پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 213
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

شهر آبپخش بزرگترین و پر جمعیت ترین شهر شهرستان دشتستان بعد از برازجان است؛ با گذری در اطراف این شهر متوجه بی مهری های زیادی از جانب اداره راه و شهرسازی نسبت به این شهر در برابر شهرهای دیگر می‌شویم که در ادامه به بخشی از این بی مهری ها اشاره می‌شود….

به گزارش آفتاب آبپخش،شامگاه دیشب سه عضوشورای شهر آبپخش با حضور درمسجد صاحب الزمان(عج) درنشستی پیرامون گفتگوی اعضای شورا آبپخش با شهروندان شرکت کردند.


آنهايي كه به اوتكيه كرده بودند همگي مايوس وسرافكنده شدند وبعدا كه ازوي نااميد شدند براي هميشه ايشان را ازقدرت وزندگي ساقط كردند وعراق را به بهانه اي ساختگي اشغال كردند..............

سالها از استقرار صنایع عظیم نفت و گاز در استان می گذرد و استان همچنان اسیر مشکلات و کمبودها و توسعه نیافتگی است. در عسلویه آلودگی هوا و خاک و دریا بیداد می کند. بیکاری فزاینده است. در جم محیط زیست نابود شده است...

اما با این همه تفاصیل هنرمندان شهر اب پخش با یک چالش بسیار بزرگ مواجه هستند و آن نبود امکانات کافی یا بهتر است بگویم که هیچ گونه امکاناتی جهت هنرنمایی این هنرمندان وجود ندارد


امروز حالم دلم خیلی خوب است. از خیلی هم کمی بیشتر.  هیجانات زیادی را از سر گذرانده ام. در گرمای هوایی که بی رحمانه به  هر سویی تاخت آورده  نسیم خنک و ملایم مهربانی ها وزیدن گرفته.


این روزها بحث اعتراض امام جمعه مشهد از دیدگاههای مختلف مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد.


شهردار به عنوان عالی ترین مقام شهرداری که نهادی عمومی، غیردولتی و محلی است دربیشتر شهرهای جهان به طورمستقیم ازسوی مردم انتخاب می شود، اما درایران و برخی ازکشورها یا ازطریق شوراهای اسلامی یا ازسوی دولت انتخاب و معرفی می شوند.

در راستاى مشاركت توده مردم مسلمان ايران در تعيين سرنوشت خويش، امام خمينى رحمه‌الله در نهم ارديبهشت ماه 1358، فرمان تاريخى خويش را مبنى بر تثبيت حاكميت ملت ايران بر سرنوشت خويش و تشكيل شوراهاى اسلامى به شوراى انقلاب، اعلام كرد:


سیده یاسمن امیری| دانش آموز سال چهارم رشته ادبیات و علوم انسانی


من برخلاف کسانی که صادق خرازی را مغز متفکر اصلاحات، پیوند دهنده جناحین چپ و راست، لابی پنهان اصلاح طلبان با حاکمیت و دیپلمات جذاب می دانند، ترجیح میدهم او را خود خاص پندار یا نهایتا "مرد عجیب اردوگاه اصلاحات" بنامم.

فیلم بر اساس کمدی الهی ( دانته) ساخته شده که قبل از تیتراژ آغازین فیلم از قفسه کتابخانه توسط کارآگاه سامرست انتخاب می شود.


آیا نقد یک حرفه است یا شاخه‌ای از یک حرفه؟ آیا کسی که دارای تخصص عمران است می‌تواند در هر رشته دیگری منتقد باشد؟ واضح است که منتقد باید خود درزمینهٔ ای که نقد می‌کند دارای تخصص و دانش باشد که ما او را به‌عنوان داور و ارزیاب بپذیریم و داوری و رأی او را قبول کنیم.


چون سیستم سازی اصولی دارد که باید آنها را در فرهنگ عمومی خودمان بوجود آوریم. اما سؤال مهم تر از اینکه چرا نمی توانیم سیستم درست کنیم، این است که چرا باید سیستم داشت؟

اندیشمندان و صاحبنظران در طول اعصار و دیدگاه های مختاف به تعریف معماری بومی و مفهوم کاربردی آن پرداخته و به بیان ویژگی های این گونه معماری می پرداختند .

آینده نگری در اتحادیه ها و منطقه گرایی از اهداف و اصول اصلی حاکم براین اتحادیه هاست.

نگاهی انسان شناختی به زندگی و آثار ساعدی

پنج هفته مانده به نام نویسی رسمی انتخابات مجلس دهم، از افراد مختلفی در محافل برای ورود به عرصه انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه شهرستان دشتستان نام برده می شود، اما نام دو گزینه جدید که هر کدام جایگاه ویژه ای در استان و بخصوص این شهرستان دارند این روزها به صورت جدی تر به گوش می رسد.


چند ماه مانده به انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، دو طیف اصولگرا و اصلاح طلبان و برخی کاندیداهای مستقل خود را برای برگزاری و مشارکت جدی در این انتخابات آماده می‎کنند.


تازه ترین شنیده های خبری  حاکی از تغییر مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان است، قرار است مسئول سابق ستاد میر حسین موسوی در دشتستان که در حال حاضر به عنوان مشاور کرمی در اداره کل آموزش و پرورش فعالیت می کند به عنوان مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان منصوب گردد.

صفحات سایت :