close
دانلود آهنگ جدید
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 210
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

آینده نگری در اتحادیه ها و منطقه گرایی از اهداف و اصول اصلی حاکم براین اتحادیه هاست.

نگاهی انسان شناختی به زندگی و آثار ساعدی

پنج هفته مانده به نام نویسی رسمی انتخابات مجلس دهم، از افراد مختلفی در محافل برای ورود به عرصه انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه شهرستان دشتستان نام برده می شود، اما نام دو گزینه جدید که هر کدام جایگاه ویژه ای در استان و بخصوص این شهرستان دارند این روزها به صورت جدی تر به گوش می رسد.


چند ماه مانده به انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، دو طیف اصولگرا و اصلاح طلبان و برخی کاندیداهای مستقل خود را برای برگزاری و مشارکت جدی در این انتخابات آماده می‎کنند.


تازه ترین شنیده های خبری  حاکی از تغییر مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان است، قرار است مسئول سابق ستاد میر حسین موسوی در دشتستان که در حال حاضر به عنوان مشاور کرمی در اداره کل آموزش و پرورش فعالیت می کند به عنوان مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان منصوب گردد.

براساس اعلام مقام‌های دولت آمریکا از ایران به‌طور رسمی برای حضور و مشارکت در نشست‌ و گفت‌وگو برای حل بحران سوریه دعوت شده است.از زمان آغاز بحران سوریه، این برای اولین‌بار است که مقامات رسمی کشورمان در گفت‌و‌گوهایی با موضوع حل بحران سوریه و با حضور گروه‌های مخالف بشار اسد، رئیس‌جمهور سوریه شرکت می‌کنند.

افرادی که در مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی از تریبون‌های عمومی و مذهبی استفاده کردند و مطالبی را علیه دولت، تیم مذاکره‌کننده و هیئت رئیسه مجلس مطرح کردند باید بدانند که تداوم مخالف‌خوانی‌های‌شان با برجام، منافع و مصالح ملی را به خطر می‌اندازد.

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با تاکید بر اینکه استفاده از تریبون‌های مذهبی برای تبلیغ کاندیداها مغایر با قانون است‌، گفت: با توجه به ممنوعیت تبلیغات انتخاباتی در برهه کنونی هیچ فردی اجازه تبلیغ انتخاباتی از پشت تریبون‌های مذهبی را ندارد که در صورت رخ دادن چنین امری مسئولان مربوطه می‌توانند ورود پیدا کنند.

ایجاد شهرک توریستی یکی از وعده های سرخرمن آقای استاندار بود که قرار شد در هفته دولت به بهره برداری برسد که یک هفته قبل از آغاز هفته دولت استاندار بوشهر زمان آن را به بهمن ماه اعلام کرد.

مجلس در خلال صحبت‌های صالحی عضو تیم مذاکره کننده برای دقایقی متشنج شد. رئیس سازمان انرژی اتمی در صحن علنی مجلس گفت: آقایی مرا تهدید کرده و گفته: تو را در قلب اراک دفن کرده و رویت سیمان می ریزیم!صالحی به مجلس آمده بود تا به عنوان نماينده دولت درباره بررسي طرح «اقدام متناسب متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام» سخن بگويد.

به گزارش آفتاب آبپخش : مهدی نیکخواه سرپرست گروه هنری باران درگفتگویی با آفتاب آبپخش،به مناسبت روز جهانی کودک به مدت سه شب نمایش کودک وشاد موزیکال ،(ماجراهای خاله بهار ،منگوله وخندون )درآبپخش خبرداد

اين هفته کلاس درس آیت‌الله جوادی‌آملی که به گفته شاگردانش ٣٠ سال بود تعطیل نشده بود، با حضور طلاب معترض به برجام تعطیل شد. ماجرائی که واکنش آیت‌الله مکارم‌شیرازی را هم در پی داشت و از این اتفاق که به گفته او «مخدوش‌شدن‌ شأن مرجعیت است» زبان به گلایه گشود. اما اصل ماجرا چه بود؟

کمیسیون ویژه بررسی برجام به آخر خط رسیده و آنطور که سخنگوی این کمیسیون گفته باید فردا منتظر قرائت گزارش آن در صحن علنی مجلس باشیم.

حزب اعتدال و توسعه همواره تعامل خوبي با نيروهاي اصلاح‌طلب معتقد به نظام داشته است و از شخصيت‌هاي وزين آنها در ليست‌هاي خود استفاده كرده است. قطعا در انتخابات آتي نيز يكي از كانديداهاي مورد حمايت ما اصلاح‌طلبان درون نظام است.

اين روزها آرايش انتخاباتي اصولگرايان و اصلاح‌طلبان با نزديك شدن هر چه بيشتر به زمان انتخابات‌هاي مجلس شوراي اسلامي و مجلس خبرگان رهبري در اسفندماه سال جاري التهاب بيشتري پيدا مي‌كند و مي‌توان گفت فضاي گروه‌ها و تشكل‌هاي سياسي به سمت انتخاباتي شدن حركت مي‌كند.

روز 24 اوت گذشته، هواپیمایی مسافربری وابسته به یکی از خطوط هوایی ایران در مسکو به زمین نشست. از آن میهمانی پیاده شد که سفرش در هیچ رسانه ای اعلام نشده بود.

به گزارش آفتاب آبپخش:رویترز نوشت: تلویزیون دولتی عربستان سعودی اعلام کرد امروز پنجشنبه بر اثر ازدحام جمعیت در هنگام انجام مناسک حج در دره منی، خارج از شهر مقدس مکه، دست کم 150 تن از زائران خانه خدا جان خود را از دست دادند و 390 تن نیز زخمی شدند.

لیانا شریفیان: بحث اصلی ما بر سر حقوق زنان است اینکه خانم ها وارد عرصه موسیقی نواحی و بومی خود شوند و بتوانند در این زمینه کار کنند، فرهنگ و عرف جامعه ما باید کم کم این اجازه را دهد که بتوانند زنان نیز در این حوزه فعالیت کنند. به نظر من هیچ کاری نشد ندارد مصمم هستم که این مسیر را ادامه دهم با عشقی که به آن دارم می خواهم بگویم در هرچیزی که عشق وجود داشته باشد حتی اگر موانع هم بر سر راه باشد باز هم می توان موفق بود.

بر اساس قانون تغییر ساعت رسمی کشور مصوب 1386 مجلس شورای اسلامی ساعت رسمی کشور در ساعت 24 امشب سی‌ام شهریور یک ساعت به عقب برگردانده می‌شود.

صفحات سایت :