پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 215
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

از عجایب این‌روزهای فضای سیاسی کشور این است؛ کسانی که خود مدافع و عامل فضای بسته برای رسانه‌ها و اهالی قلم و تعطیلی مطبوعات بوده و هستند، به وزیری کارت زرد نشان می‌دهند که...

شب گذشته ساعت 9 چند نفر از اهالی شهر ریز به صورت ناآگاهانه اقدام به شکستن شیشه های بخشداری کردند.

آفتاب آبپخش:سخنگوی دستگاه قضا اعلام کرد که حمید بقایی معاون رئیس جمهور سابق امروز بازداشت شده است.

آفتاب آبپخش:تعریف قدرت کشورها در روابط بین الملل یک امر است و بیان عامه پسند آن برای جامعه چیز دیگری است اینکه در چه صورتی می توان یک کشور را قدرتمند شمرد، مبحثی کاملا تئوریک در حوزه روابط بین الملل است. اما بیان آن به زبان مردم بحثی دیگری است. دکتر محمود سریع القلم سی راهکار برای یک کشور قدرتمند بر شمرده است.

سیاست خارجی عرصه ای کاملا تخصصی است و یکی از پیچیده ترین فرایندهای مربوط به تصمیم گیری در هر کشوری را به خود اختصاص می دهد. از این رو معمولا دست اندرکاران حوزه سیاست خارجی، هوشمندترین، تواناترین و بااستعدادترین نیروهای امین و معتمد نظام سیاسی هستند که بتوانند اهداف راهبردی کشور را در حوزه های بیرون از مرزها، از طریق دیپلماسی و قواعد شناخته شده، پیش برده و از منافع ملی کشور دفاع کنند.

توکلی به دلیل شکایت دادستان تهران و همچنین تهمت و افترا علیه دولت سابق از طریق سایت الف و پیام‌های توهین آمیز کاربران به دولت قبلی به دادگاه کیفری احضار شد.

هر چند بخش عمده ای از بهارستان نشینان کنونی در حال جمع بندی نظرات خود برای تمرکز بر استانی شدن انتخابات هستند و خبر می رسد که نگاه تجمیعی بر این شکل از انتخاب نمایندگان استان ها برای ورود به مجلس دهم ایجاد شده است اما در استان بوشهر تعدادی از افرادی که خود را برای حضور در این عرصه آماده می کنند چندان توجهی به شرایط انتخاب نمایندگان به شکل کنونی یا استانی نمی کنند و سخت در حالی رایزنی در منطقه هستند .

از همین حالا حرف و حدیث‌هایی بر سر تعیین صلاحیت برخی از نمایندگان کنونی مجلس جاریست. تلاش بهارستانی‌ها برای تصویب طرحی تحت عنوان استمرار صلاحیت نمایندگان مجلس نیز مزید بر علت شد که بنا بر شنیده‌ها تعدادی از نمایندگان کنونی مجلس از همین حالا باید مجلس دهم را برای خود از دست رفته بدانند.

در حالی که مقام معظم رهبری از ابتدای امسال تاکید بر همدلی و همزبانی دولت و ملت داشته و دارد و همین امروز در مراسم ارتحال حضرت امام نیز بر وحدت ملت تاکید داشتند سخنان تفرقه انگیز سخنران مراسم ارتحال حضرت امام خمینی در برازجان باعث ایجاد تشنج در مراسم شد.

با اینکه طرفدار پرسپولیسم ولی در خانه مجردی احساس استقلال می کنم، این جا هر وقت دلت بخواهد بیدار می شوی، هر وقت دوست داشته باشی غذا می خوری، هر کجا بخواهی می خوابی، اینجا عشق حکم فرماست، هر چه عشقت کشید همان را انجام می دهی.

آفتاب آبپخش:با شناسایی محل‌های برداشت پول از حساب مالباخته، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که تنها در یک فقره برداشت پول از حساب مالباخته، مبلغ 14 میلیون تومان از داخل حساب برداشت شده است

شنیده ها حاکی ست در منزل یکی از دهیاران استان بوشهر حدود140 لیتر مشروبات الکلی توسط نیروی انتظامی کشف و ضبط شده است.

به گزارش  آفتاب آبپخش، این شرکت که در زمینه‌ی بازرسی فنی از تولید محصولات و تعمیرات اساسی مجتمع های پتروشیمی، پالایشگاههای نفت و گاز فعالیت می‌کند در ردیف‌های شغلی زیر دعوت به همکاری کرده است:

آفتاب آپخش:دیدار مسئولین با سه تن از جانبازان آبپخش به مناسبت روز جانباز

آفتاب آبپخش:شریفیان با انتشار این خبر در صفحه اینستاگرام اش نوشت: «این آلبوم تصویری، 11 قطعه از آثار گروه لیان به خوانندگی آکا صفوی را دربرمی‌گیرد.

به گزارش آفتاب آبپخش، حجت السلام والمسلین شریفی دبیر ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی دربخش آبپخش افزود:  کسی که می خواهد از امام سخن بگوید باید اشراف کامل به شخصیت و زندگی امام خمینی(ره) داشته باشد امام تمثیل همه خوبی­های عالم است، لذا می توان ادعا کرد که این شخصیت بزرگ به جهت برخورداری از کمالات شخصیتی در ابعاد و زوایای مختلف، انسانی نادر و در مقایسه با غیر معصومین بی نظیر بودند.

زمانی که سخن از موسیقی به میان می آید، هرگونه موسیقی از محلی و سنتی گرفته تا پاپ و .... را شامل می گردد. اما در این جا گزینه مورد بحث ما موسیقی سنتی یا همان موسیقی ملی ایران می باشد. یعنی آن موسیقی که ریشه در فرهنگ و تاریخ این مردم و این سرزمین دارد.

بهمن ماه سال گذشته و در نشست معاون برنامه ریزی استاندار با معاونان فرمانداران شهرستان های دهگانه استان، بحث آزادسازی قیمت نان در بوشهر به میان آمد، ولی نهایتا با درخواست اکثریت حاضران، قرار شد این موضوع به سال بعد (94) موکول شود.

دوشنبه گذشته و ساعتی پس از کشف جسد دو زن در محله تنگک شهر بوشهر، پلیس اعلام کرد که مرد جوانی از بستگان آنها که عامل قتل بوده، در حین خروج از بوشهر بازداشت شده است.

در حاشیه نشست خبری سردار رزمجو به مناسبت حماسه آزادسازی خرمشهر تعدادی از خبرنگاران بوشهری با وی عکسی سلفی انداختند. در این تصویر از سمت چپ به راست ایمان ندومی ، فیروزی ، سردار رزمجو ، سعید رضایی و مهرداد جشنی پور دیده می شود.

صفحات سایت :