close
متخصص ارتودنسی
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 169
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

تبلیغ شما پذیرفته می شود 09175515688


نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

مصطفی رضایی صبح امروز در نشست با مسئولان ورزش و جوانان آبپخش اظهار داشت: گسترش فرهنگ ورزش و تفریحات سالم در جامعه از اساسی‌ترین ماموریت‌های مسئولان است و در این مسیر اهتمام جدی داریم.


مراسم گراميداشت مقام علمي و معنوي حضرت آیت الله حاج سید جواد مهدوی مرتضوی (ره)، درمسجد صاحب الزمان (عج) آبپخش به همت کانون فرهنگی هنری  صاحب الزمان (عج) با حضور نمازگزاران برگزارشد


اخیراً شایعه ای پخش شد مبنی بر اینکه مشکل ثبت منازل مردم در شهر آب پخش حل شده است؛ بدنبال آن، تعداد بسیاری از مردم، ضمن تماس تلفنی، خواستار صحت و سقم خبر بودند.

مرحوم حاج سیدجواد مهدوی(مرتضوی) فرزند حاج سیدمرتضی اهل روستای درواهی (آبپخش) برازجان بود............

از یک ساعت بعد از آن، چندین بار تلاش نمود با گرفتن شماره تلفن همراه مسئول مورد نظر، توضیحات کامل وی را ضبط نماید که با عدم پاسخگویی به تلفن مواجه شد...


فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از دستگیری عوامل سرقت از طلا فروشی در شهر برازجان و انهدام باند سرقت موسوم به «ناهید کف زن» با 21 فقره سرقت خبر داد.


فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: یک مادر معتاد به مواد مخدر از نوع شیشه عامل مرگ فرزند چهار ساله خود شد.


در پی ارسال نامه طرح سوال برخی اعضای شورای شهر برازجان به شهردار، ماشاالله احمدی از سمت خود استعفاء کرد.


معاون سیاسی وزارت کشور می‎گوید به جزء فرمانداران و مدیران وزارت بقیه مدیرانی که قصد شرکت در انتخابات سال آینده را دارند باید تا 27 خردادماه استعفا دهند.


سردار علی رزمجو شامگاه پنج‌شنبه در یادواره شهدای حوزه محمد رسول‌الله تنگستان، با بیان اینکه فلسفه شهادت با درک عمیق به ارزش‌های الهی محقق می‌شود اظهار داشت: فرهنگ شهادت و جهاد در تمامی عرصه‌ها ره‌گشا است که این فرهنگ  سبب شده مسلمانان به ویژه شیعیان در تمامی امور به توفقیات لازم دست یابند.


سید محمد صادق خرازی نامساعد بودن حال رهبر معظم انقلاب را تکذیب کرد.دکتر سید محمد صادق خرازی اعلام کرد که ادعای نامساعد بودن حال رهبر انقلاب شانتاژ خبری و کذب محض است.در ادامه سخنان خرازی که سایت حزب او منتشر کرده، آمده است: اکنون که ایران در سراسر منطقه دست بالا را پیدا کرده است و از همه مهم‌تر کفتمان متعلق به اندیشه تنش زدایی و اعتماد سازی ...


حسین عباسی افزود:در همین راستا قصد داریم چهار پارک محله ای در نقاطی از شهر که پارک ندارند احداث نماییم.


حسن ابراهیمی در جلسه کمیسیون تنظیم بازار شهرستان بوشهربا بیان اینکه ملاک ما آمار بانک مرکزی است، ادامه داد: این آمار، خلاف ادعای گران بودن بوشهر را نشان می دهد.


طی روزهای گذشته بازهم همچون گذشته سرعت اینترنت در آبپخش رو به تنزل رفته و شرکت های خدمات دهنده در پاسخ به سئوالات متعدد کاربران آن را مربوط به کل استان دانسته و به گردن مخابرات انداختندراه ارزشمند برازجان گناوه از ميان اين شهر مي گذرد و آن را دو بخش مي كند. گذشتن اين راه بزرگ از شهر و بودن زمين هاي هموار و بارده در پيرامون آن و بهره برداري از آب رودخانه ي شاپور رشد و پيشرفت و رونق و گسترش فراوان اين شهر.........


به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی استان بوشهر نشستی پیرامون گزارش میان کار شمارش نخیلات شبکه با حضور معاونت حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای بوشهر و اکثریت نمایندگان باغداران روستاهای تابعه بخش آبپخش در محل دفتر این شرکت برگزار گردید .در این نشست مهندس سید مهدی موسوی ، مدیر عامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی استان بوشهر به ارائه گزارش و پیشرفت کار شمارش نخیلات در قالب برنامه power point پرداخت .


در حالی که آرامگاه کنونی برازجان روزهای پایانی عمر خود را به سر می برد و طبق گفته ی مسئولین، تنها برای حداکثر هزار مرده ی دیگر گنجایش دارد، نزاع بر سر محل آرامستان جدید که در حال آماده سازی است، ادامه دارد.


معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: گردهمایی مسئولان آزمایشگاه‌های غذا و داروی کشور در ‏بوشهر برگزار می‌شود.

این جانب اصغر حصیری که یک سال و اندی را به عنوان خدمتگزار کوچک شما در آموزش و پرورش استان بوشهر سپری کردم، زبان خویش را از ابراز سپاس و امتنان نسبت به آن همه لطف و محبتی که چه در طول یک سال گذشته و چه در طی هفته های اخیر نسبت به این جانب ابراز داشته اید، قاصر می دانم...


به گزارش آفتاب آبپخش،دهمین جشنواره استانی تئاتر کودک و نوجوان 20تا 23 اسفندماه در شهرستان دیّر برگزار می شود


صفحات سایت :