close
متخصص ارتودنسی
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 4
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

قطعا براي مردم انتخاب فردی به عنوان رئیس جمهوری که پايبند به نظام و ولايت فقيه، خون شهدا، هم‌قسم بودن با ايثارگران، جانبازان و رزمندگان، حامي تمام و كمال مردم علی‌الخصوص محرومين و اقشار مستضعف جامعه باشد از اهميت خاصی برخوردار است که البته مردم نشان داده‌اند که ملاک انتخابشان، سفارش‌ها و منویات رهبری در خصوص شاخص‌های فرد اصلح است.


به گزارش آفتاب آبپخش،داوود جان امیری میئول انجمن هنرهای نمایشی آبپخش بیان داشت،خرمای خون به کارگردانی خداداد رضایی و آهو بر آتش به کارگردانی جعفر کازرونی و میگ مصری به کارگردانی کوشیار یزدانی از شهر آب پخش متقاضی حضور در بیست و نهمین جشنواره تاتر فجر استان بوشهر هستند


نتیجه تصویری برای داود جان امیری

 

به گزارش آفتاب آبپخش ، عبدالحمید احمدی معاون آموزشی مدرسه املم جعفر صاد ق(ع) آبپخش بیان داشت ، با حضور ریاست محترم اداره آموزش پرورش منطقه آبپخش به مناسبت گرامی داشت مقام معلم از  کارکنان ودبیران مدرسه امام  جعفر صاد ق(ع) آبپخش تقدیر به عمل آمد


مدیرکل استاندارد استان بوشهر گفت: عرضه خرمای غیراستاندارد موجب مشکلات در بازار شده است.


بخشدار آب‌پخش گفت: در راستای رفع مشکلات ورزش آب‌پخش، نسبت به بهبود وضعیت سالن ورزشی و همچنین چمن ورزشگاه آبپخش اقدام خواهد شد.


تجربه تاریخی نشان داده است مردمانی  که در دام پوپولیست ها افتاده اند، به ازای هر سال حکومت آنها، سالیان متمادی از قافله توسعه عقب مانده اند.


مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهرگفت: امسال اعزام کاروان به مرقد مطهر امام خمینی (ره) در روز 14 و 15 خرداد نخواهیم داشت و برنامه های متنوعی در سطح استان با حضور سخنرانان ویژه برنامه ریزی خواهد شد.


معاون سیاسی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر اظهار کرد: مبارزه با روحیه ی اشرافی عافیت طلبانه تبدیل به خواست عمومی شده است و امروز ساده زیستی و با مردم زندگی کردن معیار انتخاب مردم است زیرا کسی که درد فقر را نچشیده باشد و با مردم و میان انها زندگی نکند چگونه میداند درد فقر ؛بیکاری ومعیشت یعنی چه؟


نتیجه تصویری برای رضایی معاون سپاه

مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: با توجه شروع فصل گرما کشاورزان بوشهری مراقب کرم میوه‌خوار و کنه تارتن نخیلات باشند.


به گزارش آفتاب آبپخش،ستاد آیت الله سید ابراهیم رییسی با حضور پر شور مردم در بخش آبپخش شهرستان  دشتستان آغاز بکار کرد.


لطفی با اشاره به  بیشترین میزان زکات جمع‌آوری شده در شهرستانهای استان بوشهر، یادآور شد:  بالغ بر چهارده میلیارد ریال یعنی حدود 50 درصد از زکات جمع آوری شده مربوط به شهرستان دشتستان بود که بیشترین درصد آن در دو شهر آبپخش و سعد آباد بوده است.


به گزارش آفتاب آبپخش ، پیش از ظهر امروز  بخشدار آبپخش و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دشتستان با جانبازان سرافراز جاج حیدر صابری و جناب سرهنگ پیخسته دیدار کردند.

آفتاب آبپخش،بار دیگر آفتاب روشنی بخش ۱۲ اردیبهشت از افق شکوهمند این سرزمین طلوع کرده و یاد و نام رادمردی بزرگ و مجاهدی دانشمند را در شبستان ایران عزیز طنین انداز می کند.

نصب بنر به تعداد زیاد باعث ایجاد بی‌نظمی در سطح شهر شده، استندهای تبلیغاتی به صورت سلیقه‌ای استفاده می‌شود و نظارتی بر آن‌ها وجود ندارد.نصب بنرها و پرده‌های تبلیغاتی، تبریک مناسبت‌ها و انتصاب‌ها در  آبپخش هر روز بیشتر می‌شود و ما هر روزه شاهد افزایش داربست‌ها در میادین اصلی و خیابان‌های  شهر هستیم.

مدیر عامل شرکت بهره‌برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی استان بوشهر گفت: ایستگاه پمپاژ نخلستان در بخش سعدآباد شهرستان دشتستان با چهار الکتروپمپ وارد مدار شد

گروه هنری طنز سپنتا از آبپخش به اجرای تئاتر طنز با موضوع آسیبهای فضای مجازی پرداختند که با استقبال مردم مواجه شد

- رئیس انجمن خرمای استان بوشهر گفت: با توجه به کم آبی چند سال اخیر و بالا رفتن ضایعات محصول خرما، میزان صادرات این محصول از 17 هزار تن به 10 هزار تن کاهش پیدا کرد.

طی حکمی از سوی فرماندهی ناجا، فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان بعنوان مدیر برتر ناجا در سال 1395 انتخاب گردید.


آفتاب آبپخش،ستاد مرکزی حجت الاسلام رئیسی در دشستان، در شهر برازجان با حضور پرشور مردم افتتاح شد.

آفتاب آبپخش،بنابر این اصل که به آیاتی از قرآن استناد می کند شوراها تا کوچکترین کانون های زیست مردم (محلات، بخش های روستاها) پیش بینی شده و پشتوانه قانونی دارند.

صفحات سایت :