close
متخصص ارتودنسی
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 187
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

تبلیغ شما پذیرفته می شود 09175515688


نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

شهردار به عنوان عالی ترین مقام شهرداری که نهادی عمومی، غیردولتی و محلی است دربیشتر شهرهای جهان به طورمستقیم ازسوی مردم انتخاب می شود، اما درایران و برخی ازکشورها یا ازطریق شوراهای اسلامی یا ازسوی دولت انتخاب و معرفی می شوند.

در راستاى مشاركت توده مردم مسلمان ايران در تعيين سرنوشت خويش، امام خمينى رحمه‌الله در نهم ارديبهشت ماه 1358، فرمان تاريخى خويش را مبنى بر تثبيت حاكميت ملت ايران بر سرنوشت خويش و تشكيل شوراهاى اسلامى به شوراى انقلاب، اعلام كرد:


سیده یاسمن امیری| دانش آموز سال چهارم رشته ادبیات و علوم انسانی


من برخلاف کسانی که صادق خرازی را مغز متفکر اصلاحات، پیوند دهنده جناحین چپ و راست، لابی پنهان اصلاح طلبان با حاکمیت و دیپلمات جذاب می دانند، ترجیح میدهم او را خود خاص پندار یا نهایتا "مرد عجیب اردوگاه اصلاحات" بنامم.

فیلم بر اساس کمدی الهی ( دانته) ساخته شده که قبل از تیتراژ آغازین فیلم از قفسه کتابخانه توسط کارآگاه سامرست انتخاب می شود.


آیا نقد یک حرفه است یا شاخه‌ای از یک حرفه؟ آیا کسی که دارای تخصص عمران است می‌تواند در هر رشته دیگری منتقد باشد؟ واضح است که منتقد باید خود درزمینهٔ ای که نقد می‌کند دارای تخصص و دانش باشد که ما او را به‌عنوان داور و ارزیاب بپذیریم و داوری و رأی او را قبول کنیم.


چون سیستم سازی اصولی دارد که باید آنها را در فرهنگ عمومی خودمان بوجود آوریم. اما سؤال مهم تر از اینکه چرا نمی توانیم سیستم درست کنیم، این است که چرا باید سیستم داشت؟

اندیشمندان و صاحبنظران در طول اعصار و دیدگاه های مختاف به تعریف معماری بومی و مفهوم کاربردی آن پرداخته و به بیان ویژگی های این گونه معماری می پرداختند .

آینده نگری در اتحادیه ها و منطقه گرایی از اهداف و اصول اصلی حاکم براین اتحادیه هاست.

نگاهی انسان شناختی به زندگی و آثار ساعدی

پنج هفته مانده به نام نویسی رسمی انتخابات مجلس دهم، از افراد مختلفی در محافل برای ورود به عرصه انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه شهرستان دشتستان نام برده می شود، اما نام دو گزینه جدید که هر کدام جایگاه ویژه ای در استان و بخصوص این شهرستان دارند این روزها به صورت جدی تر به گوش می رسد.


چند ماه مانده به انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، دو طیف اصولگرا و اصلاح طلبان و برخی کاندیداهای مستقل خود را برای برگزاری و مشارکت جدی در این انتخابات آماده می‎کنند.


تازه ترین شنیده های خبری  حاکی از تغییر مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان است، قرار است مسئول سابق ستاد میر حسین موسوی در دشتستان که در حال حاضر به عنوان مشاور کرمی در اداره کل آموزش و پرورش فعالیت می کند به عنوان مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان منصوب گردد.

براساس اعلام مقام‌های دولت آمریکا از ایران به‌طور رسمی برای حضور و مشارکت در نشست‌ و گفت‌وگو برای حل بحران سوریه دعوت شده است.از زمان آغاز بحران سوریه، این برای اولین‌بار است که مقامات رسمی کشورمان در گفت‌و‌گوهایی با موضوع حل بحران سوریه و با حضور گروه‌های مخالف بشار اسد، رئیس‌جمهور سوریه شرکت می‌کنند.

افرادی که در مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی از تریبون‌های عمومی و مذهبی استفاده کردند و مطالبی را علیه دولت، تیم مذاکره‌کننده و هیئت رئیسه مجلس مطرح کردند باید بدانند که تداوم مخالف‌خوانی‌های‌شان با برجام، منافع و مصالح ملی را به خطر می‌اندازد.

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با تاکید بر اینکه استفاده از تریبون‌های مذهبی برای تبلیغ کاندیداها مغایر با قانون است‌، گفت: با توجه به ممنوعیت تبلیغات انتخاباتی در برهه کنونی هیچ فردی اجازه تبلیغ انتخاباتی از پشت تریبون‌های مذهبی را ندارد که در صورت رخ دادن چنین امری مسئولان مربوطه می‌توانند ورود پیدا کنند.

ایجاد شهرک توریستی یکی از وعده های سرخرمن آقای استاندار بود که قرار شد در هفته دولت به بهره برداری برسد که یک هفته قبل از آغاز هفته دولت استاندار بوشهر زمان آن را به بهمن ماه اعلام کرد.

مجلس در خلال صحبت‌های صالحی عضو تیم مذاکره کننده برای دقایقی متشنج شد. رئیس سازمان انرژی اتمی در صحن علنی مجلس گفت: آقایی مرا تهدید کرده و گفته: تو را در قلب اراک دفن کرده و رویت سیمان می ریزیم!صالحی به مجلس آمده بود تا به عنوان نماينده دولت درباره بررسي طرح «اقدام متناسب متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام» سخن بگويد.

به گزارش آفتاب آبپخش : مهدی نیکخواه سرپرست گروه هنری باران درگفتگویی با آفتاب آبپخش،به مناسبت روز جهانی کودک به مدت سه شب نمایش کودک وشاد موزیکال ،(ماجراهای خاله بهار ،منگوله وخندون )درآبپخش خبرداد

اين هفته کلاس درس آیت‌الله جوادی‌آملی که به گفته شاگردانش ٣٠ سال بود تعطیل نشده بود، با حضور طلاب معترض به برجام تعطیل شد. ماجرائی که واکنش آیت‌الله مکارم‌شیرازی را هم در پی داشت و از این اتفاق که به گفته او «مخدوش‌شدن‌ شأن مرجعیت است» زبان به گلایه گشود. اما اصل ماجرا چه بود؟

صفحات سایت :