست راه و شهرسازی استان از بخشداری آبپخش


به گزارش آفتاب آبپخش،نیم فصل دوم مسابقات فوتسال دسته یک بزرگسالان استان جام پولک نقره ای آغاز شد.


مدیر عامل آتش نشانی و خدمات ایمنی برازجان از استخدام در تعدادی از مراکز آتش نشانی سطح استان خبر داد و گفت: با پیگیری های صورت گرفته جهت تکمیل نیروی کاری آتش نشانی های سطح استان، چارت سازمانی استخدام نیرو در آتش نشانی های بوشهر، برازجان، سیراف، شنبه و دیر آماده شد. بهروز ابوالفتحی افزود: این استخدام از طریق...


سرپرست معاونت امورعمرانی استانداری بوشهر گفت: درسال گذشته 11هزارمیلیارد ریال اعبتار در فصول و منابع مختلف برای اجرای یکهزار و526 پروژه عمرانی در این استان اختصاص یافت.


رانندگان تریلی در اعتراض به آنچه خود تخلفات پایانه باربری می نامیدند، در مقابل استانداری بوشهر تجمع کردند.


هفته گذشته بود که رئیس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر، از پذیرش درخواست مناظره وی از سوی ماحوزی، مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد بوشهر، پیرامون موسیقی و برگزاری کنسرت در استان بوشهر خبر داد.


برای دومین روز پیاپی شماری از ترخیص کاران گمرک بوشهر در اعتراض به آنچه نگرانی درمورد آینده شغلی خود نامیدند اجتماع صنفی برپا کردند. این تجمع اعتراض آمیز که به دلیل نصب سیستم اتوماسیون جدید اظهار و ترخیص کالا در مقابل درب معاونت امور گمرکی بوشهر صورت گرفت.

صفحات سایت :