پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 222
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

از همین حالا حرف و حدیث‌هایی بر سر تعیین صلاحیت برخی از نمایندگان کنونی مجلس جاریست. تلاش بهارستانی‌ها برای تصویب طرحی تحت عنوان استمرار صلاحیت نمایندگان مجلس نیز مزید بر علت شد که بنا بر شنیده‌ها تعدادی از نمایندگان کنونی مجلس از همین حالا باید مجلس دهم را برای خود از دست رفته بدانند.

در حالی که مقام معظم رهبری از ابتدای امسال تاکید بر همدلی و همزبانی دولت و ملت داشته و دارد و همین امروز در مراسم ارتحال حضرت امام نیز بر وحدت ملت تاکید داشتند سخنان تفرقه انگیز سخنران مراسم ارتحال حضرت امام خمینی در برازجان باعث ایجاد تشنج در مراسم شد.

با اینکه طرفدار پرسپولیسم ولی در خانه مجردی احساس استقلال می کنم، این جا هر وقت دلت بخواهد بیدار می شوی، هر وقت دوست داشته باشی غذا می خوری، هر کجا بخواهی می خوابی، اینجا عشق حکم فرماست، هر چه عشقت کشید همان را انجام می دهی.

آفتاب آبپخش:با شناسایی محل‌های برداشت پول از حساب مالباخته، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که تنها در یک فقره برداشت پول از حساب مالباخته، مبلغ 14 میلیون تومان از داخل حساب برداشت شده است

شنیده ها حاکی ست در منزل یکی از دهیاران استان بوشهر حدود140 لیتر مشروبات الکلی توسط نیروی انتظامی کشف و ضبط شده است.

به گزارش  آفتاب آبپخش، این شرکت که در زمینه‌ی بازرسی فنی از تولید محصولات و تعمیرات اساسی مجتمع های پتروشیمی، پالایشگاههای نفت و گاز فعالیت می‌کند در ردیف‌های شغلی زیر دعوت به همکاری کرده است:

آفتاب آپخش:دیدار مسئولین با سه تن از جانبازان آبپخش به مناسبت روز جانباز

آفتاب آبپخش:شریفیان با انتشار این خبر در صفحه اینستاگرام اش نوشت: «این آلبوم تصویری، 11 قطعه از آثار گروه لیان به خوانندگی آکا صفوی را دربرمی‌گیرد.

به گزارش آفتاب آبپخش، حجت السلام والمسلین شریفی دبیر ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی دربخش آبپخش افزود:  کسی که می خواهد از امام سخن بگوید باید اشراف کامل به شخصیت و زندگی امام خمینی(ره) داشته باشد امام تمثیل همه خوبی­های عالم است، لذا می توان ادعا کرد که این شخصیت بزرگ به جهت برخورداری از کمالات شخصیتی در ابعاد و زوایای مختلف، انسانی نادر و در مقایسه با غیر معصومین بی نظیر بودند.

زمانی که سخن از موسیقی به میان می آید، هرگونه موسیقی از محلی و سنتی گرفته تا پاپ و .... را شامل می گردد. اما در این جا گزینه مورد بحث ما موسیقی سنتی یا همان موسیقی ملی ایران می باشد. یعنی آن موسیقی که ریشه در فرهنگ و تاریخ این مردم و این سرزمین دارد.

بهمن ماه سال گذشته و در نشست معاون برنامه ریزی استاندار با معاونان فرمانداران شهرستان های دهگانه استان، بحث آزادسازی قیمت نان در بوشهر به میان آمد، ولی نهایتا با درخواست اکثریت حاضران، قرار شد این موضوع به سال بعد (94) موکول شود.

دوشنبه گذشته و ساعتی پس از کشف جسد دو زن در محله تنگک شهر بوشهر، پلیس اعلام کرد که مرد جوانی از بستگان آنها که عامل قتل بوده، در حین خروج از بوشهر بازداشت شده است.

در حاشیه نشست خبری سردار رزمجو به مناسبت حماسه آزادسازی خرمشهر تعدادی از خبرنگاران بوشهری با وی عکسی سلفی انداختند. در این تصویر از سمت چپ به راست ایمان ندومی ، فیروزی ، سردار رزمجو ، سعید رضایی و مهرداد جشنی پور دیده می شود.

در حالی که از ابتدای روز گذشته طبق روال معمول قرار بود سهمیه بنزین خودروهای سواری واریز شود،‌ اما این سهمیه تا امروز دوم خردادماه هم هنوز واریز نشده‌است.

علی اکبر ناطق نوری از خرداد 76 تاکنون حضور پررنگی در عرصه سیاست ندارد اما در عموم برهه‌های حساس نام او ورد زبان سیاستمداران می‌شود. در سال‌های ابتدایی اصولگرایان بر طبل نزدیکی به شیخ نور می‌کوبیدند و حالا اصلاح‎طلبان هم داعیه همراهی با او را دارند.

شاید لازم به یادآوری باشد که منتخبان شورا در هر شهر همراهان بسیاری دارند که اگر گروه یا جریانی قصد ایجاد خلل را در امور آنها داشته باشد، در پی آن مجبور است با بخش گسترده‌تری از مردم نیز روبرو شود. نکته‌ای که اگر مشاوران استاندار به وی یادآوری نکنند ممکن است عامل افزایش تنش بین مردم و مسئولان در آینده‌ای نه چندان دور شود.

رئیس‌جمهوری به نامه اعضای مجمع روحانیون مبارز که در آن خواستار بیان علت ممنوع‌التصویری رئیس دولت اصلاحات شده‌ بودند، پاسخ داد.دفتر رئیس‌جمهوری نامه‌ای به قوه قضائیه فرستاد و پاسخ سوال مجمع را از این قوه خواستار شد و رونوشت این نامه نیز به مجمع روحانیون ارسال شد.

یک جریان سیاسی مایل است به آمریکا بگوید در صورت حصول توافق هسته‌ای، نقش مدنظر آمریکا را در آینده سیاسی ایران بازی خواهد کرد تا به این ترتیب خود را به بخشی از پروژه آمریکا برای آینده ایران تبدیل کند.

استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی اگر چه مدت هاست در مجالس مختلف شورای اسلامی مورد طرح و بررسی قرار گرفته است اما هر بار به دلایلی مورد موافقت نمایندگان قرار نگرفته است این بار اما با جدیت بیشتری در ماه های پایانی مجلس نهم دنبال می شود.


همه مسئولين شهر عزيز آبپخش آنچه در توان داشته اند براي  پيشبرد شهر وديار خود به كار گرفته اند و اگر خدايي ناكرده درجايي نواقصي هست اين رابگزاريم بر جايزالخطا بودن انسان /معصوم كه نيستيم هركسي جاي اشتباه و كم كاري دارد زيبايي كار آنجايي است كه اگر كم كاري شد از انتقادهاي دلسوزانه و بدون غرض بهترين بهره برداري را كنيم.


صفحات سایت :