close
متخصص ارتودنسی
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 2
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

 دلشب ما نظرات کارشناسی خودمان (پتروشیمی دشتستان) را به کارگروه مرکزی در سازمان محیط زیست داده و گفته ایم اگر الزامات موردنیاز چنین پروژه هایی مثل دسترسی به آب و آلایندگی های احتمالی مورد توجه واقع شود، مخالفتی نداریم. و به شهرداری ها هشدار داد اگر برای ساماندهی دفن زباله ها اقدام نکنند، پیگیری قضایی خواهد کرد.


معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی بوشهر شایعه وقوع حادثه تروریستی در اطراف روستای گلدشت شهرستان دشتستان را ‌که در فضای مجازی منتشر شده تکذیب کرد.

به گزارش آفتاب آبپخش،محمد نجفی رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر عصر دیروز از مدرسه فوتبال ساتراپ آبپخش و همچنین ازامکانات ونحوه برگزاری کلاسها بازدیدکرد....

آفتاب آبپخش،،سید حسن لواسانی فرد با اعلام این مطلب گفت: المپیاد نانو هر ساله با حضور حدود 15 هزار نفردر کشور برگزار می شود و تعداد ۳۵ نفر وارد مرحله دوم می شوند که امسال ۶ نفر از دانش آموزانِ دشتستانی توانسته اند به مرحله دوم این مسابقات راه پیدا کنند.


فرماندار عسلویه خبرهای منتشر شده در فضای مجازی که باعث ناراحتی اهالی نخل تقی هم شده، تکذیب کرد.

مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر گفت: منابع آب زیرزمینی دشتستان از لحاظ بیلان منفی و کسری مخزن در این استان رتبه نخست را داراست و بیشتر دشت های این شهرستان در وضعیت فوق بحرانی قرار دارند.

امام جمعه شهر آبپخش گفت: دشمن در سند 2030 به دنبال حذف فرهنگ جهاد و شهادت است به نوعی که می‌خواهد درب فرهنگ جهاد، شهادت و انقلاب در آموزش و پرورش بسته شود.

اختصاصی آفتاب آبپخش/ نمازجمعه این هفته آبپخش به روایت تصویر

پدیسار اظهار داشت: در راستای افزایش درجه مکانیزاسیون نخیلات، کارگاه آموزشی نحوه کار با دستگاه بالابر، با حضور بیش از ۷۰ نفر از نخل داران و کارشناسان استان در بخش آبپخش شهرستان دشتستان برگزار شد.

- بی‌آبی در شهر آب‌پخش در روزهای اخیر باعث بروز مشکلات بسیار زیادی برای مردم شده است، برخی شهروندان چندین روز بی‌آبی را تحمل می‌کنند و این شرایط همچنان ادامه دارد.


به گزارش آفتاب آبپخش،مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) ووفات حضرت خدیجه کبری با سخنرانی حجت الاسلام آذری و در حسینیه حضرت علی اکبر(ع)محله بهرام آباد شهرآبپخش برگزارشد.

آفتاب آبپخش،با توجه به نقش خود به عنوان چشمان نظاره گر افکار عمومی و عملکرد مسئولین، از اعضای منتخب شورای پنجم سعی کرده است مردم و مخاطبان را در جریان رویکرد، برنامه ها و اهداف آنها قرار بدهد...

آفتاب آبپخش،عبدالحمید تماری مدیرآموزش پرورش منطقه  آبپخش  با ارسال یادداشتی به این پایگاه خبری تحلیلی "نتیجه عملکرد سال تحصیلی جاری منطقه آب پخش" را برشمرده است  درادامه بخوانید....


به گزارش آفتاب آبپخش ؛ محمدرضا دولتیاری،مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)در مسجد نبی(ص)آبپخش با حضور گسترده مردم برگزار شد.


به گزارش آفتاب آبپخش ؛ کورش امینی،مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)در مسجد نبی(ص)آبپخش با حضور گسترده مردم برگزار شد.


برنامه‌های ماه مبارک رمضان همواره با قرآن عجین بوده و «مقابله» یکی از سنت‌های دیرینه قرآن‌خوانی در استان بوشهر است که امروزه نیز همچنان به صورت گسترده ادامه دارد.


وحید حاجی پور دبیر هئیت فوتبال آبپخش درگفتگویی با آفتاب آبپخش بیان داشت،شامگاه دیشب درفینال این دوره از رقابت ها تیم یاران حامد موفق شد با نتیجه 3 برصفر بر حریف خود تیم غدیر جتوط  را از پیش رو بردارد و به مقام قهرامانی دست یابد، درپایان این رقابت ها بهترین تیم اخلاق پرسپولیس نوین ،بهترین دروازبان حسین توسلی وبهترین بازیکن این دوره به وحید درگویی رسید

به گزارش آفتاب آبپخش، شب گذشته در بازیهای نیمه نهایی تیم غدیر جتوط با نتیجه 4 بر 3پرسپولیس نوین را شکست داد، ودر ادامه این رقابت ها یاران حامد موفق شدند در ضربات پنالتی ،حریف خود آزادی آبپخش را از پیش رو بردارند. امشب واز راس ساعت 21 فینال بین دوتیم غدیر جتوط ویاران حامد آبپخش برگزار خواهد شد.

عبدالحمید تماری عصر چهارشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش بخش آبپخش با تبریک حلول ماه رمضان اظهار داشت:ماه رمضان،ماه خودسازی و بندگی خداوند بزرگ است و باید از فرصت های این ماه برای از خود رها شدن و به خدا رسیدن استفاده کرد. رئیس اداره آموزش و پرورش…

آفتاب آبپخش- رئیس اداره بندر و دریانوردی گناوه گفت: یک لنج باری در سه مایلی بندر گناوه دچار حادثه شد که یک نفر جان خود را از دست داد.نورالله اسعدی اظهار داشت: طوفان شدید باعث شده تا دریا طی روزهای اخیر متلاطم باشد و باعث بروز حادثه برای یک لنج باری در نزدیکی بندر گناوه شد.

صفحات سایت :