close
متخصص ارتودنسی
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 2
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

- در حالی که به فصل برداشت خرما نزدیک می‌شویم، فروش محصول همچنان به عنوان یکی از دغدغه‌های اساسی نخلداران محسوب می‌شود و واسطه‌ها و دلالان در این میان جولان می‌دهند.


به گزارش آفتاب آبپخش، حجت‌الاسلام خداداد رضایی در خطبه‌های امروز نماز جمعه آب‌پخش  بیان داشت،در بحث پتروشیمی به بنده یک هفته مهلت داده شدکه نهایتا دیدگاهای شما مردم را جمع اوری کنم وبه مسئولین اعلام کنم ، وانشاء الله  فردا این را کتبا اعلام خواهم کرد .


استاندار بوشهر گفت: به زودی منطقه آزاد تجاری بوشهر در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی وارد صحن علنی می‌شود که حدود آن از جزیره نگین و جزیره شیف در شهرستان بوشهر تا روستای گزبلند در شهرستان دشتستان است.


ظهر امروز مردی در اتحادیه نانوایان برازجان بوشهر به قتل رسید.


رئیس پلیس فتا استان بوشهر از شناسایی و دستگیری فردی خبر داد که در فضاي مجازي اقدام به نشر اکاذيب و افترا نسبت به یکی از سازمان‌های‌دولتی استان بوشهر کرده بود.


هشدار به مردم برای دورماندن از آب و دل به رودخانه و دریاچه نزدن، لوازم و مقتضیاتی دارد که باید فراهم باشد. به راستی در استانی که خود را داری بیشترین مرز آبی با خلیج فارس می داند و بیش از 10 شهر بندری دارد، یک شهربازی آبی که جوانان و نوجوانان بتوانند در آنجا خود را سرگرم و انرژی تخلیه کنند، ایجاد شده است؟


در این مراسم ضمن تقدیر از تلاش‌های سردار علی رزمجو فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه، ناوسالار یکم پاسدار سالار زیراهی به عنوان فرمانده جدید این منطقه معارفه شد.


آفتاب آبپخش: رییس دانشگاه خلیج فارس تاکید کرد: این رشته پایه مناسبی برای تقویت نیروی انسانی بوشهر در مقاطع بالاتر و جذب در صنایع استان می باشد.


فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که در شهرستان گناوه با ضربات چاقو باعث مرگ یک شهروند و مصدومیت نفر دیگری شده بود شناسایی و هشت ساعت پس از حادثه دستگیری شد.


رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دشتستان گفت: جوانی 20 ساله که امروز صبح برای شنا به رودخانه دالکی دشتستان رفته بود غرق شد.


رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان بوشهر گفت: در یک عملیات مشترک پلیس مبارزه با موادمخدر بوشهر و کهکیلویه و بویراحمد اعضای یک باند تهیه و توزیع موادمخدر دستگیر و 24 کیلوگرم تریاک کشف شد.


مجری طرح کیمیا شهر دشتستان گفت:درپی دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت مبنی بر مهلت یکهفته ای منطقه میزبان اجرای طرح پتروشیمی دشتستان در پی مخالفت شماری از مردم منطقه، هم اینک مردم مناطق مختلف این استان از منجله آبپخش آمادگی خود را برای پذیرا شدن محل احداث پتروشیمی اعلام کرده اند.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر می گوید: با پایان‌یافتن تحقیقات، به زودی خبرهای خوبی درباره پرونده مضاربه صوری میلیاردی در بوشهر به مردم می‌دهیم.


به گزارش آفتاب آبپخش،عیسی نوشاد رئیس جدید دادگستری دیر، به عنوان یکی از قضات خوب ، خوش نام و فاضل که پیش از این در سمت دادستان عمومی و انقلاب یکی از استانهای کشور،خدمت می کرد،وی اهل روستای  میاندشت بخش آبپخش می باشد


به گزارش آفتاب آبپخش،چند صباحی است  گل محفل ها شده صحبت از پتروشیمی و همه عزیزان در حد دانش خود اظهار نظر میکنن ولی متأسفانه در بعضی از این بحث ها شاهد تندی و بی احترامی هم هستیم آن چیزی که بدخواهان پیشرفت شهر آبپخش به دنبالش هستند


 به گزارش آفتاب آبپخش،تیراندازان شهر آب پخش نیز شامل آقای محمد پاک نیت در رشته تپانچه 10 متر بادی و علی صمصامی در رشته تفنگ 10 متر بادی  در این مسابقات حضور داشته و با رقیبان استانی و کشوری به رقابت می پردازند.


به گزارش آفتاب آبپخش،وی گفت: قرار شد این پروژه در مکان دیگر در شهرستان دشتستان ایجاد شود و با مکان یابی مناسب کلنگ آن در آینده در منطقه دیگر زده شود.


آفتاب آبپخش،صنعت ﭘتروشیمی یکی از زیرگروه های صنایع سنگین محسوب شده و طبعا مکان گزینی آن مطابق با نوع گروه بندی، رعایت ضوابط خاصی چون....


یکی از فعالان سیاسی استان بوشهر گفت: مردم آبپخش مشتاقانه و بی‌صبرانه انتظار ورود مجدد وزیر صنعت، معدن و تجارت به دشتستان برای آغاز عملیات اجرایی این پروژه اشتغال‌زا در روستای بند محمد عبدالله را می‌کشند که اگر غیر از این شود و ببینند که در مکانی دیگر از بخش آبپخش کلنگی به زمین خورد، سبب اختلافات روزافزون منطقه‌ای خواهد شد.


امام جمعه آبپخش گفت: وزیر صنعت ، معدن و تجارت در آبپخش گفتند امام جمعه دیدگاه مردم را برای جانمایی پتروشیمی اعلام کند که بنده هم پس از مشورت با مردم اعلام می‌کنم، منطقه روستای بند محمد عبدالله بهترین نقطه برای احداث پتروشیمی است.


صفحات سایت :