close
متخصص ارتودنسی
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 2
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

تبلیغ شما پذیرفته می شود 09175515688


نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

آفتاب آب پخش، نشست مسئول انجمن هنر‌های نمایشی شهر آبپخش با سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتستان، ۲۲تیرماه ۹۸ برگزار شد. در این نشست شنانپور قول مساعد داد تا از این انجمن، جهت تاسیس یک جشنواره حمایت کند.


آفتاب آب پخش، در بازجویی‌های صورت گرفته از متهمان و شواهدی که مأموران انتظامی ارائه کرداند، هشت فقره سرقت سیم و کابل برق در بخش آبپخش و ۶ فقره سرقت مشابه در بخش سعد آباد کشف شد.


آفتاب آب پخش، همزمان با بهره برداری از طرح پایلوت 170 هکتاری، مدیریت آن نیز به باغداران تحویل داده خواهد شد


به گزارش  آفتاب آب پخش، 3 نفر از جوانان دوچرخه سوار  آب پخشی  به عنوان سفیران انتقال خون استان بوشهر (20 تیرماه 98) طی مراسمی حرکت خود را از شهر برازجان به سوی مشهد مقدس آغاز کردند.


آفتاب آب پخش،در راستای اجرای طرح رسیدگی و بهبود وضعیت و عملکرد ورزشکاران و هیات های ورزشی شهرستان دشتستان علی محمد کمارج حاجی در تمرینات مدرسه فوتبال ساتراپ ابپخش حضور یافت و از نزدیک نظاره گر تمرینات این باشگاه بود


آفتاب آب پخش،سعیدصا‌دقی مدیرفنی باشگاه پارس افزود ∶ این جشنواره با حضور بیست باشگاه ، 45 تیم و حدود پانصد فوتبال آموز در این مسابقات حضور داشتند لذا مدارس های فوتبال کشوری ، استانی ، شهرستانی و بخش های مختلف در این جشنواره حضور یافتندآفتاب آب پخش،فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: در پی وقوع دو فقره سرقت طلا از منازل شهروندان در شهر آبپخش و در نتیجه تحقیقات میدانی و بررسی اظهارات مالباختگان، یک متهم شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی دستگیر شد.


آفتاب آب پخش،نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با حضور درشهر آب پخش با مسئولین دیدار و گفتگو کردند.

آفتاب آب پخش، احمد ملک‌زاده به همراه امام‌جمعه برازجان در دیدار با مادر معظم سردار شهید «غلامرضا کرامت» اظهار داشت: پایمردی خانواده شهدا و ایثارگران در طول سالیان بعد از دوران دفاع مقدس، آنان را به‌عنوان الگوهای صبر و ایثار و استقامت برای جامعه معرفی نموده است.


آفتاب آب پخش، عبد اللطیف عباسی نژاد  افزود: دور نخست آبیاری نخیلات با دبی هشت مترمکعب در ثانیه از اول اردیبهشت ماه آغاز و تا ۲ هفته آینده ادامه دارد همچنین همزمان آبیاری دور دوم نیز آغاز شده است.


آفتاب آب پخش، کارگاه سخنوری فن بیان و مقدمه ای بر اجرا در  آب پخش  با تدریس حسین دهقان مجری توانمند صداو سیمای استان برگزار شد.


آفتاب آب پخش، رئیس اداره آموزش و پرورش به همراهی کارشناسان معاونت پرورشی از پایگاه های اوقات فراغت پژوهسرای نخبگان آب پخش و کانون حاج کرامت زارع بازدید و از نزدیک روند برگزاری کلاس ها را مورد بررسی قرار دادند

آفتاب آب پخش، معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت سهامی آب منطقه‌ای بوشهر، اولویت‌بندی شروع دور دوم آبیاری نخیلات را مشروط بر پرداخت کامل آب بها از سوی باغ‌داران اعلام کرد.


به گزارش آفتاب آب پخش، مدیران و معاونین شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر و شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی استان به مناسبت هفته صرفه جویی با امام جمعه آب پخش دیدار کردند.


آفتاب آب پخش، صبح امروز رئیس اداره آموزش و پرورش، معاون آموزش اداره آموزش و پرورش، امام جمعه، بخشدار، معاون شهرداری، عضو شورای شهر، از مجموعه پرسنل دبستان ام البنین تقدیر و تشکر کردند.

آفتاب آب پخش،  استقبال از دختر نوجوان نخبه آب پخشی فاطیما برازجانی با شکست دادن حریفان خود در مسابقات جهانی چرتکه  مقام نخست را بدست آورد.


به گزارش  آفتاب آب پخش، آب پخش،اعظم صمصامی در نشست با مدیران واحدهای مختلف شهرداری اظهار داشت:شهر آب پخش،از مناطق مهم و زیبای استان بوشهر است که باید تلاش کنیم با اجرای طرح های مختلف عمرانی و مبلمان شهری،سیمای عمومی شهر زیباتر شود.


 

به گزارش آفتاب آب پخش، آیین افتتاح مسجد شهدای روستا ی چهاربرج آب پخش  با حضور مردم ومسولین برگزارشد


آفتاب آب پخش،آیین‌های سوگواری به مناسبت سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع)  در مسجد النبی شهر آب پخش برگزار شد.


آفتاب آب پخش،پاپری اضافه کرد: با توجه نیاز منطقه به فضای آموزشی و درخواست های مکرر اولیاء جهت بهره برداری از این فضا خواستار آن هستیم تا معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور اینا بنا را تا آخر سال 1398به اتمام برسانند و شاهد افتتاح آن در دولت تدبیر و امید باشیم

صفحات سایت :