close
متخصص ارتودنسی
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 2
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

آفتاب آبپخش،شایعه ای که از  مدتی پیش در خصوص انتقال یکی از فرمانداران استان بوشهر به گیلان منتشر شده بود به تحقق پیوست 


آفتاب آبپخش؛رئیس اداره آموزش و پرورش آب پخش ، 17نفر از دانش آموزان دختر را در قالب اردوی بنیاد علوی به مقصد مجموعه فرهنگی امام خمینی (ره) تهران اعزام نمود


آفتاب آبپخش،حمیده ماحوزی در آیین افتتاح سالن شهر آبپخش ر اظهار داشت: هفته دولت بهترین فرصت است که خدمات انجام شده دولت و نظام توسط مسئولین به مردم گزارش و انعکاس داده شود.


آفتاب آبپخش،یادداشت کورش امینی،دستمزد داوران فوتبال ایران در مقایسه با همین کشورهای حوزه خلیج فارس هم بسیار اندک است. بنابراین فقط به رسم ادب و برای اینکه بگوییم به یادتان هستیم چند خطی را اینجا قلم زدم تا به آنها خسته نباشید و خدا قوت بگویم.

به گزارش آفتاب آبپخش،بهزاد بویری مسئول تربیت بدنی حوزه شهید دستغیب آبپخش بیان داشت،مسابقات تنیس روی میز قهرمانی سال ۹۷ در ناحیه مقاومت بسیج جواد الائمه شهرستان دشتستان با افتخار آفرینی جوانان بسیجی شهر آبپخش به پایان رسید.


آفتا ب آبپخش، دومین محفل انجمن ادبی نادم با موضوع داستان در سالن اجتماعات شهرداری آب پخش در تاریخ ۷ شهریور ماه ۹۷ برگزار گردید


آفتاب آبپخش،به مناسبت عید غدیر ایستگاه صلواتی در اداره آموزش و پرورش منطقه برپاشد


 آفتاب آبپخش،در پنجمین روز از هفته دولت؛ دو پروژه عمران شهری شهرداری آب پخش با حضور مسئولان بخش آب پخش افتتاح شد.


آفتاب آبپخش،منطقه آزاد بوشهر در سال 93 در دولت مصوب شد، اما در مجلس نهم رای نیاورد تا اینکه در مجلس کنونی مجددا مطرح شد و پس از بررسی های طولانی کمیسیون اقتصاد، امروز در صحن علنی به همراه 7 منطقه آزاد دیگر درخصوص آن رای گیری شد.


آفتاب آبپخش، در چهارمین روز از هفته دولت، مراسم تجلیل از مدیران و کارمندان نمونه بخش آب پخش با حضور بخشدار، امام جمعه، شهردار، رئیس شورای شهر و مدیران دستگاه های اجرایی بخش آب پخش برگزار گردید.


آفتاب آبپخش،اخیراً کلاهبرداران با آگاه شدن شهروندان از شیوه‌های کلاهبرداری کارت به کارت و تلفنی، شیوهای جدیدی را جهت اغفال مردم و کشاندن آنان به باجه‌های خودپرداز بانک‌ها پیاده می‌کنند.


آفتاب آبپخش،اکرم پاپری در جلسه ستاد پروژه مهر سال تحصیلی 98-97 در آب پخش افزود: بهره گیری از ظرفیت های مادی و معنوی آموزش و پرورش و سایر ادارات مرتبط در جهت بازگشایی هرچه باشکوه تر مدارس باید مورد توجه قرار گیرد.


آفتاب آبپخش،در سومین روز از هفته دولت، بخشدار، امام جمعه و مسئولان بخش آب پخش،چند طرح عمرانی را افتتاح و با خانواده مددجویان کمیته امداد و بهزیستی دیدار کردند.


آفتاب آبپخش،آئین اختتامیه ی فستیوال مدارس فوتبال شهر آب پخش ، عصر جمعه دوم شهریور ماه و مناسبت هفته ی دولت در محل زمین چمن مصنوعی خلیج فارس (شهدای گمنام) آب پخش با حضور پرشور مردم، علاقه مندان و مسئولین ورزش شهر برگزار شد.


به گزارش آفتاب آبپخش؛ عبدالحسین رئیسی با اعلام این خبر اظهار داشت:دانشگاه آزاد اسلامی آب پخش در سالجاری در 15 رشته تحصیلی در مقطع کاردانی دانشجو می پذیرد


آفتاب آبپخش،بخشدار آب پخش از افتتاح 24 پروژه با اعتباری بالغ بر 47 میلیارد ریال بمناسبت هفته دوبت در بخش آب پخش خبر داد.


آفتاب آبپخش،در این نشست داود جان امیری مسئول انجمن ضمن خوش آمد به حاضران در جلسه از اهداف انجمن صحبت کرد. وی بیان داشت  که هدف از برگزاری این انجمن آموزش ، داستان خوانی و تحلیل کتاب می باشد.

آفتا ب آبپخش،در انتخابات هیئت رییسه شورای اسلامی شهر آبپخش مهندس فرخ عباسی به عنوان رئیس شورای شهرآبپخش انتخاب شد.


آفتاب آبپخش،دکتر ماریا خویش دوست  اظهار داشت: شهرستان دشتستان از اجرای طرح تحول سلامت و روی کار آمدن دولت تدبیر و امید ؛ بیشترین پروژه های  احداثی  را در استان در بخش بهداشت و درمان داشته است و بیش از ۹۰ درصد از زیرساختهای بهداشتی نوسازی شده اند .


 آفتاب آبپخش،دوره آموزشی راهکارهای پیشگیری از آتش سوزی نخیلات با همکاری شهرداری و آتش نشانی در شهر دالکی از توابع بخش مرکزی شهرستان دشتستان برگزار شد.


صفحات سایت :