close
متخصص ارتودنسی
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 5
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری و زهکشی استان بوشهر گفت: ایستگاه پمپاژ کلل و پمپاژ نخلستان دشتستان به مدت ۷۲ ساعت به سبب تخلیه رسوب سدرئیسعلی دلواری و بند انحرافی شبانکاره قطع شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: با تلاش ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان عسلویه طی 72 ساعت گذشته یک تن و 825 کیلو گرم موادمخدر از نوع تریاک در این شهرستان کشف شد.


از نکات بارز این بود که با وجود این که کاهش ساعات اداری برای مدیریت کاهش میزان مصرف برق در پیک مصرف بود، اما بیشتر اداراتی که دارای کارمندانی خارج از شهر بوشهر هستند ترجیج می‌دهند که تا پیش از ساعت پنج بعد از ظهر، اداراتشان را ترک نکنند.


اعضای شورای شهر آبپخش این روزها، شرایط سختی را می‌گذارند. بعد ازانتخابات پر حرف و حدیث شورای شهر  همه نگاه ها حالا به انتخاب شهردارآبپخش است.برخی از جریان های فشار  فضای منفی را در شبکه‌های اجتماعی علیه منتخبین شورای ‌شهر به وجود آوردند........


فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: عاملان قتل دختر دشتستانی در کمتر از چند ساعت دستگیر شدند


فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: ترس و وحشت استکبار از پاسداران را خدا در دل آنها ایجاد کرده است.


- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دشتستان از انجام ۱۵ گشت مشترک از واحدهای صنفی در سال جاری خبر داد و گفت: با واحدهای متخلف برخورد می شود.


مدیرکل استاندارد استان بوشهر گفت: استفاده از گاز مایع سیلندر به عنوان سوخت خودرو ممنوع شد.


- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: خط کازرون از مدار خارج شد و آب ورودی استان بوشهر کاهش یافت.


به گزارش آفتاب آبپخش،محمدرضایی معاون سیاسی سپاه استان درجمع پرشور مردم آبپخش درحسینیه بزرگ حضرت علی اکبرمحله ی بهرام اباد بیان داشت:نماینده ی ملت ان جوان بیست وپنج ساله ایست که با اقتداروافتخار و دوراز وطن برای دفاع از اسلام وکشور واهل بیت به شهادت میرسد ولی عزت فروشی نمی کند وکاری نمیکند که برخی مقاله نویسان فتنه گرغربی سواستفاده کنند همچنان که در قضیه ی عکس گرفتن های سلفی سخیف برخی نمایندگان مجلس با خانم اروپایی؛چه مطلب ها یی که راجع به شورزیاد برخی غرب دوستان برای نزدیکی به غرب نوشتند


به گزارش  آفتاب آبپخش مراسم بزرگداشت شهید محسن حججی در مسجد ابوالفضل العباس (ع) محله قلایی شهر آبپخش برگزار شد.


اواسط مرداد مسئولان اعلام کردند که افزایش صادرات خرما در دستور کار ستاد اقتصاد مقاومتی قرار دارد، اما این مهم چگونه محقق می‌شود وقتی جایگاه خرمای ایران در جهان رو به افول است.


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به اجرای طرح تصفیه خانه در آبپخش دشتستان اظهار کرد: این طرح امسال با اعتبار 11 میلیارد ریال و ظرفیت تولید 2هزار 500 مترمکعب آب در شبانه‌ روز با هدف برطرف کردن مشکل مردم این شهر پیگیری می ‌شود.


به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار، خبرنگاران و اهالی رسانه  آبپخش در محل شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری و زهکشی استان بوشهر تجلیل شدند.مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر از آغاز عملیات پنج پروژه در محلات هدف شهر برازجان خبر داد.


رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: تاکنون ۵۲ هزار نفر از افراد ۳۰ تا ۵۹ سال شهرستان دشتستان از خدمات نوین سلامت بهره‌مند شده‌اند.

- فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از آزادسازی دو هزار متر مربع اراضی مرغوب دولتی به ارزش سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال از دست زمین خواران خبر داد.


- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: خرمای کبکاب و زاهدی استان بوشهر در سال گذشته ثبت برند جغرافیای ملی شد که به‌دنبال ثبت جهانی آن هستیم.


دو اثر از هنرمندان رشته حصیر بافی از آبپخش دشتستان در گالری صنایع دستی کاخ سعدآباد تهران قرار گرفت.


به گزارش آفتاب آبپخش،حجت‌الاسلام خداداد رضایی در خطبه‌های امروز نماز جمعه آب‌پخش گرچه دراین دوسال دراین جایگاه این  مسائل رابیان کردم ولی متاسفانه گوش شنوایی نبوده که این رابشنود


صفحات سایت :