پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 218
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

در حالی که از ابتدای روز گذشته طبق روال معمول قرار بود سهمیه بنزین خودروهای سواری واریز شود،‌ اما این سهمیه تا امروز دوم خردادماه هم هنوز واریز نشده‌است.

علی اکبر ناطق نوری از خرداد 76 تاکنون حضور پررنگی در عرصه سیاست ندارد اما در عموم برهه‌های حساس نام او ورد زبان سیاستمداران می‌شود. در سال‌های ابتدایی اصولگرایان بر طبل نزدیکی به شیخ نور می‌کوبیدند و حالا اصلاح‎طلبان هم داعیه همراهی با او را دارند.

شاید لازم به یادآوری باشد که منتخبان شورا در هر شهر همراهان بسیاری دارند که اگر گروه یا جریانی قصد ایجاد خلل را در امور آنها داشته باشد، در پی آن مجبور است با بخش گسترده‌تری از مردم نیز روبرو شود. نکته‌ای که اگر مشاوران استاندار به وی یادآوری نکنند ممکن است عامل افزایش تنش بین مردم و مسئولان در آینده‌ای نه چندان دور شود.

رئیس‌جمهوری به نامه اعضای مجمع روحانیون مبارز که در آن خواستار بیان علت ممنوع‌التصویری رئیس دولت اصلاحات شده‌ بودند، پاسخ داد.دفتر رئیس‌جمهوری نامه‌ای به قوه قضائیه فرستاد و پاسخ سوال مجمع را از این قوه خواستار شد و رونوشت این نامه نیز به مجمع روحانیون ارسال شد.

یک جریان سیاسی مایل است به آمریکا بگوید در صورت حصول توافق هسته‌ای، نقش مدنظر آمریکا را در آینده سیاسی ایران بازی خواهد کرد تا به این ترتیب خود را به بخشی از پروژه آمریکا برای آینده ایران تبدیل کند.

استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی اگر چه مدت هاست در مجالس مختلف شورای اسلامی مورد طرح و بررسی قرار گرفته است اما هر بار به دلایلی مورد موافقت نمایندگان قرار نگرفته است این بار اما با جدیت بیشتری در ماه های پایانی مجلس نهم دنبال می شود.


همه مسئولين شهر عزيز آبپخش آنچه در توان داشته اند براي  پيشبرد شهر وديار خود به كار گرفته اند و اگر خدايي ناكرده درجايي نواقصي هست اين رابگزاريم بر جايزالخطا بودن انسان /معصوم كه نيستيم هركسي جاي اشتباه و كم كاري دارد زيبايي كار آنجايي است كه اگر كم كاري شد از انتقادهاي دلسوزانه و بدون غرض بهترين بهره برداري را كنيم.


نگران اسلام هستیم، احساس تکلیف می‌کنیم، مقام معظم رهبری ترویج موسیقی را حرام می‌داند، امت حزب‌الله جلوی این بی‌بندوباری‌ها را خواهد گرفت و ....


هر چند که بعد از آن جنایت چند سالی سفر حجاج به مکه متوقف شد ولی از آنجا که حج یکی از فرائض و واجبات دینی است، روابط به گونه ای شکل گرفت تا امکان انجام مناسک حج برای حجاج فراهم گردد.

در سالهای پس از جنگ دوم جهانی مقوله جدیدی به نام فرهنگ سیاسی وارد ادبیات سیاسی شد که از آن برای.............

واژه ی اقلیت؛ دارای بار معنایی در مرکز نبودن و در حاشیه بودن، می باشد.

رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه ادعا کرد که ایران در حال تلاش برای تسلط بر خاورمیانه است و تلاش های آن باعث ازار انکارا، عربستان و کشورهای عرب خلیج فارس شده است.


وزیر امور خارجه اظهار داشت: ما همواره گفته ایم که توافق کاملا امکان پذیر است. توافق جامع و کامل ؛ اینکه چه زمانی نگاشته شد و نگارش آن شروع شود یک بحث است اما اینکه مفاهیم و راه حل ها پیدا شود بحث دیگری است.


دبیر ستاد تسهیلات سفر بخش آبپخش  ضمن تبریک سال نو اظهار داشت:امیدوارم سال جدید برای کلیه هموطنان بخصوص اهالی خونگرم بخش آبپخش،سالی خوب توام با موفقیت و پیروزی و سلامتی باشد.

ریس جمهوری در پیامی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۴ هجری شمسی، رونق پایدار، افزایش صادرات غیرنفتی و ایجاد فرصت‌های جدید اشتغال بویژه برای جوانان را هدف دولت در سال جدید اعلام کرد و گفت که در این زمینه با کمک شما مردم در سال جدید، قدم‌های نویی را برخواهیم داشت، صادرات غیرنفتی را افزایش خواهیم داد و زمینه اشتغال را فراهم خواهیم کرد.


آیت‌الله خامنه‌ای در پیام نوروزی خطاب به ملت ایران، سال ۱۳۹۴ را سال «دولت و ملّت، همدلی و هم‌زبانی» نامگذاری کردند.

یک رسانه آمریکایی در گزارشی مدعی انتشار جزئیات پیش نویس متن توافق هسته ای ایران و 1+5 شد.


نظرات بسیار زیادی به دستمان رسید که بالغ بر یکصد نام بودند. اما در میان نام های متعددی که برای عصرایران ارسال شده بود، فراوانی برخی نام ها به حدی زیاد بود که می شد دریافت اقبال عمومی به سمت کدام چهره هاست.


جان کری وزیر امور خارجه آمریکا، ارنست مونیز وزیر انرژی آمریکا و وندی شرمن مذاکره کننده ارشد آمریکا با حضور در محل اقامت هیئت ایرانی در لوزان سوئیس به حسین فریدون برادر دکتر حسن روحانی به علت درگذشت مادرش تسلیت گفت.


 

فرا رسیدن سال نو،همیشه نوید بخش افکار نو،کردار نو و تصمیم های نو برای سال آینده است.آینده ای که همه امید داریم با تلاش ها و اقدامات ارزشمند و مدبرانه دولت تدبیر و امید بهتر از گذشته باشد.

صفحات سایت :