close
دانلود آهنگ جدید
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 3
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

آفتاب آب پخش،دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اعلام کرد با ابتلای ۳۶ نفر دیگر به ویروس کرونا تعداد بیماران در این استان به ۲۲۳ نفر رسید.


آفتاب آب پخش،طي حکمي از سوي  عبدالمجيد دراهکي مدير کل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر هادي توسلي به سمت رئيس مرکز آموزش فني و حرفه اي برادران دشتستان منصوب شد.


آفتاب آب پخش،رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی دشتستان به مناسبت بزرگداشت هفته کار و کارگر پیامی صادر کرد.


آفتاب آب پخش،با توجه به اهمیت بودن واحد رسانه، صبح امروز از سوی رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتستان مسئول این واحد منصوب شد.


آفتاب آب پخش،در بازدید انجام شده توسط فرماندار دشتستان از پروژهای عمرانی عنوان شد. بخشدار آبپخش؛ با پیگیری های صورت گرفته، پروژه های عمرانی بخش ابپخش با سرعت بیشتری اجرا خواهند شد.

آفتاب آب پخش،خرما ازجمله محصولات کشاورزی است که نرخ مصوب تنظیم بازاری ندارد و در اغلب ایام سال قیمت آن براساس میزان عرضه و تقاضای بازار تعیین می‌شود


آفتاب آب پخش،تلاش هنرمندان تئاتر بوشهر در راستای رشد و اعتلای هنر فاخر نمایش در طول سالیان متمادی، همواره مبتنی بر عشق به تئاتر و شاید به همین جهت بوده است که تئاتر در استان بوشهر با وجود فراز و نشیب‌هایی فراوانی که از سر گذرانده، هیچگاه از تکاپو نیفتاده و در صحنه‌های ملی و بین‌المللی خوش درخشیده‌ است.


آفتاب آب پخش،هشتمین  مرحله ی ۲۴حضورساعته ی  نیروهای مدافع سلامت در گلوگاه شهید صلاحی و کنترل ورودی و خروجی توسط حوزه مقاومت بسیج شهید دستغیب آبپخش


آفتاب آب پخش،مدیر عامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی استان بوشهر بیان کرد: درپی درخواست های مکرر باغداران مبنی بر ساخت پل و نهربند این شرکت اقدام به ساخت چهار نهربند در  مناطق بنارسلیمانی و دشتی اسماعیل خانی و یک پل در بنارسلیمانی و مرمت و بازسازی قسمتی از کانال دشتی اسماعیل خانی  نموده است.


آفتاب آب پخش،  روح اله محمدی از شروع دور اول آبیاری نخیلات شبکه آبپخش از پنج شنبه بیست وهشتم فروردین ماه سال جاری خبر داد و افزود با شروع دور آبیاری حدود یک میلیون اصله نخل در شبکه آبپخش آبیاری خواهد شد .


 

آفتاب آب پخش،مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر واگذاری و انتقال امتیاز مسکن ملی به غیر، تحت هر یک از عناوین حقوقی، غیرمعتبر و ممنوع است و بر اساس مقررات پیگرد قانونی دارد.برگه پرینت ثبت‌نام اولیه طرح اقدام ملی مسکن ارزش معاملاتی ندارد و خرید و فروش آن غیر قانونی است.


آفتاب آب پخش،معلم ورزش دبستان غیردولتی پسرانه سبحان آبپخش از ایجاد چالش «ورزش كنيم تا سالم بمانيم و ورزش در منزل، برای دانش‌آموزان دبستان سبحان  این شهر خبر داد.


به گزارش آفتاب آبپخش از شهرستان دشتستان ، حاج خداداد کاظم زاده (سلطانی )  پدر شهید سرفراز اسلام اسکندر کاظم زاده  امروز به فرزند شهیدش پیوست.


آفتاب آب پخش،براساس طرح نخلستان، برای عملیاتی شدن این طرح،  8 هزار و 700 هکتار از دشت شبانکاره و 7 هزار و 700 هکتار نخیلات کلل و آبپخش در دست مطالعه و پایلوت 170 هکتاری آبپخش به بهره‌برداری رسیده است.


آفتاب آب پخش،مردم و حتی مسؤولان دیگر کاملا به پیش بینی‌ها و هشدارهای هواشناسی استان بوشهر بی‌اعتماد شده‌اند و هواشناسی بوشهر هر دفعه که هشدار جدی برای بارندگی می‌دهد، خبری از باران نیست!


آفتاب آب پخش،فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: ماموران مجرب پلیس آگاهی با رصد اطلاعاتی، جوانی که مادرش را به قتل رسانده بود در کمتر از ۲۴ ساعت در مخفیگاهش دستگیر کردند.


آفتاب آب پخش،پایه ستون سنگی دوره هخامنشی که در خانه شخصی نگهداری می‌شد به میراث فرهنگی انتقال یافت.


آفتاب آب پخش،دکتر کشمیری ادامه داد: متأسفانه یکی دیگر از بیماران بستری با ۸۰ سال سن براثر کرونا جان خود را از دست داد تا آمار جان‌باختگان استان بوشهر به عدد ۱۱ افزایش یابد.


آفتاب آب پخش،،کارگران مشمول قانون کار و قانون تامین اجتماعی که در یکی از ۱۰ رسته فعالیت آسیب پذیر از کرونا اشتغال داشته و لیست حق بیمه کارکرد ماهانه آنها به انضمام 3 درصد بیمه بیکاری از کارگاه محل اشتغال به سازمان تامین اجتماعی ارسال می‌شود، مشمول دریافت این تسهیلات هستند.


آفتاب آب پخش،رئیس اداره جهاد کشاورزی آب پخش بیان داشت، باتوجه به اینکه  فصل برداشت غلات از نیمه دوم فروردین  ۹۹ آغاز و تا اواخر اردیبهشت ماه ادامه خواهیداشت ، و نظر به اینکه میزان بارندگیهای یکنواختی که در سال زراعی ۹۹_۹۸ در سطح بخش به لطف ورحمت پروردگار بارید سبب شد تا بیش از یکهزار  ۱۰۰۰  نفر از بهره برداران کشاورزی بتوانند ۱۳ سیزده هزار هکتار از اراضی مستعد وقابل کشت در مناطق مختلف بخش  را به کشت غلات مبادرت کنند .


صفحات سایت :