close
دانلود آهنگ جدید
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 2
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

تبلیغ شما پذیرفته می شود 09175515688


نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

آفتاب آب پخش، معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت:استفاده از قرص برنج در انبارهای نگهداری خرمای خانگی وغیرخانگی در سطح شهرستان منجر به مسمومیت و فوت تعدادی از شهروندان گردید.


آفتاب آب پخش، به مناسبت هفته پدافند غیر عامل با حضور رئیس اداره آموزش و پرورش، امام جمعه، کارشناس امور حقوقی، کارشناس حراست، فرمانده بسیج دانش آموزی، مدیر و دانش آموزان دبیرستان زینب کبری(س) مراسم غبار روبی مزار شهدای گمنام شهر آب پخش برگزار شد.

 

به گزارش آفتاب آب پخش، در این مأموریت تعداد شصت نفر در قالب  شش تیم ده نفره در کنار سایر حوزه های مقاومت بسیج به انجام مأموریت پرداختند که به عنایت خدا با حضور این عزیزان در جاهای مختلف این پیاده روی هیچ گونه مشکلی اتفاق نیفتاد و مردم با امنیت کامل و سلامت در این مراسم عظیم که به مناسبت شهادت امام رضا (ع) برگزار گردید، شرکت نمودند.


آفتاب آب پخش،پس از جلسات متعدد شهرستان و بخش، نهایت تصمیم بر این شد که از طریق اعزام کارگروه جنگ نوین تیپ پیاده ی امام صادق( ع) استان بوشهر، جهت امحا و پاکسازی انبار های غیر استاندارد که با قرص های فسفید آلومینیوم یا همان قرص برنج که برای دفع حشرات و آفات انبارهای خرمای کشاورزان عزیر و محترم اقدام حاصل شود


آفتاب آب پخش،کارگاه آموزشی درخصوص خطرات مضرات و ممنوعیت استفاده از قرص برنج در آب پخش برگزارشد


آفتاب آ پخش،- فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: ماموران پلیس آگاهی فروشنده قرص های غیر مجاز برنج در شهر آبپخش را دستگیر کردند.


به گزارش آفتاب آب پخش، تنها مشکل عمده ای ما نبود فضای کافی برای تمرینات رشته های ووشو و کراسفیته و اینکه رفتن به مسابقات متعدد هزینه ی زیادی هم برای ما هم بچه های ما دارن مخصوصا بچه ها که مدرسه میرن و هزینه های زیادی برای کلاسهای دیگه پرداخت میکنند

آفتاب آب پخش، مسابقات فوتبال زیرگروه شهرستان دشتستان که با حضور 16 تیم منتخب از بخش های مختلف در جریان بود روز جمعه 3 آبان ماه نود و هشت در استادیوم تختی برازجان به پایان رسید و در روز پایانی عقاب دهیاری بشیرآباد به پیروزی 4 بر 1 مقابل پرسپولیس زیارت دست یافت 


آفتاب آب پخش،ر قابت های ووشو قهرمانی استان بوشهر ( گرامیداشت هفته تربیت بدنی )انتخابی تیم استان جهت اعزام به مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در بخش بانوان به میزبانی شهر بوشهر در چهار رده سنی نونهالان ، نوجوانان ،جوانان و بزرگسالان برگزار گردید


آفتاب آب پخش، رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش برای اطلاع از وضعیت دانش آموزان سحر زارعی، علرضا تمیمی، حبیب بنافی که در اثر استنشاق قرص برنج، در بیمارستان شهید گنجی شهر برازجان حضور یافت.  تا وضعیت و روند معالجه این دانش آموزان را به صورت تخصصی بررسی کند.

آفتاب آب پخش ،به دنبال مسمومیت ها و اتفاقات اخیر بوجود آمده از استنشاق گاز ناشی از قرص برنج، ستاد مدیریت بحران بخش آب‌پخش به ریاست علی تنگ ارمی بخشدار آب‌پخش و با حضور رؤسای جهادکشاورزی و شبکه بهداشت شهرستان دشتستان و اعضای ستاد مدیریت بخش آب‌پخش تشکیل جلسه داد.


آفتاب آب پخش، هواشناسی بوشهر از ورود سامانه بارشی به استان و آب‌گرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل‌ها در مناطق شمالی و مرکزی استان خبر داد.


آفتاب آب پخش، بدنبال مسمومیت های متعدد ناشی از استنشاق بخار قرص برنج که برخی کشاورزان در آبپخش  جهت آفت زدایی خرما استفاده کرده بودند و منجر به فوت و مسمومیت چند نفر شدشامگاه پنجشنبه کمیته بحران در فرمانداری دشتستان تشکیل شد


آفتاب آب پخش،رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: در همین زمینه تیم کارشناسان بهداشت محیط و حرفه ای و نظارت بر مواد غذایی در تاریخ یکم آبان‌ماه با حضور در شهر آبپخش بیش از ۴۸مورد کارگاه خانگی و صنعتی خرما را بازدید کردند که بیش از ۹۰ درصد این کارگاه‌ها از این سم مهلک استفاده کرده و یا در دست تهیه داشتند.


 

آفتاب آب پخش، نان با كیفیت یكی از مطالبات جدی مردم بوده و هست كه با وجود تلاش های بسیار برای تحقق این مطالبه اما همچنان شاهد عرضه نان بی كیفیت به مردم  آب پخش هستیم.


آفتاب آب پخش، صبح امروز انتخابات نمادین شورای دانش آموزی منطقه آب پخش با حضور امام جمعه، بخشدار، رئیس اداره آموزش و پرورش، رئیس شورای اسلامی شهر آب پخش، معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش، فرمانده بسیج دانش آموزی، آقای صمصامی عضو شورای اسلامی شهر آب پخش، کارشناس فرهنگی و هنری اداره آموزش و پرورش، مدیر معاون و دانش آموزان در سالن نماز خانه دبیرستان پردیس و مهدیس  برگزار شد.

آفتاب آب پخش: مراسم بزرگداشت و آیین ملی هفته پیوند اولیا و مربیان  صبح امروزبا حضور رئیس اداره آموزش و پرورش، بخشدار، امام جمعه، کارشناس انجمن اولیاو مربیان، کارشناس حراست و اولیاء دانش آموزان درسالن نماز خانه  دبیرستان متوسطه یک دخترانه عفت منطقه آب پخش برگزار شد.

آفتاب آب پخش، فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در یک عملیات هوشمندانه پلیسی ۳۱۰ کیلوگرم تریاک در منزلی مسکونی در مرکز شهر برازجان کشف و دو نفر متهم دستگیر شدند.


آفتاب آب پخش: آیین اختتامیه و معرفی برترین ها با حضور مسئولین استانی ساعت ۲۰ روز جمعه ۳ آبان ماه در سالن اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر برگزار خواهد شد. نهمین سوگواره تعزیه استان بوشهر به مدت ۴ روز در میدان رئیسعلی دلواری شهر بوشهر از ساعت ۱۹ تا ۲۲ برگزار می شود.


صفحات سایت :