close
دانلود آهنگ جدید
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 176
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

تبلیغ شما پذیرفته می شود 09175515688


نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

دو کارگر افغان، ظهر چهارشنبه 19 فروردین در حین کار، از بالابر سقوط کردند. این کارگران که مشغول کار در یک ساختمان در حال ساخت در محله بهرام آباد آبپخش بودند، در حین کار دچار حادثه می شوند. آنان با کمک یک بالابر، به طبقه دوم یک ساختمان در حال ساخت منتقل می شدند که بر اثر غیر استاندارد بودن بالابر، از بالا سقوط می کنند. متأسفانه...


 خانم عبدالله زاده علاقه‌مند بود رئيس‌جمهور را از نزديك ببيند آقاي رئيس‌جمهور ايشان را ديد و تشكر كرد. اين رفتار من باعث شد كه دلواپس‌ها غصه بخورند، ناراحت بشوند و دلواپس‌تر شدند لذا گفتند قيومي با سكه پر پول رفت محضر رئيس‌جمهور و سكه‌ها را تحويل داد و آمد.


با توجه به اینکه از 20 فروردین آبیاری نخیلات بخش آبپخش شروع میشود واداره آبیاری از هر باغدار بابت سهمیه آب حق آب دریافت میکند ،این پول ها کجا هزینه میشود..........

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: باند سارقان طلاجات در شهرهای آب‌پخش و سعدآباد شناسایی و دستگیر شدند.


درحالی که به تایید اکثر کار شناسان بین المللی ، امروز ایران اسلامی با وجود کثرت قومیت ها واقلیت های مذهبی ،جزو با ثبات ترین کشورهای منطقه هست ولی برخی این مهم وسایر داشته ها یعنی تمامی دستاوردهای هسته ایی، صنعنی ونظامیان  را نادیده گرفته وبه هرطریقی  ودر هر مکانی شروع به انتقادهای خارج  از انصاف میکنندبه گزارش آفتاب آبپخش ابراهیم شیخی فرد بازیکن تیم نوجوانان شاهین آبپخش  دیروز به دیار باقی شتافت

مهم ترین ماموریت یا انتظار از رییس جدید را می توان اعتماد سازی دانست تا کمیته امداد به تدریج از یک نهاد حاکمیتی با بودجه دولتی به یک سازمان مردمی بی نیاز از بودجه دولت بدل شود.


رمضان غلامی  افزود: این فرد نیکوکار 14 یتیم دشتستانی را بطور ویژه در حوزه های مختلف حمایت می کند.


شایان ذکر است طرح سوال از شهردار بوشهر با امضای 6 تن از 11 عضو شورای شهر در روزهای پایانی سال گذشته به وی ارسال شده است


 شهردار آبپخش در نشست با مسئولان اجرایی بخش با تبریک سال 94 اظهار داشت:در سال 93 تلاشهای خوبی برای بهبود فضای عمومی شهر انجام شد و انشاءالله در سال جدید نیز با جدیت به عمران و آبادانی شهر می پردازیم.


بخشدار آبپخش در جلسه شورای اداری بخش با تبریک سال نو اظهار داشت:سال 94 از سوی رهبر معظم انقلاب به دولت و ملت،همدلی و هم زبانی نامگذاری شده و همه باید در تحقق این شعار زیبا بکوشیم.


 جلسه شورای اداری بخش آبپخش برگزار شد

 

امام جمعه آبپخش در جلسه شورای اداری بخش با تبریک سال جدید و اشاره به نامگذاری سال 94 از سوی رهبر معظم انقلاب عنوان داشت:رهبر فرزانه انقلاب،نامگذاری سال را بر اساس نیاز جامعه در آن مقطع زمانی و دور اندیشی خاصی انجام می دهند و نامگذاری امسال بنام دولت و ملت،همدلی و هم زبانی هم پیامهای روشنی برای دولت و ملت بصیر ایران اسلامی دارد.


رییس شورای اسلامی شهر آبپخش در نشست با مسئولان اجرایی بخش با تبریک سال جدید اظهار داشت:در نوروز امسال شاهد حضور مسافران نوروزی از نقاط مختلف کشور در شهر آبپخش بودیم که طبق نظرسنجی ها بیش از 90 درصد آنها از خدمات دهی و اسکان خود در شهر رضایت داشتند.


در تعطیلات عید، فقط کافی بود مسئولین سری به سواحل استان مثل گناوه، دلوار، کنگان، عسلویه، دیلم و در نهایت بوشهر زده باشند، به وفور وضعیت بدحجابی را با چشمان خودشان لمس می کردند و این بدحجابی تا جایی پیش رفت که برخی از مسافران با کمال تاسف، در اقدامی زشت و در مواردی متعدد، شاهد کشف حجاب دختران و زنان در مقابل چشم نامحرمان در شهرهای ساحلی استان بوشهر بودیم.


آذر منصوری، فعال سیاسی اصلاح‌طلب مشارکت سیاسی را حضور آگاهانه آحاد مردم در تحولاتی دانست که بر ساختار حقیقی و حقوقی کشورها تاثیر می‌گذارند و به خبرنگار «آفتاب» گفت: هرچقدر که این مشارکت دربرگیرنده کل جامعه باشد، میزان اثرگذاری مردم آن جامعه نیز بر تحولات بیشتر می‌گردد.از سوی دیگر این مشارکت باید اثربخشی خود را در دست‌یابی به توسعه متوازن و پایدار بیشتر کند.


شماری از شهروندان بوشهری جمعه شب با حضور در میدان امام خمینی (ره)، برای کسب توافق هسته ای اخیر میان ایران و 1+5 در لوزان سوئیس به شادمانی و خوشحالی پرداختند.


شهردار آبپخش اظهار داشت:شهرداری آبپخش در یک سال گذشته با تلاش و جدیت پرسنل خدوم خود گامهای بلندی در راستای بهبود فضای عمومی شهر برداشته که امیدوارم مورد رضایت شهروندان گرامی قرار گرفته باشد.


رییس اورژانس و فوریت های پزشکی شهرستان دشتستان افزود: همزمان با روز طبیعت بر اثر بی احتیاطی چهار نفر در رودخانه های دالکی و شاپور در دشتستان غرق شدند.


آبپخشی ها و گردشگران موجود در سطح استان امروز با پناه بردن به دامن طبیعت خود را برای آغاز سال جدید آماده می کنند.


صفحات سایت :