پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 225
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

خداوند زیباست و زیبائیها را دوست دارد،جمله ای ست که بارها گوشمان را نوازش داده است به ما مسلمانان تاکید می شود


مصطفی سالاری پنجشنبه در نشست هم اندیشی توسعه بخش آبپخش افزود: اعتبارات جذب شده امسال دربخش آبپخش بیش از سه برابر سال گذشته است

گزارش تصویری/سفر استاندار بوشهر به آبپخش و شرکت در جلسه هم اندیشی توسعه بخش آبپخش

این نوشتار بر آن است تا با طرح دو فرضیه ی کلی و جزیی زیر نقش و حضور زنان در عرصه ی موسیقی در ایران، که تابعی از نظام مردسالار و مجموعه ی باورها و ارزش های مذهبی است را بررسد. همچنین در ادامه، شاخص هایی که از موانع و محدودیت های اجتماعی محسوب می شوند را عنوان خواهیم کرد.


استاندار البرز لغو تعطیلی ادارات این استان در روزهای پنج شنبه را تایید کرد و گفت: براساس بخشنامه ابلاغی هیات دولت، به استثنای تهران، استان هایی نظیر آذربایجان شرقی، اصفهان، فارس و بوشهر هم که مشابه ما بودند، ملزم به فعالیت ادارات در روز پنج شنبه شده اند.

مناسبت تقویمی این موضوع البته 29 دی ماه روز هوای پاک است و در سال های گذشته نیز سابقه داشته که روسای جمهوری وقت یا پاره ای مقامات از مترو استفاده می کردند تا اقدام نمادین آنان مورد توجه قرار گیرد.

وزیر امور خارجه کشورمان تاکید کرد: به نظر ما امکان رسیدن به توافق کامل وجود داشته و دارد ولی این نیازمند یک تصمیم و اراده سیاسی است.


رئیس بنیاد امور ایرانیان می گوید: انتخابات مجلس آینده مهمترین انتخابات در تاریخ اصلاح طلبان است بنابراین طیف‌های مختلف اصلاح طلب باید وحدت و همگرایی خود را برای این انتخابات افزایش دهند.


مشاور رسانه‌‌ای رییس جمهور گفت: یارانه حق رسانه است و تقدیم یارانه به رسانه ها نظام بندی مناسبی پیدا کرده است.


" پیامبر نه با زور و نه با قدرت بلکه جامعه را با حکمت، تدبیر، قانونگرایی، شریعت، سیاست وهم چنین رحمت اداره کرد."

سرپرست گروه موسیقی «لیان» بوشهر با تکذیب مصاحبه با شبکه های بیگانه معاند نظام تصریح کرد: هیچگاه با رسانه های خارج از کشور که مورددار بوده ومخالف نظام جمهوری اسلامی هستند مصاحبه نکرده‌ام. به گزارش اتحاد جنوب؛ محسن شریفیان، درگفتگو با خبرنگار مهر، درباره علت ندادن مجوز اجرای کنسرت در بوشهر به گروه «لیان» طی 16سال اخیر اظهار...

در دوره قاجار عوامل اجرائي ذيل در امور اداري بوشهر دخيل بوده اند: حكمران، كارگزار، مأمور و رئيس نظميه، كه مستقيماً و رسماً از مركز انتخاب مي شدند و خود مسئوليت نصب و عزل مقامات كوچكتر را بر عهده داشتند، ازجمله حكمران مسئوليت عزل و نصب كلانتر و كدخدا را برعهده داشت. براي روشن‌تر شدن وضعيت اداري بوشهر در دوره قاجاريه به شرح وظايف، محدوده قدرت هركدام از موارد فوق به طور مختصري مي پردازيم.

صفحات سایت :