پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 5
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

آفتاب آب پخش،حجت الاسلام رضایی بیان داشت، این غسالخانه در محله بهرام آباد و جهت سهولت  خانواده های متوفی و با مشارکت و کمک مالی خیرین  احداث می شود.


آفتاب آب پخش،مادر و پسر دشتستانی با تلاش رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان از غرق شدن نجات یافتند.


آفتاب آب پخش،مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر به همراه معاون حفاظت و بهره برداری و مدیران دفتر تاسیسات آبی این شرکت از شبکه آبیاری آبپخش بازدید کردند.


به گزارش آفتاب آب پخش،روح اله محمدی  رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری وزهکشی استان بوشهردر پیامی ضمن گرامیداشت مقام کارگر و ارج نهادن به زحمات وتلاش های جامعه کارگری هفته کارو کارگر را به همه تلاشگران وجهادگران عرصه کار و تولید و اقتصاد ایران اسلامی تبریک گفت.


آفتاب آب پخش،سرهنگ عبدالحمید حقانی با اعلام این خبر افزود : «این دو قطعه پایه آتشدان در بقعه متبرکه امامزاده نورالدین روستای عیسوند از توابع بخش مرکزی شهرستان دشتستان کشف شده است.»


آفتاب آب پخش،رئیس شورای اسلامی شهر آب پخش طی پیامی  هفته کار  کارگر را به همه کارگران خدوم و تلاش گر  آب پخش تبریک گفت


آفتاب آب پخش،مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دشتستان افزود: ۸۰۰ هکتار از مزارع کلزا در دشتستان آبی و ۶۰ هکتار دیم است، که پیش بینی می‌شود ۸۰۰ تن کلزا از آن‌ها برداشت شود.


آفتاب آب پخش،رئیس جهاد کشاورزی ‌بوشهر با بیان اینکه تاکنون ۱۸ هزار هکتار اراضی استان علیه ملخ‌های صحرایی سم‌پاشی شد، گفت: ‌ امسال بیش از ۲۰۰ هزار هکتار اراضی در معرض خطر هجوم ملخ قرار دارد.


آفتاب آب پخش،دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اعلام کرد با ابتلای ۳۶ نفر دیگر به ویروس کرونا تعداد بیماران در این استان به ۲۲۳ نفر رسید.


آفتاب آب پخش،طي حکمي از سوي  عبدالمجيد دراهکي مدير کل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر هادي توسلي به سمت رئيس مرکز آموزش فني و حرفه اي برادران دشتستان منصوب شد.


آفتاب آب پخش،رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی دشتستان به مناسبت بزرگداشت هفته کار و کارگر پیامی صادر کرد.


آفتاب آب پخش،با توجه به اهمیت بودن واحد رسانه، صبح امروز از سوی رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتستان مسئول این واحد منصوب شد.


آفتاب آب پخش،در بازدید انجام شده توسط فرماندار دشتستان از پروژهای عمرانی عنوان شد. بخشدار آبپخش؛ با پیگیری های صورت گرفته، پروژه های عمرانی بخش ابپخش با سرعت بیشتری اجرا خواهند شد.

آفتاب آب پخش،خرما ازجمله محصولات کشاورزی است که نرخ مصوب تنظیم بازاری ندارد و در اغلب ایام سال قیمت آن براساس میزان عرضه و تقاضای بازار تعیین می‌شود


آفتاب آب پخش،تلاش هنرمندان تئاتر بوشهر در راستای رشد و اعتلای هنر فاخر نمایش در طول سالیان متمادی، همواره مبتنی بر عشق به تئاتر و شاید به همین جهت بوده است که تئاتر در استان بوشهر با وجود فراز و نشیب‌هایی فراوانی که از سر گذرانده، هیچگاه از تکاپو نیفتاده و در صحنه‌های ملی و بین‌المللی خوش درخشیده‌ است.


آفتاب آب پخش،هشتمین  مرحله ی ۲۴حضورساعته ی  نیروهای مدافع سلامت در گلوگاه شهید صلاحی و کنترل ورودی و خروجی توسط حوزه مقاومت بسیج شهید دستغیب آبپخش


آفتاب آب پخش،مدیر عامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی استان بوشهر بیان کرد: درپی درخواست های مکرر باغداران مبنی بر ساخت پل و نهربند این شرکت اقدام به ساخت چهار نهربند در  مناطق بنارسلیمانی و دشتی اسماعیل خانی و یک پل در بنارسلیمانی و مرمت و بازسازی قسمتی از کانال دشتی اسماعیل خانی  نموده است.


آفتاب آب پخش،  روح اله محمدی از شروع دور اول آبیاری نخیلات شبکه آبپخش از پنج شنبه بیست وهشتم فروردین ماه سال جاری خبر داد و افزود با شروع دور آبیاری حدود یک میلیون اصله نخل در شبکه آبپخش آبیاری خواهد شد .


 

آفتاب آب پخش،مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر واگذاری و انتقال امتیاز مسکن ملی به غیر، تحت هر یک از عناوین حقوقی، غیرمعتبر و ممنوع است و بر اساس مقررات پیگرد قانونی دارد.برگه پرینت ثبت‌نام اولیه طرح اقدام ملی مسکن ارزش معاملاتی ندارد و خرید و فروش آن غیر قانونی است.


آفتاب آب پخش،معلم ورزش دبستان غیردولتی پسرانه سبحان آبپخش از ایجاد چالش «ورزش كنيم تا سالم بمانيم و ورزش در منزل، برای دانش‌آموزان دبستان سبحان  این شهر خبر داد.


صفحات سایت :