close
متخصص ارتودنسی
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 5
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

 

به گزارش  آفتاب آبپخش؛ کارگاه آموزشی«فضای مجازی؛تهدیدها و فرصت ها»در آموزشگاه غیر دولتی دانشمندان جوان آبپخش برگزار شد.


نشست شورای بهداشتی بخش آبپخش با حضور خانم دکتر خویش دوست سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان و به ریاست بخشدار آبپخش برگزار شد. 

به گزارش آفتاب آبپخش؛کارگاه آموزشی موتورسواران ایمن توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر در آموزشگاه دکتر حسابی آبپخش برگزار شد.


به گزارش آفتاب آبپخش،عبدالحسین رئیسی رئیس دانشگاه آزاد آبپخش اظهار داشت: از مهمترین راه های مقابله با انحراف جوانان و بروز ناهنجاری‌ها در جامعه، ترویج فرهنگ ازدواج است.


آفتاب آبپخش،محمد علی تماری عصر سه‌شنبه در نشست شورای اداری بخش آبپخش اظهار داشت: ایجاد اشتغال، از مهمترین راه‌های مقابله با انحرافات و آسیب‌های اجتماعی است و دولت دوازدهم برای ایجاد اشتغال عزم جدی دارد.


امام جمعه آبپخش در بخش دیگری از سخنان خود به حماسه نهم دی اشاره کرد و اظهار داشت: در ۹ دی سال ۸۸، حماسه بزرگی از طرف مردم خلق شد و کما فی‌السابق، ملت بصیر و انقلابی ایران، با حضور گسترده خود در صحنه، نقشه دشمنان اسلام را نقش بر آب کردند.

در آئینی با حضور مسئولان، از خانواده نوجوان آبپخشی که با اهدای اعضایش به چهار نفر جان دوباره داد، تجلیل شد.
https://media.mehrnews.com/d/2017/12/13/4/2661838.jpg

به گزارش آفتاب آبپخش،به مناسیبت - ترور شهید آیت الله عبدالحسین دستغیب (شهید محراب) ،حوزه مقاومت شهید دستغیب آبپخش پیاده روی تاکتیکی برگزار می کند


به گزارش آفتاب آبپخش،وی رئیس رشته رزمی ایروفایتینگ استان بوشهر، مسئول کمیته دفاع شخصی انجمن ورزش¬های رزمی کارگری و بازرس هیأت ورزشی استانداری استان بوشهر را درکارنامه دارد........


سرهنگ  امید محمدی در حاشیه مراسم آغاز طرح گشت های بسیج اظهار داشت: این طرح با هدف ارتقای آرامش در محلات و ایجاد پیوند عاطفی بیشتر بین اهالی محلات با بسیجیان باهمکاری تعامل سایر نهادها ی مربوطه در حال اجرا می باشد


رئیس دانشگاه پیام نور استان بوشهر گفت: استارتاپ نخل و خرما به عنوان یک رویداد کارآفرینی اسفند ماه در استان بوشهر برگزار می‌شود.

راهپیمایی ضد آمریکایی-صهونیستی همزمان با دیگر نقاط کشور در  آبپخش با حضور اقشار مختلف مردم این بخش برگزار شد.

به گزارش آفتاب آبپخش،میلاد باسعادت حضرت محمد (ص) وامام جعفر صاددق(ع) درحسینه علی اکبر(ع)محله بهرام آباد شهرآبپخش برگزار شد


مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر گفت: زیرساخت‌های گردشگری استان بوشهر توسعه می‌یابد.


بعد از ظهر دوشنبه نشست شورای آموزش و پرورش منطقه آبپخش به ریاست علی مردانلو بخشدار، در اداره آموزش و پرورش منطقه آبپخش برگزار شد.


به گزارش آفتاب آبپخش،بسیجیان بخش آبپخش به‌ مناسبت  سالروز تاسیس بسیج مستضعفین  در مسجداین شهر  رحمت  تجمع کردند و بار دیگر با تجدید بیعت با آرمان‌های امام راحل(ره) آمادگی خود را برای اجرای فرامین مقام معظم رهبری و دفاع از ارزشها و نظام اسلامی اعلام کردند.


به گزارش آفتاب آبپخش؛مانور ایمنی در برابر زلزله با حضور مسئولان بخش و شهر آبپخش در دبیرستان دخترانه زینب کبری(س) برگزار شد.


به گزارش آفتاب آبپخش،با همکاری هیات فول کیک بوکسینگ آبپخش از مقام آوران بازیهای آسیایی شهر ابپخش تجلیل بعمل آمد.


به گزارش آفتاب آبپخش،سبحانی نماینده باغداران روستای چهار برج آبپخش نیز می‌گوید: افزایش تعداد سردخانه ها و تنوع در بسته بندی باعث فروش بیشتر شده است در حالی که پیش از این ضایعات خرما زیاد بود و محصول روی دست باغدار می مانداو مهم ترین خواسته نخلداران را حمایت بیشتر برای صادرات محصول وپرداخت تسهیلات برای راه اندازی سردخانه عنوان می‌کند.

آفتاب آبپخش،همایش بزرگ پیاده روی به مناسبت آغاز هفته وحدت در شهر آبپخش برگزار شد.

صفحات سایت :