close
متخصص ارتودنسی
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 4
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

فرخ عباسی رئیس شورای شهر آبپخش گفت: به علت اهمیت مسیر روستای میاندشت تا آبپخش باید در اجرای این پروژه تسریع شود.


به گزارش آفتاب آبپخش،حوزه شهید دستغیب آبپخش در راستای افزایش سطح امنیت ، تور ایست و بازرسی را در ورودی شهر آبپخش  برگزار نمود.


به گزارش  آفتاب آبپخش ، اجتماع عظیم مردم آبپخش در محکوم کرد اغتشاشات اخیر و حمایت از نظام و رهبری برگزار شد.


امام جمعه آبپخش گفت: حرکات چند روز اخیر در کشور، طراحی دشمن برای ایجاد فتنه و آشوب در کشور است و مردم باید هوشیار باشند و با آن مقابله کنند.


معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان بوشهر گفت: با اقدامات انجام شده، جزو چهار استان برتر کشور در موضوع جمع آوری زکات هستیم.


به گزارش آفتاب آبپخش؛ هیئت عامل مرکز نیکوکاری آیت الله مهدوی مرتضوی آبپخش با مشاور مدیرکل امداد استان در امور زکات، معاون توسعه مشارکت های مردمی امداد استان،رئیس اداره زکات استان بوشهر و رئیس کمیته امداد آبپخش دیدار و گفتگو کردند.


به گزارش آفتاب آبپخش،سرهنگ نعمت‌الله غلامپور در آئین تکریم و معارفه فرماندهان قدیم و جدید پایگاه امام رضا (ع) روستای بنارآزادگان اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران، باشکوه ترین و موثرترین انقلاب مردمی در مقیاس جهانی است که در اختیار ما قرار گرفته و باید با تمام وجود در صیانت و پاسداری از آن بکوشیم.


آفتاب آبپخش،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: 10 شهر این استان نامزد کسب عنوان پایتخت کتاب کشور برای سال 1397 شدند.

به گزارش  آفتاب آبپخش، اعظم صمصامی عصر چهارشنبه در نشست با بخشدار آب‌پخش اظهار داشت: برنامه‌های خوبی برای آبادانی شهر آبپخش طراحی شده که انشاءالله تلاش می‌کنیم با همراهی شهروندان فهیم آبپخش به مرحله اجرا درآوریم.


به گزارش آفتاب آبپخش،امینه شمسی افزود: اکثر این افراد زنان سرپرست خانوار هستند و و تلاشم این است که با توسعه این کارگاه زمینه اشتغال بانوان بیشتری را فراهم کنم.


به گزارش آفتاب آبپخش، رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتستان از روند بازسازی سالن ارشاد آبپخش بازدید کردند.بخشدار آبپخش در این بازدید بر تسریع در اتمام این پروژه تاکید کردند.


آفتاب آبپخش- رئیس کمیته امداد آبپخش از بهره مندی ۱۲۵ خانوار مددجوی آبپخشی از امتیاز رایگان آب، برق، گاز و تخفیفات ویژه شهرداری خبر داد.


به گزارش آفتاب آبپخش،لطفی ادامه داد: این که در فضای شبکه‌های اجتماعی عنوان می‌شود که قرار است هزینه ساخت این مرکز از آبپخش به شهر دیگری منتقل شود صحیح نیست و با تامین زمین مناسب، به زودی کار ساخت پایگاه توانمندسازی فرهنگی در شهر آبپخش آغاز می‌شود.


امام جمعه آبپخش گفت: با توجه به نگرانی‌هایی که در سطح بخش آبپخش برای عدم ساخت ساختمان اداری این نهاد ایجاد شده، تقاضا داریم که به خواسته مردم برای ساخت ساختمان اداری این نهاد تلاش شود.


سرهنگ امیدمحمدی فرمانده حوزه شهید دستغیب آبپخش، درحاشیه بازدید و سرکشی از  طرح گشت بسیج محله محور را  یکی از طرح های مهم ابلاغی است که هدف از آن ارتقاء ضریب امنیت روانی شهر می باشد.


به گزارش آفتاب آبپخش؛ کارگروه تخصصی اکرام با محوریت جهیزیه، با شرکت مدیران نواحی کمیته امداد و به میزبانی کمیته امداد آبپخش برگزار شد.


رئیس کمیته امداد آبپخش گفت: استقبال مددجویان آبپخشی از نشست‌های مشاوره‌ای کمیته امداد آبپخش چشمگیر بوده است.


رئیس اداره برق آبپخش گفت: اقدامات بسیار خوبی در توسعه شبکه برق شهری و روستایی ناحیه آبپخش انجام شده و با جدیت ادامه خواهد یافت.


معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتستان، از افتتاح پایگاه بهداشتی محله قلایی شهر آبپخش در دهه فجر خبر داد.


بازبینی آثار چهاردهمین جشنواره تئاتر معلولین استان بوشهر از پنج الی هفت دی‌ماه انجام می‌شود.
برنامه بازبینی آثار جشنواره استانی تئاتر معلولین اعلام شد

صفحات سایت :