close
متخصص ارتودنسی
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 186
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

تبلیغ شما پذیرفته می شود 09175515688


نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

یک جریان سیاسی مایل است به آمریکا بگوید در صورت حصول توافق هسته‌ای، نقش مدنظر آمریکا را در آینده سیاسی ایران بازی خواهد کرد تا به این ترتیب خود را به بخشی از پروژه آمریکا برای آینده ایران تبدیل کند.

استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی اگر چه مدت هاست در مجالس مختلف شورای اسلامی مورد طرح و بررسی قرار گرفته است اما هر بار به دلایلی مورد موافقت نمایندگان قرار نگرفته است این بار اما با جدیت بیشتری در ماه های پایانی مجلس نهم دنبال می شود.


همه مسئولين شهر عزيز آبپخش آنچه در توان داشته اند براي  پيشبرد شهر وديار خود به كار گرفته اند و اگر خدايي ناكرده درجايي نواقصي هست اين رابگزاريم بر جايزالخطا بودن انسان /معصوم كه نيستيم هركسي جاي اشتباه و كم كاري دارد زيبايي كار آنجايي است كه اگر كم كاري شد از انتقادهاي دلسوزانه و بدون غرض بهترين بهره برداري را كنيم.


نگران اسلام هستیم، احساس تکلیف می‌کنیم، مقام معظم رهبری ترویج موسیقی را حرام می‌داند، امت حزب‌الله جلوی این بی‌بندوباری‌ها را خواهد گرفت و ....


هر چند که بعد از آن جنایت چند سالی سفر حجاج به مکه متوقف شد ولی از آنجا که حج یکی از فرائض و واجبات دینی است، روابط به گونه ای شکل گرفت تا امکان انجام مناسک حج برای حجاج فراهم گردد.

در سالهای پس از جنگ دوم جهانی مقوله جدیدی به نام فرهنگ سیاسی وارد ادبیات سیاسی شد که از آن برای.............

واژه ی اقلیت؛ دارای بار معنایی در مرکز نبودن و در حاشیه بودن، می باشد.

رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه ادعا کرد که ایران در حال تلاش برای تسلط بر خاورمیانه است و تلاش های آن باعث ازار انکارا، عربستان و کشورهای عرب خلیج فارس شده است.


وزیر امور خارجه اظهار داشت: ما همواره گفته ایم که توافق کاملا امکان پذیر است. توافق جامع و کامل ؛ اینکه چه زمانی نگاشته شد و نگارش آن شروع شود یک بحث است اما اینکه مفاهیم و راه حل ها پیدا شود بحث دیگری است.


دبیر ستاد تسهیلات سفر بخش آبپخش  ضمن تبریک سال نو اظهار داشت:امیدوارم سال جدید برای کلیه هموطنان بخصوص اهالی خونگرم بخش آبپخش،سالی خوب توام با موفقیت و پیروزی و سلامتی باشد.

ریس جمهوری در پیامی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۴ هجری شمسی، رونق پایدار، افزایش صادرات غیرنفتی و ایجاد فرصت‌های جدید اشتغال بویژه برای جوانان را هدف دولت در سال جدید اعلام کرد و گفت که در این زمینه با کمک شما مردم در سال جدید، قدم‌های نویی را برخواهیم داشت، صادرات غیرنفتی را افزایش خواهیم داد و زمینه اشتغال را فراهم خواهیم کرد.


آیت‌الله خامنه‌ای در پیام نوروزی خطاب به ملت ایران، سال ۱۳۹۴ را سال «دولت و ملّت، همدلی و هم‌زبانی» نامگذاری کردند.

یک رسانه آمریکایی در گزارشی مدعی انتشار جزئیات پیش نویس متن توافق هسته ای ایران و 1+5 شد.


نظرات بسیار زیادی به دستمان رسید که بالغ بر یکصد نام بودند. اما در میان نام های متعددی که برای عصرایران ارسال شده بود، فراوانی برخی نام ها به حدی زیاد بود که می شد دریافت اقبال عمومی به سمت کدام چهره هاست.


جان کری وزیر امور خارجه آمریکا، ارنست مونیز وزیر انرژی آمریکا و وندی شرمن مذاکره کننده ارشد آمریکا با حضور در محل اقامت هیئت ایرانی در لوزان سوئیس به حسین فریدون برادر دکتر حسن روحانی به علت درگذشت مادرش تسلیت گفت.


 

فرا رسیدن سال نو،همیشه نوید بخش افکار نو،کردار نو و تصمیم های نو برای سال آینده است.آینده ای که همه امید داریم با تلاش ها و اقدامات ارزشمند و مدبرانه دولت تدبیر و امید بهتر از گذشته باشد.

 

بهار فصل نو شدن و رویش جوانه های امید و سرآغاز تغییر و تحول زمین و زمان است.
با خوبی ها و بدی ها،هر آنچه که بود؛برگی دیگر از دفتر روزگار ورق خورد.برگ دیگری از درخت زمان بر زمین افتاد و سالی دیگر گذشت.
ای خدای دگرگون کننده دلها و دیده ها،ای تدبیر کننده روز و شب،ای دگرگون کننده حالی به حالی دیگر ؛حال ما را به بهترین حال دگرگون کن

کتاب زمان ورق می‌خورد تا ما را بار دیگر به سالی جدید رهنمون سازد.

وی در کنار دختران و دامادهایش در کوی «فلسطین» شهر سمنان زندگی می‌کرد. 5 فرزند داشت و حسن روحانی فرزند اول اوست.


روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از قطع آب برخی شهرها و روستاهای استان به مدت 24 ساعت خبر داد و اعلام کردک در صورت ادامه بارندگی در کازرون، این زمان طولانی تر می شود.


صفحات سایت :