close
دانلود آهنگ جدید
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 2
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

آفتاب آب پخش،شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری وزهکشی استان بوشهر در آستانه فرا رسیدن سال نو روح اله محمدی از زحمات و تلاش های صادقانه کارکنان شرکت در طول سال 1398تقدیر کرد.


به گزارش آفتاب آب پخش، سرهنگ امید محمدی فرمانده حوزه مقاومت شهید دستغیب آب پخش خبر از افتتاح کارگاه تولید ماسک گروه جهادی سردار شهید ابوالحسن حسن پور در آب پخش داد


سرهنگ محمدی فرمانده حوزه مقاومت بسیج  شهید دستغیب آب پخش خبر از  برپایی ایستگاه تب سنجی در گلوگاه شهید صلاحی  توسط بسیجیان حوزه مقاومت شهید دستغسی آب پخش داد


آفتاب آب پخش،ضد عفونی و گند زدایی معابر اصلی و فرعی شهر  به منظور پیشگیری ازشیوع ویروس کرونا توسط پایگاه مقاومت  بسیج الله اکبر و صاحب الامر (ع) شهرآب پخش انجام شد


آفتاب آب پخش،" یاسر حیدری دادستان  دشتستان در جلسه تخصصی اظهار داشت علی‌رغم تذکرات متعدد در چند روز اخیر شاهد مواردی در سطح شهرستان هستیم که مالکین منازل خود را به مسافران نوروزی که عازم مناطق جنوبی گردیده اند به مدت محدود اجاره می‌ دهند.


آفتاب آب پخش،فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان :از شناسایی و دستگیری  افرادی که اقدام به تولید و انتشار محتوا های غیر واقعی مرتبط با کرونا ویروس در فضای مجازی شهرستان می‌کردند خبر داد.


آفتاب آب پخش،،پزشک متخصص بوشهری جهت رفاه و پیشگیری از ویروس کرونا، اقدام به معاینه مجازی بیماران کرد.


آفناب آب پخش،رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از دستگیری فردی که تحت عنوان فروش خودروهای خارجی به چند نفر اقدام به کلاهبرداری ۳۰ میلیاردی در شهرستان بوشهر کرده و سپس متواری شده بود، خبر داد.


آفتاب آب پخش،رییس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دشتستان گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از انتقال ویروس کرونا ؛۲۸ واحدصنفی به علت رعایت نکردن ضوابط و مقررات بهداشتی ابلاغی ستاد مبارزه با کرونا از روز پنجشنبه گذشته تا کنون تعطیل شدند.


آفتاب آب پخش،فرمانده بهداری نیروی دریایی سپاه عنوان کرد: در شهر برازجان هم ظرفیت بیمارستان این شهر تکمیل شده و از ما خواستند که در آنجا هم یک بخش بستری ایجاد کنیم که این بخش بستری را هم شامل یک بیمارستان ۴۰ تخت خوابه نیز در کنار بیمارستان شهر برپا خواهیم کرد.


 

آفتاب آب پخش، استاندار بوشهر از کارخانه تولید ژل و محلول ضدعفونی کننده استان در شرکت صنعتی مبارک دشتستان بازدید کرد.


آفتاب آب پخش: گفته می شود وی دارای سندرم داون و مبتلا به به بیماری دیابت و نارسایی قلبی بوده که به دلیل ضعف ایمنی بدن پس از درگیری با ویروس کرونا، جانش را از دست داد.


به گزارش آفتاب آب پخش،در راستای اقدامات پیشگیری از انتقال ویروس کرونا، شستشو و ضدعفونی  روستا چهاربرج باهمکاری بسیجیان پایگاه امام حسن عسگری(ع)  انجام شد.


آفتاب آب پخش،استاندار بوشهر با قدردانی از همرامی مردم در مقابله با بیماری کرونا گفت: به منظور مقابله با بیماری کرونا و رعایت امور بهداشتی، اصناف و بازار بوشهر و آرایشگاه‌های زنانه استان تا پایان هفته جاری تعطیل باشند.

آفتاب آب پخش،سید احسان موسوی گفت: فصل شکار در این استان به پایان رسیده و هرگونه شکار در مناطق تحت مدیریت محیط زیست و آزاد ممنوع است.


آفتاب آب پخش،رییس شورای اسلامی شهر آب پخش مهندس فرخ عباسی در بازدیدی که امروز از تولیدی خیاطی  کوک داشتند،از تولید ماسک در شهر آب پخش خبر داد.


آفتاب آب پخش،در آیینی که با حضور فرماندهان، معاونین و کارکنان سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر مهندس محسن مشتاقی متولد روستای دشتی اسماعیل خانی از توابع بخش آبپخش به عنوان مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعتی در استان انتخاب گردید.


آفتاب آب پخش،مراسم معارفه رییس جدید اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دشتستان با حضور معاونت توسعه و رییس حراست اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر در این اداره برگزار شد


آفتاب آب پخش،استاندار بوشهر گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مدیریت مقابله با ویروس کرونا ساعت کاری ادارات استان بوشهر تا پایان هفته از ساعت ۸ تا ۱۳ تعیین می‌شود.

آفتاب آب پخش،مسئول نمایندگی ورزش و جوانان آب‌پخش خبر داد:با پیگیری های بخشدار آب‌پخش تمامی الزامات برای احیا تنها چمن طبیعی بخش و برآورده شدن آرزوی دیرینه ورزشکاران و ورزش دوستان آب‌پخش فراهم شده است.

صفحات سایت :