close
متخصص ارتودنسی
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 3
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

آفتاب آبپخش،محمد حسین پور از وضعیت نا بسامان چمن طبیعی استادیوم آبپخش گلایه کرده و گفت:بیش از دو سال است که چمن طبیعی استادیوم آبپخش قادر به میزبانی مسابقات فوتبال نیست و استاندار محترم در نشست توسعه بخش وعده بازسازی آن و تعویض کف پوش سالن امام علی را داده که امیدوارم با تحقق آن رضایت جوانان و ورزشکاران را جلب نماییم.

به گزارش آفتاب آبپخش،مردانلو از تایید انتخابات شوراهای روستاها خبر داد و گفت:راجع به روند برگزاری انتخابات در شورای روستایی هیچ گونه اعتراضی به بخشداری و هیئت اجرایی بخش ارسال نشد.وی افزود:در حوزه شهری؛کاندیداهای شهر اعتراضاتی داشتند که در فرمانداری و هیئت اجرایی شهرستان رسیدگی شد.

از معلمان نمونه آموزش و پرورش آبپخش توسط رئیس اداره آموزش و پرورش آبپخش تقدیر و تشکر به عمل آمد

 این روزها در حالی قیمت فروش خرما در شهرهای بزرگ کشور به ۱۵ تا ۲۰ هزار تومان رسیده است که این قیمت‌ها هیچ تغییری در درآمد کشاورزانی که این محصول را تولید کرده‌اند ندارد.

نخستین دستگاه بالابر خرماچین که یکی از شرکت‌های دانش بنیان با مشارکت واحد اقتصاد مقاومتی سپاه ساخته است، در نخلستان های آبپخش دشتستان رونمایی شد.

به گزارش آفتاب آبپخش،اوقات شرعی ماه مبارک رمضان در شهر آبپخش استان بوشهر به شرح زیر است.

به آفتاب آبپخش، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان دشتستان، در اجرای بخشنامه شماره 2/710 مورخ 18/02/1396 معاونت توسعه و پشتیبانی وزارت متبوع ، سهمیه معلمان وظیفه آن شهرستان/ منطقه به شرح ذیل اعلام می گردد

پس از برگزاری انتخابات شوراهای شهر و روستا، مهلت سه روزه ای جهت ارسال اعتراضات پیش بینی شده و پس از آن هیات های اجرایی و نظارت به بررسی موارد و تصمیم گیری پیرامون تایید یا رد آن می پردازند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از صدور گواهی‌نامه ثبت ملی نشان جغرافیای خرمای کبکاب استان بوشهر خبر داد.


آفتاب آبپخش،:از سوی فرمانداری دشتستان نتیجه انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی این شهر اعلام شد

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: فتح خرمشهر حماسه‌ای تکان دهنده در تاریخ پس از انقلاب بوده است که امروز بعد از 35 سال با یادآوری آن قلب ها را تسخیر می‌کند.

سه عضو یک خانواده در روستای مکابری شهرستان دشتستان به عضویت شورای اسلامی روستا انتخاب شدند.

نتیجه تصویری برای مردانلو بخشدار

به گزارش آفتاب آبپخش،رئیس اداره آموزش و پرورش آبپخش روز روابط عمومی و ارتباطات را تبریک گفت

رئیس جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: در اجرای طرح نوین آبیاری در اراضی نخلستانی آب‌پخش دشتستان تاکنون در ۵۰ هکتار اجرایی شده و مناقصه اجرای این طرح در ۱۲۰ هکتار اراضی این منطقه برگزار شده است.

فرماندار دشتستان استان بوشهر گفت: با پایان یافتن شمارش آرای انتخابات پنجمین دوره شورای های اسلامی شهرهای برازجان، سعدآباد، آبپخش، شبانکاره، وحدتیه، دالکی، تنگ ارم، کلمه و بوشکان منتخبان شوراهای این شهرها مشخص شدند.

ماموران پلیس پس از توقف و حین بازدید به یکی از مسافران مشکوک شده که در بازرسی بدنی از وی هفت کیلو گرم تریاک که دور ساق هر دو پا جاسازی کرده بود کشف شد.


رئیس اداره نظارت بر ساخت راه‌های اصلی و فرعی اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر از پیشرفت فیزیکی ۱۵ درصدی بهسازی و تعریض محور خروجی آبپخش به سمت گناوه خبر داد.


به گزارش  آفتاب آبپخش؛صبح امروز با حضور بخشدار آبپخش عملیات تعریض مسیر آبپخش تا روستای بنار سلیمانی آغاز شد. بخشدار آبپخش در این رابطه اظهار داشت:مسیر آبپخش-بنار سلیمانی و روستاهای پایین دست،چشم انداز بسیار زیبایی دارد و با تعریض آن شاهد سهولت در رفت و آمد وسائل نقلیه خواهیم بود. علی مردانلو…


به گزارش  آفتاب آبپخش، رئیس شورای شهر آبپخش در نشست مردمی که در مسجد صاحب الزمان(عج)برگزار شد از بهبود وضعیت آبرسانی به شهر آبپخش خبر داد. مصطفی رضایی با اعلام این خبر افزود:سال گذشته آبپخش وضعیت خوبی در زمینه آب نداشت و با تلاشی که داشتیم و با حمایت استاندار بوشهر به…


شهردار آبپخش در ادامه از شفافیت با مردم در تمام زمینه ها سخن گفت و تصریح کرد:از بدو روی کار آمدن با خودم عهد کردم که با مردم شفاف و صادق باشم و تاکنون چنین عمل کرده ام و از افراد مدعی می خواهم کارهای انجام شده توسط شهرداری را بنام خود مصادره نکنند که خلاف اخلاق است.عباسی تاکید کرد تا زمانی که در راس شهرداری باشم با افتخار به مردم خدمت خواهم کرد و تمام عملکردم را در صورت نیاز به صورت شفاف ارائه خواهم کرد


صفحات سایت :