close
متخصص ارتودنسی
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 5
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

به گزارش آفتاب آبپخش،رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در حکمی دکتر عبدالرسول ملاح‌زاده را به عنوان سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان منصوب کرد.


به گزارش آفتاب آبپخش: خانم اکرم پاپری به همراه معاون آموزشی و راهبر آموزشی اداره آموزش و پرورش در حضوری سر زده از نزدیک شاهد نحوه رسیدگی به امورثبت نام و سنجش دانش آموزان منطقه بودند که این بازدید  هفته گذشته از مدارس علامه طباطبایی، سید احمد خمینی، سالن ورزشی پوریا ولی و آموزشگاه استثنایی رودکی آبپخش صورت پذیرفت.

آفتاب آبپخش، فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت:با تلاش کارآگاهان پلیس جسد دختربچه ده ساله ای که خانواده اش اعلام مفقودی کرده بودند کشف و عامل مرگ وی دستگیر شد.


آفتاب آبپخش،مراسم تکریم و معارفه روسای دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان با حضور دبیر هیات امنا و سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر در سالن کنفرانس این واحد دانشگاهی برگزار شد.

آفتاب آبپخش،مدیرعامل شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری وزهکشی استان بوشهر گفت: عده‌ای با دیدن کانال‌های پرآب و خیره کننده بدون توجه به عواقب خطرناک آن جذب ظاهر فریبنده آب شده و جان خود را به خطر می‌اندازند


آفتاب آبپخش، علی مردانلو در این نشست با اشاره اهمیت مسائل بهداشتی در جامعه اظهار داشت: رعایت مسائل بهداشتی در جامعه برای همه لازم و ضروری است و تک تک افراد باید در این زمینه تلاش کنند.


آفتاب آبپخش،یکی از فعالان فرهنگی واجتماعی آبپخشی با نگارش یادداشتی انتقادی، خطاب به استاندار بوشهر مواردی را ذکر کرده است.


آفتاب آبپخش، فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان شایعه ربوده شدن ۲ کودک در شهر آپخش را تکذیب کرد.


به گزارش آفتاب آبپخش،، دکتر علی جمادی رئیس کل دادگستری استان بوشهر در دیدار امام جمعه محترم ،بخشدار و رئیس و اعضای شورای شهر آبپخش، ضمن خیر مقدم، به نقش دستگاه قضایی و ایجاد امنیت ،خصوصا امنیت سرمایه گذاری و حمایت از فعالان اقتصادی اشاره کرد و گفت: یکی از سیاستهای اصلی قوه قضاییه دسترسی آسان مردم به عدالت و خدمات رسانی قضایی در نقاط مختلف می باشد و به همین منظور در استان نیز با همکاری و تلاش همه مسئولان اجرایی و قضایی در جهت مرتفع کردن مشکلات مردم گام برمی داریم .

 

معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی استان بوشهر با اشاره به پیش بینی برداشت ۱۶۰ هزار تن خرما از نخیلات استان گفت: برداشت محصول «خارک» به عنوان نخستین محصول نخیلات استان بوشهر آغاز شد.

به گزارش آفتاب آبپخش: رجایی اضافه کرد: با کارهای انجام گرفته، با چند روز تاخیر آبرسانی یک روز در میان به برازجانی‌ها را عملی کردیم.


آفتاب آبپخش، یادداشت علی دهقان،شوراي نگهبان در قانون اساسی ایران بگونه¬ای پیش بینی شده که نبود آن در كنار مجلس قانون‌گذاري، موجب بی¬اعتباری مجلس و مصوبات آن مي‏شود، چرا که شوراي نگهبان وظيفه دارد تمام مصوباتِ مجلس را از حيث عدم مغايرت با موازين اسلامي و قانون اساسي بررسي كرده تا در صورت عدم مغايرت، مصوبه مجلس، صورت قانوني به خود گيرد.


آفتاب آبپخش، مربی پاس آبپخش گفت: مدرسه فوتبال پارس آبپخش گامی بزرگ در جهت ارتقاع سطح کمی و کیفی بازیکنان برداشته است

به گزارش  آفتاب آبپخش، جلسه تودیع و معارفه مسؤول تعلیم و تربیت حوزه شهید دستغیب با حضور فرماندهان پایگاها و شوراهای پایگاها برگزار گردید.


آفتاب آبپخش،رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی احکامی جداگانه سرپرستان واحدهای دشتستان (برازجان)، خارک و مسجدسلیمان را منصوب کرد.


آفتاب آبپخش،وی گفت: انتقال آب از شهرستان کازرون به استان بوشهر در حالی انجام می شود که بیش از 50 روستای کازرون در جوار رودخانه شاپور فاقد آب آشامیدنی هستند و آبرسانی به آنها با تانکر انجام و قسمتی از شهر کازرون نیز دارای نوبت بندی 6 ساعت در شبانه روز است.


آفتاب آبپخش،در پی بروز بحران آب در مناطقی از استان بوشهر، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر به همراه مدیران حوزه آب استان با حضور در مناطقه آبپخش،به بررسی میدانی مشکل کمبود آب در این منطقه پرداخت.


آفتاب آبپخش،بر این اساس ادارات در شهرستان دشتستان ۲۰ تیر تعطیل و کارمندان دیگر شهرستان ها نیز میتوانند در راستای کاهش مصرف برق مرخصی بگیرند


 آفتاب آبپخش، مدیرعامل شرکت آب منطقه‌‌ای استان بوشهر با اشاره به اینکه ذخیره آب سد رئیسعلی دلواری دشتستان ۹۳ میلیون متر مکعب است گفت: تنها ۲۰ میلیون متر مکعب آب پشت سد رئیسعلی دلواری دشتستان قابل برنامه‌ریزی برای مصرف است.

آفتاب آبپخش، فرخ عباسی رئیس شورای شهر آبپخش بیان داشت، مشکلات پیش روی دریافت آب  ،آب‌پخش رفع شده و از  فردا آب برای کل شهر پمپ خواهد شد

صفحات سایت :