close
دانلود آهنگ جدید
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 4
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

آفتاب آب پخش،همایش یاوران انقلاب با حضور مسئولین شهر آب پخش، کارشنان اداره آمورش و پرورش، مدیران مدارس و دانش آموزان در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش برگزار گردید.

آفتاب آب پخش،رزمایش بزرگ امام هادی (ع) در راستای آمادگی دفاعی نیروهای بسیجی و سپاه در شهر برازجان در تاریخ‌های 24 و 25 بهمن‌ماه برگزار خواهد شد.


آفتاب آب پخش،سرهنگ فرهاد آراوند افزود: در پی اقدامات شرارت آمیز فردی با ۱۱ فقره سابقه کیفری در شهرستان دشتستان و به خصوص شهر‌های آبپخش و شبانکاره و پیگیری شورای تأمین شهرستان و صدور دستور قضایی مبنی بر دستگیری او، اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی برای دستگیری نامبرده به دست کارآگاهان پلیس آگاهی دشتستان آغاز شد.


آفتاب آب پخش،مسابقات بدنسازی و پرورش اندام در شهرستان گناوه با حضور 80 ورزشکار در رشته های. بادی بیلدینگ. ماسکولار. بادی کلاسیک. و فیزیک برگزار گردید که برترین های هر وزن مشخص شدند.


به گزارش آفتاب ابپخش ، علی تنگ‌ارمی گفت: آبرسانی به چمن ورزشگاه شهداء به منظور احیاء تنها زمین چمن طبیعی بخش در حال انجام است و در روزهای آتی در اختیار اهالی ورزش قرار خواهد گرفت.

آفتاب آب پخش،همزمان با سال روز ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی و آغاز جشن‌ چهل و یکیمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مراسم نواختن گلبانگ انقلاب با حضور پرشورمسئولان بخش، مدیر، آموزگاران دبستان شهید صمصامی، دانش‌آموزان و اولیاء در دبستان شهید صمصامی منطقه آب پخش نواخته شد.

آفتاب آب پخش،کمیسیون محیط زیست و شورای شهر آب پخش با همکاری هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهر شهرستان دشتستان(بخش آب پخش )با همکاری خانم رحمانی ،دوره آموزشی کوه پیمایی را برگزار کرد.


آفتاب آب پخش،عزاداری خیابانی به مناسب شهادت حضرت زهرا(س)  از بانک کشاورزی تا شهدا گمنام در آب پخش برگزارشد


آفتاب آب پخش،مدير پیش دبستانی شادینه شهر ابپخش  با بيان اينكه هدف از كمك به خانواده هاي آسيب ديدگان سيل بويژه كودكان است گفت: كمك هاي مردمي از پیش دبستانی شادینه جمع جمع آوري مي شود و در اختيار سيل زدگان قرار مي گيرد


آفتاب آب پخش: نشست تسهیل سفر سال 99 با حضور اعضاء ستاد اسکان در دفتر رئیس اداره آموزش و پرورش آب پخش برگزار شد.

آفتاب آب پخش،مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای بوشهر گفت: با توجه به بارندگی‌های اخیر هم اکنون ۲۹۳ میلیون مترمکعب آب در مخزن سد رئیسعلی دلواری استان ذخیره شده که سال گذشته این میزان ۱۵۳ میلیون مترمکعب بوده است.


آفتاب آب پخش،حجت الاسلام رسول ابوالقاسمی  در مراسم ایام فاطمیه در محل شهدای گمنام شهر ابپخش برگزارشد


آفتاب آب پخش،حجت الاسلام رسول ابوالقاسمی دیشب در مراسم ایام فاطمیه در محل شهدای گمنام شهر ابپخش اظهار داشت : امتحانی  که حضرت فاطمه شده است چه بوده است؟میتوان گفت مهمترین مصداق این امتحان، امتحان ولایت است.

آفتاب آب پخش،رییس شورای اسلامی شهردر پی این بازدید که به منظور بررسی چگونگی کیفیت و روند اجرای پروژه انجام شد


آفتاب آب پخش،رییس کمیسیون محیط زیست و گردشگری شورای اسلامی شهر آب پخش از حضور توریست خارجی از   (کشور آلمان ) در شهر آب پخش خبر داد.


آفتاب آب پخش،عزاداری خیابانی در آبپخش روز چهارشنبه ساعت ۹صبح از بانک کشاورزی تا حرم مطهر شهدای گمنام باحضور هیات های مذهبی  ومردم همیشه در صحنه برگزار می شود


آفتاب آب پخش،:شبکه‌های آبیاری و زهکشی استان بوشهر گفت : قطع درختان و بوته‌کنی حاشیه کانال اصلی انتقال آب، از سد انحرافی سعدآباد تا دریچه‌های اصلی آبپخش به طول 6 کیلومتر شروع شد.


آفتاب آب پخش،سرهنگ غلامپور فرمانده سپاه جواد الائمه شهرستان دشتستان­ نیزعنوان کرد: سال ها امنیت کشور ایران اسلامی به دست پر توان و جهاد خالصانه سردار سلیمانی برقرار شده بود و با وجود این بزرگمرد ایرانی بود که هیچ کس را یاری نزدیک شدن به ایران نبود. امروز نیز با رفتن سردار شهید قاسم سلیمانی میلیون ها قاسم سلیمانی زاده شده و همگی پشت در پشت همدیگر امنیت این کشور را برقرار می سازند.

آفتاب آب پخش، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: راه‌اندازی شهرک خرمایی راهی برای تقویت زیرساخت‌های وابسته به فرآوری این محصول و جمع‌آوری کارگاه‌های سنتی در این بخش است.


به آفتاب آب پخش،کمیسیون محیط زیست و گردشگری شورای اسلامی شهر آب پخش،دوره تشریفات،آداب معاشرت و الگوهای رفتاری را برگزار  کرد.


صفحات سایت :