close
دانلود آهنگ جدید
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 177
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

تبلیغ شما پذیرفته می شود 09175515688


نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

الرای نوشت: با توجه به حضور برخی افراد در دو هیئت ایرانی و آمریکایی مذاکره کننده، به نظر می‌رسد مذاکرات هسته ای در مسیری مثبت پیش می‌رود و گویی دستیابی به توافق تا قبل از پایان ماه آینده حتمی شده است.


متاسفانه نه تنها در برخی از رسانه‌های هم استانی بلکه در جهان صفر و یک امروز بسیاری از خبرنگاران و رسانه‌ها نقطه مقابل امر به معروف و نهی از منکر حرکت می کنند و فقط با شعار "دانستن حق مردم است" صفحه‌ها را سیاه می‌کنند و توجهی به همدلی، وحدت و انسجام جامعه ندارند.


به گزارش آفتاب آبپخش:مصاحبه اختصاصی با مرتضی بهرامی  مرتضی بهرامی .....بازیگر.نویسنده و کارگردان سینما ومجری جوان ومحبوب شهر آبپخش انجام داده ایم که  مشروع این گفت وگو را ادامه خواهیم خواند

رئيس کل دادگستري استان بوشهر از کشف ۴۰ هزار سند از متهمان پرونده هاي ميلياردي مضاربه صوري خبر داد و گفت: اين اسناد شامل سفته، چک، حواله و چک هاي بين بانکي است.


مدیرکل دفتر حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: این نهاد از طرح ازدواج موفق مجدد زنان سرپرست خانوار برای توانمندسازی این قشر حمایت می کند.

برای این که نانوایی ها با مواد غیر مجاز و عملکرد و مضرات آنها آشنا بشوند، کارگاه آموزشی با هماهنگی صنف خبازان برگزار شد. همه ی اینها آمدند و آموزش های لازم را هم دیدند. در واقع دیگر بهانه ای نیست که بگویند ما نمی دانستیمایجاد و تقویت جامعه مدنی و نهادهای مرتبط با آن، دغدغه افراد زیادی در مسیر طی شده تاکنون بوده است اما چگونه است که جامعه کنونی ما توفیق چندانی در این مهم نداشته است؟ هم اکنون دولت روحانی نگاه ویژه ای به "ان. جی. او" ها دارد اما علارغم این نوع نگاه باز ما شاهد کاستی هایی در این زمینه هستیم، از طولانی شدن روند ثبت، تا مجوز ندادن به "ان. جی. او" ها و همچنین قوانینی که خود مانع بزرگی محسوب می شوند. به همین منظور برای بررسی و بدست دادن تحلیلی از وضعیت جامعه مدنی و بدنبال آن "ان. جی. او" ها در ایران و استان بوشهر، سایت خبری تحلیلی «ب» نشستی را برگزار کرد.


شمار زیادی از معلمان و فرهنگیان بوشهر روز سه شنبه در اعتراض به برکناری مدیر کل آموزش و پرورش استان، تجمع کردند. این تجمع در مقابل ساختمان آموزش و پرورش بوشهر برگزار شد. معترضین همچنین بصورت راهپیمائی به سوی استانداری بوشهر حرکت کردند و در مقابل استانداری بوشهر تجمع نمودند...


در هفته گذشته شایعه عزل حصیری برای رضایت نمایندگان اصولگرا با انتقاد وسیع حامیان دولت و فعالان اصلاح طلب استان بوشهر مواجه شد، از این رو خبر رسید مسئولان استان نیز با این تغییر شائبه برانگیز مخالفت...


نماینده مردم دشتستان در مجلس گفت: استاندار بوشهر و دیگر مسئولان برای آنکه انتخابات را مهندسی کنند، اتاق فکری تشکیل داده‌اند و آنچه می‌خواهند انجام می‌دهند. آیا وزارت کشور تذکری به مسئولان نداده است؟


صفایی که از سال 89 و پس از ادغام ادارات راه و ترابری و مسکن و شهرسازی به مدیریت این اداره کل رسیده بود روز گذشته به دلیل بازنشستگی از سمتش کناره گیری کرد..


نمایندگان مجلس شورای اسلامی به دولت اجازه دادند تا تمامی مشمولان خدمت وظیفه عمومی را که بیش از هشت سال غیبت دارند با پرداخت جریمه مدت زمان غیبت، معاف کند.


- با درگذشت دکتر صادق طباطبایی می توان گفت که از جمع 8 کاندیدای اولین دوره انتخابات ریاست جمهوری، تنها یک تن در قید حیات است و بقیه طی 35 سالی که از یرگزاری اولین دوره می گذرد، از دنیا رفته اند.


روز یکشنبه سوم اسفندماه برخی مدیران مدارس دست به اعتصاب زدند و در محل کار خود حاضر نشدند


به گزارش آفتاب آبپخش : پس از قش وقوس های فروان وپس از برملا شدن ونحوه چگونگی  انتخاب نماینده هنرمندان در جلسه با استاندار وبیانیه هنرمندان وبازتاب وسیع آن اداره فرهنگ وارشاد آبپخش درپیام کوتاهی آورده است

مدیر عامل آب منطقه ای استان بوشهر گفت: نیمه اسفندماه نخیلات فاقد حق آب تعیین تکلیف می شوند.


در پایان جلسه، بودجه پیشنهادی سال 1394 شهرداری آب پخش با 26 روز تاخیر تحویل اعضای شورای شهر گردید

در پی انتشار خبر عزل حصیری مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر در پی فشار برخی نمایندگان غیر همسو با دولت تدبیر و امید، مجمع اصلاح طلبان شهرستان دشتستان طی بیانیه ای خطاب به دکتر روحانی به این اقدام وزیر آموزش و پرورش اعتراض کرد. در این بیانیه آمده است:  جناب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهور و رییس دولت ....  

اختصاصی/مراسم اختتامیه همایش موسیقی درآبپخش+تصاویر

به گزارش آفتاب آبپخش ، صبح دیروز در نمایندگی ارشاد آبپخش با حضور مسولان وخانواده معظم شهدا سلاح های پنهان جنگ (موسیقی جنگ ) نوشته خداداد رضایی رونمایی شد.

صفحات سایت :