close
دانلود آهنگ جدید
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 190
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

شایان ذکر است طرح سوال از شهردار بوشهر با امضای 6 تن از 11 عضو شورای شهر در روزهای پایانی سال گذشته به وی ارسال شده است


 شهردار آبپخش در نشست با مسئولان اجرایی بخش با تبریک سال 94 اظهار داشت:در سال 93 تلاشهای خوبی برای بهبود فضای عمومی شهر انجام شد و انشاءالله در سال جدید نیز با جدیت به عمران و آبادانی شهر می پردازیم.


بخشدار آبپخش در جلسه شورای اداری بخش با تبریک سال نو اظهار داشت:سال 94 از سوی رهبر معظم انقلاب به دولت و ملت،همدلی و هم زبانی نامگذاری شده و همه باید در تحقق این شعار زیبا بکوشیم.


 جلسه شورای اداری بخش آبپخش برگزار شد

 

امام جمعه آبپخش در جلسه شورای اداری بخش با تبریک سال جدید و اشاره به نامگذاری سال 94 از سوی رهبر معظم انقلاب عنوان داشت:رهبر فرزانه انقلاب،نامگذاری سال را بر اساس نیاز جامعه در آن مقطع زمانی و دور اندیشی خاصی انجام می دهند و نامگذاری امسال بنام دولت و ملت،همدلی و هم زبانی هم پیامهای روشنی برای دولت و ملت بصیر ایران اسلامی دارد.


رییس شورای اسلامی شهر آبپخش در نشست با مسئولان اجرایی بخش با تبریک سال جدید اظهار داشت:در نوروز امسال شاهد حضور مسافران نوروزی از نقاط مختلف کشور در شهر آبپخش بودیم که طبق نظرسنجی ها بیش از 90 درصد آنها از خدمات دهی و اسکان خود در شهر رضایت داشتند.


در تعطیلات عید، فقط کافی بود مسئولین سری به سواحل استان مثل گناوه، دلوار، کنگان، عسلویه، دیلم و در نهایت بوشهر زده باشند، به وفور وضعیت بدحجابی را با چشمان خودشان لمس می کردند و این بدحجابی تا جایی پیش رفت که برخی از مسافران با کمال تاسف، در اقدامی زشت و در مواردی متعدد، شاهد کشف حجاب دختران و زنان در مقابل چشم نامحرمان در شهرهای ساحلی استان بوشهر بودیم.


آذر منصوری، فعال سیاسی اصلاح‌طلب مشارکت سیاسی را حضور آگاهانه آحاد مردم در تحولاتی دانست که بر ساختار حقیقی و حقوقی کشورها تاثیر می‌گذارند و به خبرنگار «آفتاب» گفت: هرچقدر که این مشارکت دربرگیرنده کل جامعه باشد، میزان اثرگذاری مردم آن جامعه نیز بر تحولات بیشتر می‌گردد.از سوی دیگر این مشارکت باید اثربخشی خود را در دست‌یابی به توسعه متوازن و پایدار بیشتر کند.


شماری از شهروندان بوشهری جمعه شب با حضور در میدان امام خمینی (ره)، برای کسب توافق هسته ای اخیر میان ایران و 1+5 در لوزان سوئیس به شادمانی و خوشحالی پرداختند.


شهردار آبپخش اظهار داشت:شهرداری آبپخش در یک سال گذشته با تلاش و جدیت پرسنل خدوم خود گامهای بلندی در راستای بهبود فضای عمومی شهر برداشته که امیدوارم مورد رضایت شهروندان گرامی قرار گرفته باشد.


رییس اورژانس و فوریت های پزشکی شهرستان دشتستان افزود: همزمان با روز طبیعت بر اثر بی احتیاطی چهار نفر در رودخانه های دالکی و شاپور در دشتستان غرق شدند.


آبپخشی ها و گردشگران موجود در سطح استان امروز با پناه بردن به دامن طبیعت خود را برای آغاز سال جدید آماده می کنند.


جمعی از دوست داران محیط زیست در شهر آبپخش اقدام به اجرای طرح طبیعت بدون زیاله و مسابقه عکاسی جهت روز طبیعت فروردین ماه 1394 همراه با با تهیه 5 عدد پوستر نموده اند.


تغییر نظام شاهنشاهی به نظام جمهوری اسلامی از حوادث مهم و اثرگذار تاریخ کشور و جهان است که امام راحل این روز را عید اعلام کرد.


سال 94 برای ناطق نوری دو حکایت گوناگون می‌تواند داشته باشد. او می‌تواند سکوت خود و ماندن در پشت پرده سیاست را حفظ کند و هم می‌تواند تبدیل به بمب سیاسی سال 94 و انتخابات مجلس شود.


در بحبوحه حملات عربستان سعودی و چند کشور دیگر به مردم یمن و کشتار آنان، شبکه العربیه در یادداشتی گستاخانه خواهان «جدا کردن اهواز از ایران» به منظور آنچه «دفاع از مردم و اراضی عربی» خواند، شد


شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بخش آبپخش به مناسبت ۱۲ فروردین سالروز استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیانیه ای صادر کرد.


چندی پیش بنده در شورای اداری استان بودم، که ایشان برای بازدید به اداره کشاورزی می روند و به قصد بهانه جویی بایگانی اداره را زیر و رو می کند و به یک نامه ای که روی علامت شیر و خورشید آن در جمهوری اسلامی نخورده بود، گیر می دهد و رئیس آن جا را که فردی مسن و موجه بود را به دیوار می چسباند و یک سیلی محکم به صورت او می زند و بعد هم در مسجد شهر سخنرانی می کند و رسما اعلام می کند زدن یک مسئول اداره که چیزی نیست اگر امام (ره) پایش را کج بگذارد ما راست می کنیم!.


 نشست اعضای تشکیلات حزب اعتدال و توسعه استان بوشهر با محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و عضو شورای مرکزی این حزب برگزار شد.


آب‌پخش شهری در بخش آب‌پخش شهرستان دشتستان استان بوشهر ایران است.شهر آب‌پخش مرکز بخش آب‌پخش می‌باشد. این شهر با برازجان (مرکز شهرستان دشتستان) ۲۰ کیلومتر فاصله دارد. و در ۷۰ کیلومتری شهر بوشهر قرار گرفته‌است.


صفحات سایت :