پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 3
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

آفتاب آب پخش،رییس شورای اسلامی شهر آب پخش خبر داد:،نوسانات آب شرب در شهر آب پخش تاثیر خود را در مقابله با کرونا ویروس هویدا نموده است.

 فتح الله نوروزی فرماندار دشتستان از ایستگاه پمپاژ آب شهر آبپخش با همراهی کریم آزاد معاون عمرانی فرمانداری ،رییسی مدیر خطوط آب استان ، رمضانی رییس آب و فاضلاب شهرستان ، بخشدار و شورای اسلامی و شهردار شهر آبپخشبازدید نمودند . همچنین در همین رابطه جلسه پیرامون آب شرب شهر آبپخش در آن بخشداری به ریاست نوروزی فرماندار دشتستان برگزار شد.


آفتاب آب پخش،بانوی کارآفرین بوشهری "خانم امینه شمسی" از سوی امور زنان و خانواده دفتر ریاست جمهوری بعنوان کاندیدای کارآفرینان برتر کشوری انتخاب شد.


آفتاب آب پخش،: روح اله محمدی ، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت با صدور حکمی موحد حسینی را به سمت ریاست آبیاری آب پخش منصوب کرد.


آفتاب آب پخش،مدیر منابع آب شهرستان دشتستان از پر و مسلوب المنفعه کردن هفت حلقه چاه غیرمجاز در دو ماهه نخست امسال خبر داد


آفتاب آب پخش،هیات داوران فراخوان هنر‌های تجسمی «کرونا را شکست می‌دهیم»، پس از بررسی آثار رسیده به دبیرخانه این فراخوان، برگزیدگان را معرفی کردند.


آفتاب آب پخش،رئیس کمیته امداد آب پخش از برگزاری نشست منطقه ای ادارات دشتستان به میزبانی کمیته امداد آب پخش با موضوع اشتغال خبر داد.


در نشستی که با حضور معاون عمرانی دانشگاه آزاد بوشهر،امام جمعه و بخشدار و رئیس دانشگاه آزاد آب پخش و جمعی از مسئولان برگزار شد مجوز فعالیت ۱۰ رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی در دانشگاه آزاد آبپخش صادر شد

آفتاب آب پخش، این زن جوان با اشاره به مشکلات این روزهای خود از بی‌خوابی و سردرد شدید تا بدن‌درد و سرفه عنوان کرد: حدودا 16 روز در بیمارستان بستری بودم چون بیماری من از نوع حاد بود، همه 5 روز بستری می‌شوند اما این زمان برای من سه برابر بود.


آفتاب آب پخش،با توجه به میزان بالای مراجعه مردم و اهمیت حفظ سلامت شاغلان و مراجعان، این مرکز بهداشتی در مرکز استان تعطیل شد.


آفتاب آب پخش،،انتخاب دکتر محمدباقر قالیباف به عنوان رئیس مجلس یازدهم با توجه به اینکه مجلس باید یک مجلس متفاوت باشد و تحول در آن نقش اساسی دارد، نیازمند یک مدیر کارآمد و توانمند است که کارنامه خوبی در این باره داشته باشد و دکتر قالیباف از مدیران توانمند و یک فرد جهادی، انقلابی و ایثارگر هستند و این روحیه جهادی و نگاه ویژه ایشان باعث این شده که در هرجا وارد شده‌اند یک تحول ایجاد شده و با انتخاب دکتر قالیباف قطعا مجلس متحول و متفاوتی خواهیم داشت.


آفتاب آب پخش: اگر دستگاههای اداری از وسائل خنک کننده بعداز ساعات مقرر استفاده کند برق آن مجموعه قطع می‌شود و تا صدور مجوز لازم برق آن وصل نمی‌شود.


آفتاب آب پخش،فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: با تلاش ماموران پلیس فتای استان بوشهر 30 نفر از انتشار دهندگان شایعات در خصوص ویروس کرونا در فضای مجازی استان بوشهر شناسایی و تحویل دادسرا شدند.


آفتاب آب پخش،فرمانده انتظامی استان بوشهر از انهدام باند سوخت قاچاق و کشف بیش از 24 میلیون لیتر گازوئیل قاچاق به ارزش یک هزار و 230 میلیارد ریال خبر داد.


آفتاب آب پخش،کارت‌های هدیه‌ای که از سوی بنیاد مستضعفان به ملوانان تعلق گرفته بود، در فرمانداری دیلم به سرقت رفت.


آفتاب آب پخش: جلسه کمیسیون پیشگیری و مقابله با سرقت با حضور بخشدار و اعضای کمیسیون در سالن اجتماعات آموزش و پرورش آب‌پخش برگزار شد.


آفتاب آب پخش،مهندس فرخ عباسی رییس شورای اسلامی شهر آب پخش از دیدار با مدیر کل محترم اداره آموزش فنی و حرفه ای استان خبر داد و افزود.امروز آموزش های فنی و حرفه ای ارتباط مستقیم با تقویت روحیه خودباوری بیش از پیش در جونان و توسعه مشاغل نوین دارد که در این خصوص برنامه های متعدد و موثری همراستا با سال جهش تولید داریم


آفتاب آب پخش،حمیدرضا بنافی مسئول این انجمن گفت: در پی فعالیت های فرهنگی و ورزشی توآ استان، کونگ فو کاران با حضور گسترده خود در مراسمات مختلف و تجدید میثاق با آرمانهای شهداء، هر ساله سوم خرداد سالروز آزادسازی در گلزار شهداء حضور یافته و به غبار روبی قبور مطهر آنها می پردازند و امسال نیز طبق روال هر سال این حرکت فرهنگی ورزشی را برگزار نمودند.


آفتاب آب پخش،با حضور مهندس نوروزی فرماندار دشتستان ،معاونین فرماندار ،امام جمعه و اعضاء شورای شهر آبپخش حکم  جعفر مهراوران شهردار آبپخش رسما ابلاغ و به عنوان شهردار آبپخش معرفی شد .


آفتاب آب پخش،رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: ۲۵ هزار تن خرمای مرغوب این استان در ماه مبارک رمضان در کشور عرضه شد و تنها ۱۰ هزار تن خرما نیز در واحدهای بسته‎بندی سنتی و صنعتی استان باقی مانده است.


صفحات سایت :