close
متخصص ارتودنسی
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 3
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

تبلیغ شما پذیرفته می شود 09175515688


نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

آفتاب آب پخش،در آیینی از سفیران سلامت مدارس منطقه آب پخش در سالن اجتماعات دبستان سبحان تجلیل شد

آفتاب آبپخش، سیده معصومه هدایت درخصوص اهداف برگزاری مسابقه ساخت و پرواز هواپیمایی مدل گلایدر گفت: این مسابقات برای آشنایی بیشتر دانش آموزان با صنعت هوایی کشور، ایجاد علاقه مندی دربین دانش آموزان، افزایش خلاقیت دانش آموزی و فراهم نمودن فضای تفریح وسرگرمی سالم دربین دانش آموزان برگزار شد.

آفتاب آب پخش،شهر آبپخش با بیست و سه هزار نفر جمعیت از بزرگ‌ترین بخش‌های استان محسوب شده و شاهد مراجعات دیگر بخش‌ها به مرکز خدمات جامع سلامت آبپخش هستیم، همچنین ارائه خدمات بهداشتی و درمانی با استقرار تجهیزات استاندار شده، پزشک و دندانپزشک به نحو مطلوبی در حال انجام است.


آفتاب آب پخش، نشست صمیمی به مناسبت روز شوراها با حضور بخشدار آب پخش، امام جمعه، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، روستاها و بخش آب‌پخش در محل اقامتگاه بومی گردشگری در روستای چم درواهی برگزار شد.


آفتاب آب پخش،به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی کارگر و به پاس قدردانی از زحمات و تلاش های خستگی ناپذیر کارگران خدوم شهرداری با اهداء تقدیر نامه از زحمات آنان تقدیر و تشکر نمود.

آفتاب آب پخش، در این مراسم مدیر عامل و رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون کشور, معاون سیاسی, امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر, مدیر کل دفتر سیاسی, انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری, مدیرکل تعاون, کار و رفاه اجتماعی بوشهر و جمعی از مسئولان شهرستانی حضور داشتند.


آفتاب آب پخش، مهندس اعظم صمصامی شهردار آب پخش با صدور پيامي فرا رسيدن روز كار و كارگر، روز تجليل از پيشتازان توسعه و پيشرفت را به تمامي كارگران خلاق و پرتلاش ميهن اسلامي به ويژه كارگران استان بوشهر و شهرداري آب پخش تبريك گفت.


آفتاب آب پخش، به مناسبت روز ملی خلیج فارس گروهی از دوچرخه سواران انجمن تموکن آبپخش مسیر شهر آبپخش تا بندر بوشهر را رکاب زدند.


آفتاب آب پخش،در دوره کنونی بیش از هر چیز و در اصناف و مشاغل مختلف نیاز شدیدی به اخلاق دقیق و خیر احساس می شود و پزشک و غیر پزشک هم ندارد و قاعده ای برای تمام افراد و اشخاص است. در این بین پزشکان اما در نسبت خاصی با عموم مردمند و طبیب مردم بودن خود باری بر دوش پزشکان است.


آفتاب آب پخش،جانشین قرارگاه پرتوی استان بوشهر با اشاره به برگزاری این رزمایش در ۱۲ اردیبهشت گفت: برای برگزاری رزمایش پرتوی ۱۰ کارگروه تخصصی در استان بوشهر تشکیل شده است.

آفتاب آب پخش،مرتضی انوشه شاعر و نویسنده کتابهایی چون: نام آوران فوتبال برازجان, کرامت امام زادگان دشتستان و خدا, شاه, میهن می باشد که حدودا از دوماه پیش در بستر بیماری است.


آفتاب آب پخش،قصه طولانی شدن دوران سرپرستی در برخی ادارات استان باعث شده تا اراده‌ای هم برای تعیین تکلیف این وضعیت نباشد و روز به روز به شمار این گونه ادارات در استان افزوده می شود.


آفتاب آب پخش: امان الله نیکنام در سال ۹۰ به قتل رسید و پس از کش و قوس های قضایی، قاتل به اعدام محکوم شده بود.


آفتاب آبپخش،شهردار آبپخش گفت: ایجاد جاده سلامت و دهکده گردشگری از مهمترین پروژه های سالجاری شهرداری است که انشالله محقق خواهند شد.مهندس اعظم صمصامی در نشست شهرداران استان با استاندار بوشهر اظهار داشت:شهرداری ها، نهادی خدمات رسان هستند که برای انجام بهتر و با کیفیت تر، به حمایت مسئولین نیاز مبرم دارند که باید ...


مهلت تعیین شده از سوی وزارت کشور برای استعفای استانداران، فرمانداران و مدیران تابعه که تمایل به کاندیداتوری در انتخابات مجلس دارند تعدادی از  مدیران وزارت کشوری استان بوشهر از  مناصب خود استعفا دادند


آفتاب آب پخش، استاندار بوشهر گفت: حبس بودجه شهرداری ها توسط شوراها خلاف است و با شوراهای متخلف طبق قانون برخورد می شود.

آفتاب آب پخش،نامه رسان شهر خورموج از شهرستان دشتی استان بوشهر، دختر بچه گمشده خردسال 4 ساله حومه شهر را به نزدیکترین کلانتری محل تحویل داد.


آفتاب آب پخش،هشتمین جشنواره تئاتر دانشگاه خلیج فارس از امروز آغاز و با اجرای ۳ نمایش در روز چهارشنبه ۴ اردیبهشت به پایان رسید


آفتاب آب پخش،با ابلاغ حکمی از سوی مهندس حاج رسولیها، مدیرعامل شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران، حسین باشی زادگان به عنوان سرپرست شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر تعیین شد.


آفتاب آب پخش،رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: در دو سال گذشته 25 پزشک متخصص در دشتستان جذب شده‌اند که از موفقیت‌های شبکه بهداشت و درمان دشتستان می‌باشد.


صفحات سایت :