close
متخصص ارتودنسی
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 5
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

سالاری مشکلات کم آبی در استان بوشهر را یادآورشد و افزود: در این راستا نیز اقدام های خوبی صورت گرفته در شهرهای سعدآباد و آبپخش دو پیکیج تصفیه آب 2 هزار متر مکعبی در حال نصب است که طی چند هفته آینده وارد مدار می شود.
نتیجه تصویری برای استانداربوشهر

دراین مسابقات که رزمی کاران قهرمان و مدال آور از شهرهای بوشهر، گناوه، عالی شهر، آبپخش و بهرگان حضور داشتند پس از حدود بیش از ۴۰ مبارزه نفس گیر شهرهای گناوه، آبپخش و بوشهر به ترتیب اول تا سوم شدند.


یه گزارش آفتاب آبپخش، محمد رضایی معاون سیاسی سپاه استان بوشهر سخنرانی روز جهانی قدس در بخش آبپخش را برعهده داشت.


آفتاب آبپخش،رئیس هیات تیراندازی استان بوشهرگفت: نفرات برتر مسابقه تیراندازی تفنگ و تپانچه اهداف 10 متر جام رمضان این استان مشخص شدند.

http://img8.irna.ir/1396/13960402/82574645/82574645-71696887.jpg

حجت‌الاسلام خداداد رضایی روز قدس از روزهای مهم در جهان اسلام است که با دستور حضرت امام خمینی (ره) به منظور دفاع از مردم مظلوم فلسطین محقق شد و همه ساله شاهد حضور بی‌نظیر مردم در مراسمات روز جهانی قدس هستیم.


مردم شریف و روزه دار آبپخش امروز همزمان با ملت ایران اسلامی با حضور گسترده و پرشور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر پشتیبانی خود را از نظام جمهوری اسلامی در شرایط حساس کنونی نشان خواهند داد تا بدین وسیله توطئه‌های دشمنان خنثی شود.


آفتاب آبپخش،طی مراسمی باشکوه با حضور عموم مردم از مرتلین تقدیر شد و از لوح مجمع مرتلین بخش ابپخش با امضای مرتلین بخش رونمایی شد


به گزارش آفتاب آبپخش،اولین دوره مسابقات قران کریم ویژه ماه مبارک رمضان به همت موسسه قران و عترت بدرالمنیر شهر ابپخش در ۲۴و ۲۷ماه مبارک رمضان در مسجد نبی شهر ابپخش  دردو بخش برادران  وخواهران برگزارگردید.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: با رای دادگاه عمومی سعدآباد شهرستان دشتستان 2متخلف حوزه محیط زیست در این استان به تهیه آلبوم عکس پرندگان محکوم شدند.

به گزارش  آفتاب آبپخش، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر گفت: این حادثه ساعت 15 و 40 دقیقه عصر امروز رخ داد و پی آن یک مرد افغان که برای فرار از گرما وارد کانال آبیاری شده بود جان باخت.


آفتاب آبپخش: فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: خبر کشته شدن پیرمرد چوپان به دست گروه داعش در کوه‌های شبانکاره کذب است.

http://media.mehrnews.com/d/2017/03/04/3/2396943.jpg

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی گفت: در این مرحله از آزمون استخدامی سال 96، حدود 300 نفر در رشته های شغلی آموزگاری،دبیری،هنرآموز،مربی تربیتی و مشاور جذب آموزش و پرورش خواهند شد


300 نفر در آموزش و پرورش استان بوشهر استخدام می شوند

به گزارش آفتاب آبپخش، صبح امروز جلسه شورای بهداشتی بخش آبپخش با حضور اعضای این شورا  در بخشداری آبپخش برگزار شد.

- مراسم احیاء شب بیست سوم ماه رمضان در محله قلایی شهرآبپخش برگزار شد./عکس کوروش امینی

اگرچه همه بر کمبود آب واقف بوده و اعتقاد دارند صرفه جویی و مصرف بهینه می بایست در دستور کار قرار بگیرد اما عدم توزیع عادلانه آب موجب شده تا مردم از شرکت آبفا گلایه مند بوده و شهروندان در برخی مناطق  آبپخش برای تامین نیازهای آبی خود دچار دردسر شوند.

الله‌کرم مشتاقی، از کارشناسان وزارت امورخارجه گفت: به نظر می‌رسد امارات متحده عربی، با سوءاستفاده از حسن هم‌جواری ایران، قصد تملک دائمی دو جزیره ایرانی دارد.

آفتاب آبپخش،/ نمازجمعه این هفته آبپخش به روایت تصویر،کورش امینی

حجت الاسلام رضایی  درباره حضور افاغنه وپاکستانی ها گفت: طی گزارش نیرو انتظامی بخش آبپخش متاسفانه بعضی خانواده ها برای کسب درآمد بیشتر خانه های خود را به این مهاجرین بیگانه به صورت دسته جمعی اجاره می دهند و حضور این مهاجرین بدون مجوز در آبپخش مخالفم و معتقدم اتباع بیگانه جامعه ما هم از لحاظ بهداشتی وامنیتی به خطر می اندازند،وی خواستار همکاری بیشتر  مردم بخش آبپخش با نیروهای نظامی اطلاعاتی و امنیتی شد.

نتیجه تصویری برای عکس امام جمعه آبپخش رضایی

به گزارش آفتاب آبپخش، کورش امینی،مراسم احیای شب 21 رمضان در مصلای نماز جمعه آبپخش برگزارشد، دراین مراسم قاری قرآن سید محمد مصطفوی بعد از قرائت قرآن توط حجت الاسلام مجید فریرزی لوح تقدیر دریافت کردند، دراین رابطه دکتر محمد مهدی فلاحی هم قول یک ربع سکه به این قاری برتر وممتاز آبپخش دادند که جای تقدیر وتشکر ویژه دارد

آفتاب آبپخش،بخشدار آبپخش از وجود 2 زندانی جرایم غیرعمد این بخش در زندان خبر داد و گفت : خیرین می‌توانند بعد از این جشن نیز با حضور در بخشداری برای آزادسازی این زندانیان کمک کنند.وی افزود: برای آزادی یکی از زندانیان که جوانی 26ساله و سرپرست خانواده است مبلغ 70 میلیون دیگر نیاز هست تا پس از سه سال به آغوش خانواده‌اش باز گردد که از خیرین بخش انتظار می‌رود که در این زمینه همکاری لازم انجام شود تا با پایان ماه مبارک رمضان شاهد آزادی این جوان باشیم.


صفحات سایت :