close
دانلود آهنگ جدید
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 186
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

به همت وتلاش اصلاح طلبان بخش بوشکان نشست اصلاح طلبان مرکز و شمال استان شامگاه یکشنبه 6 اردیبهشت در کلمه برگزار گردید. در این نشست پس از خیر مقدم رسول خرم از فعالین اصلاح طلب کلمه بعنوان میزبان جلسه, حاج اسد بهادری رئیس مجمع اصلاح طلبان شهرستان دشستان  نیز ضمن خوشامدگویی به حضار از جمع...


طی مراسم جشن اردیبهشت تئاتر ایران در مشهد با حضور معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی حمیده ماحوزی به عنوان مدیر نمونه در حوزه تئاتر کشور معرفی شد.


اعضاي باندي كه با تصادف های ساختگي مبلغ 220 میلیون تومان از شركت هاي بيمه در استان بوشهر كلاهبرداري كرده بودند، دستگیر شدند.


رئیس قوه قضاییه طی حکمی علی جمادی رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد را به سمت رئیس شعبه اول دادگاه تجدیدنظر و رئیس کل دادگستری استان بوشهر منصوب کرد.


روابط عمومی اداره کل اطلاعات استان بوشهراعلام کرد: سه تن از اعضای گروهک تروریستی انصارالفرقان به دست سربازان گمنام امام زمان (عج) این استان دستگیر شدند.

این جوان 27 ساله ساکن یکی از واحدهی این مجتمع بود که با سوختگی 90 درصدی از طریق بالگرد به بیمارستان سوانح سوختگی گناوه اعزام شده بود.


بمناسبت روز جهانی نجوم مراسمی در پارک خضراء شهر آبپخش برگزار شد.


به گزارش آفتاب آبپخش : ابوذر محمدیان سرپرست انجمن موسیقی آبپخش درگفت گویی کوتاه از شروع کلاس های آموزشی انجمن موسیقی آبپخش در سنین بزرگسال وکودک زیر نظر مدرسان مجرب از مرکز استان خبرداد

به گزارش آفتاب آبپخش :برگزاری مراسم ویژه لیله الرغائب در مسجد امام حسین (ع) شهرآبپخش با حضور جمعی از جوانان شهرآبپخش برگزار شد


بخشدار آبپخش در جلسه هماهنگی برنامه های روز معلم با اشاره به جایگاه رفیع معلم اظهار داشت:اساس عالم بر تربیت انسان است و معلم کسی هست که وظیفه خطیر و سنگین تعلیم و تربیت انسانها را بر عهده دارد؛پس جایگاه معلم رفیع و قابل احترام می باشد.


این حادثه که از یک منزل مسکونی آغاز شد به دلیل وزش باد در کمترین زمان ممکن به دیگر واحدها و بلوک های آپارتمانی مستقر در شهرک ولایت کوی امام حسین ( ع ) محله صلح آباد بوشهر سرایت کرد تا در مجموع قریب به 24 واحد مسکونی را دچار خسارت های فراوانی کنند .


 به گزارش آفتاب آبپخش : همایش با حضوراستاید وهنرمندانی از مرکز استان وهنرمندان شهر آبپخش برگزار شد.


جلسه هماهنگی اعضای ستاد اعتکاف بخش به ریاست بخشدار در محل بخشداری آبپخش برگزار شد.

به گزارش آفتاب آبپخش:فرمانده سپاه دشتستان گفت،سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران نمادی ارزشمند است که ایستادگی در برابر ابرقدرت های شرق و غرب را سرلوحه کار خود قرار داده.............


محمد آقایان حسینی مشاور فرماندار دشتستان نیز در این جلسه اظهار داشت: تسهیل در فرآیندهای ثبت و صدور مجوز فعالیت سازمان‌های مردم‌نهاد یکی از برنامه‌های مهم دولت است که در استان بوشهر و شهرستان دشتستان نیز عزم جدی برای این موضوع وجود دارد.رییس دادگستری دشتستان گفت: پرونده از دادگاه سعدآباد به دادسرای شهر برازجان انتقال یافته و به عنوان مفسد فی الارض به اتهامات سارقین مسلح رسیدگی خواهد شد


مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس گفت: اصلاح ساختار مالی و فعالیت‌های توسعه‌ای اولویت منطقه ویژه پارس است...


وی که با استفاده از گروه پشتیبان خود پیشنهاد پرداخت یک میلیارد تومان در ازای اخذ رای اکثریت شورا برای تصدی سمت شهرداری گناوه داده بود پرداخت این مبلغ را در دو قسط 500 میلیون تومانی پیش و پس از انتخاب خویش اظهار کرده بود .


صبح امروز نشست خبری مدیران ایرانسل به منظور راه اندازی شبکه نسل چهارم تلفن همراه در استان بوشهر در مجتمع فرهنگی هنری 9 دی بوشهر برگزار شد.


سعید جلیلی؛ نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی، در دانشگاه خلیج فارس بوشهر سخنرانی خواهد کرد


صفحات سایت :