close
دانلود آهنگ جدید
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 175
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

گاهی برخی از مسئولان کشور تفاوتی میان شخصیت حقیقی و حقوقی خود قائل نیستند و همین زمینه ساز بسیار از مشکلات سیاسی و اجتماعی در کشور شده است.

چهارمین دوره انتخابات هیئت ‏مدیره نظام پرستاری استان بوشهر با شرکت ۹۰ نامزد همزمان با سراسر کشور برگزار شد و ۳۶ نفر ‏برگزیده این انتخابات معرفی شدند.‏


رئیس شورای اسلامی شهر آبپخش گفت: آموزش و پرورش آبپخش به زودی افتتاح می‌شود.


انتشار سندی توسط ویکی لیکس از درخواست عطاء اله مهاجرانی، وزیر فرهنگ و ارشاد دولت اصلاحات برای بورسیه فرزندش جهت ادامه تحصیل در انگلستان، سروصداهای زیادی را در فضای مجازی ایجاد کرده است.

طی چند روز گذشته انتشار یک عکس در فضای مجازی موجب نگرانی مردم استان به ویژه شهر بوشهر شده بود.

بصری، سرپرست شهرداری برازجان، پیرامون معضل آسفالت این منطقه از شهر برازجان به برنامه دیروز پژواک گفت: طبق قانون شرکت تعاونی موظف به آسفالت همه معابر بوده که متأسفانه به تعهداتش عمل نکرده است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: دبیری جشنواره هفته فرهنگی هنری استان های ساحلی جنوب کشور در کویت به بوشهر رسید.


رجایی با بیان اینکه آب پشت سد براساس اولویت های برنامه ریزی شده توزیع می شود، اظهار داشت: اولویت اول تامین حقابه های زیست محیطی رودخانه شاپور، رودحله و سهم تالاب حله است، سپس حقابه نخلستان ها و باغات آبپخش می باشد.

ساختمان شهید تندگویان پارس جنوبی درحالی سال گذشته طعمه حریق آتش شد که پس از رخ دادن این اتفاق، این ماجرا به شکل عجیبی مسکوت ماند و تاکنون مسئولان مربطه پاسخی مناسب به ابهامات موجود پیرامون علت وقوع آتش سوزی، میزان تلفات ساختمان و نیز اقدامات انجام شده در راستای جبران خسارات نداده اند.

انتصاب دو مدیر هم بوشهری در استان البرز، مسئولیت احتمالی فرماندار دیلم در استانداری، قطعی شدن تغییر سرپرست موسسه فرهنگی شهرداری بوشهر و اختصاص سهمی از سد رئیسعلی دلواری به آب شرب برخی از شنیدنی های هفتگی می باشد.


چهارمین مجمع مشورتی روسای شوراهای شهرهای استان با حضور بصیری پور رییس شورای عالی استانها برگزار شد تا شوراهای استان در مورد مشکلات و دغدغه های مرتبط با شهرهای خود به بحث و تبادل نظر بپردازند.


نعمت احمدی، وکیل دادگستری در گفت‌وگو با «آفتاب» در پاسخ به این سوال که ارزیابی شما از صدور دستور از سوی دادستانی برای ممنوع‌التصویری و ممنوع‌البیانی رئیس دولت اصلاحات چیست، گفت: ما در قانون کلمه دستور نداریم تصمیمات دادگاه یا دادسرا حکم است یا قرار. وقتی یک پرونده‌ای چه با داشتن شاکی خصوصی چه مدعی‌العموم  وارد تعقیب که با شکایت شاکی خصوصی یا مدعی‌العموم شروع می‌شود باید منجر به صدور حکم قضایی شود.

اگر این اقلیت تندرو و 8درصدی جبهه پایداری فکر می‌کنند هواداران زیادی دارند اجازه دهند فردا وزارت کشور مجوز صادر کند بگوید هرکس که طرفدار مذاکرات هست، هرکس که می‌خواهد مذاکرات به نتیجه برسد در بیابان‌های بهشت زهرا جمع شوند که در خیابان هم نباشد تا بهانه امنیتی بیاورند. چرا می‌ترسند؟

یکی از مهم ترین مشکلات مردم استان از جمله شهر بوشهر عدم تعامل بین ادارات خدمات رسان بوده که وجود انشعابات غیرمجاز آب تنها یکی از ده ها مورد این معضلات است.

معاون راه روستایی وزارت راه وشهرسازی روز پنجشنبه با حضور فرماندار شهرستان دشتستان و نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی از راه های روستایی وکوهستانی این شهرستان بازدید و از نزدیک مسائل و مشکلات این راه ها را مورد بررسی قرار داد.


این مقام انتظامی از هم استانی ها خواست در خصوص کپی کردن خبرهایی از این دست که فاقد منبع معتبر بوده خودداری کنند تا از ترویج شایعه و نگرانی جلوگیری شود.


استاندار بوشهر در احکامی جداگانه‌ای سرپرست فرمانداری‌های عسلویه، جم  و بخشدار مرکزی شهرستان دشتستان را منصوب کرد. دکترمصطفی سالاری، در احکامی جداگانه‌ای، فتح‌الله نوروزی به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان جم، عبدالله نادری به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان عسلویه و جواد لقمان‌زاده را به عنوان بخشدار مرکزی....

هاشمی رفسنجانی که این روزها به جناح اصلاح طلبان نزدیک شده است، این همسویی را "اعتراف" اصلاح طلبان به اشتباهات قبلی خود می‌داند و می‌گوید: «اگر می‌بینید بعضی‌ها که قبلاً با من موافق نبودند و حالا همراه شده‌اند من عوض نشده‌ام، بلکه آنها عوض شدند».

عباس بوشهری یکی از کاسبان بازار قدیم بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی سپاس در خصوص وجود متکی‌های پاکستانی در مرکز استان، اظهار داشت: مدتی است که در سطح مرکز استان گداهای پاکستانی که اغلب این افراد با پوشش غیراخلاقی هستند دیده می‌شود.


اما شاهکار معاون پارلمانی و امور مجلس رئیس جمهور در نادیده گرفتن استقامت و پایدارای دانشمندان متعهد ایرانی و دیپلمات ها برای مسلم دانستن حق داشتن انرژی هسته ای خلاصه می شود که عملکرد آنها را رجزخوانی دانست که در صورت ادامه آن روند ، ناچار هستند که تن به پروژه تحریم نفت در برابر غذا بدهند .

صفحات سایت :