close
متخصص ارتودنسی
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش - 2
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

نظر سنجی

اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار فرهنگی و هنری
اخبار علمی و فناوری اطلاعات

آخرین عناوین

آفتاب آبپخش،معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، در زمینه کنترل قاچاق کالا در حوزه سلامت محور، رتبه برتر کشوری را کسب کرد و با دارا بودن پیشرفته ترین آزمایشگاه کنترل مواد غذایی از نظر میزان استفاده سموم دفع آفات نباتی و کودهای شیمیایی، نیز حائز رتبه سوم کشور شدیم.


آفتاب آبپخش،معاون سیاسی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر اظهار داشت: تا نگاه به غرب در دل برخی ها کورسویی داشته باشد، برخی مشکلات خواهد بود، مگر اینکه به قدرت این ملت و شعار توانستن این ملت باور قلبی داشته باشیم.


آفتاب آبپخش،مدیر عامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با اشاره به اینکه  این استان در عرصه تولید و محصولات فرآوری شده خرما دارای ظرفیت بالایی است اظهار داشت: خرما مهمترین محصول کشاورزی استان بوشهر به عنوان قطب تولید خرمای کشور است.


به گزارش آفتاب آبپخش، ایمان نژاد رئیس هیئت فوتبال در گفتگویی  هفته تربیت بدنی و ورزش را به اهالی ورزش و تمامی مسئولان پرتلاش در این عرصه تبریک گفت.


آفتاب آبپخش،استان بوشهر با برداشت سالیانه 150هزار تن خرما از مهمترین تولید کنندگان خرمای کشور است اما تنها 20درصد این محصول ارزشمند صادر می شود


آفتاب آبپخش،در آستانه اربعین حسینی در همایش باشکوهی پیرغلامان حسینی شهر آبپخش با همکاری شهرداری این شهر مورد تجلیل قرار گرفتند

در آستانه اربعین حسینی در همایش باشکوهی پیرغلامان حسینی شهر آبپخش دشتستان با همکاری شهرداری این شهر مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

آفتاب آبپخش- دادستان عمومی و انقلاب بوشهر گفت: متهم اصلی پرونده اختلاس شرکت پخش فرآورده‌های نفتی بوشهر دستگیر شد.


آفتاب آبپخش،تقدیر از بازنشستگان ومدیران مدارس به مناسبت هفته قلب و روز جهانی سالمندبا حضور رئیس و معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره ، رئیس و کارکنان مرکز بهداشت خدمات جامع سلامت شهید بهشتی و همچنین انداز ه گیری فشار خون و قند


آفتاب آبپخش،با حکم اکرم پاپری آقای عبدالکریم محمدی به عنوان معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش منصوب شد


آفتاب آبپخش،بمناسبت هفته ناجا، مراسم تقدیر از فرمانده انتظامی بخش آب پخش با حضور مسئولان برگزار شد.


افتاب آبپخش،رئیس کمیته امداد آب پخش از ساخت 25 واحد مسکونی جهت مددجویان این نهاد خبر داد.


آفتاب آبپخش،رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش از راه اندازی خانه معلم،مرکز مشاوره فرهنگیان و مرکز اختلالات آموزشی تا پایان سالجاری و پیگیری جهت ایجاد درمانگاه و مرکز خدمات رفاهی فرهنگیان آب پخش خبر داد.


آفتاب آبپخش،نشست ستاد بحران بخش آب پخش، صبح امروز به ریاست علی مردانلو بخشدار آب پخش در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش برگزار شد.


آفتاب آبپخش،برگزاری مراسم جشن عاطفه ها در دبستان دخترانه فاطمه زهرا (س) با حضور مسولین منطقه به روایت تصویر


آفتاب آبپخش،رئیس کمیته امداد شهر آبپخش گفت: دومین کاروان زیارت اولی زنان سرپرست خانوار و دختران بازمانده از تحصیل تحت حمایت کمیته امداد شهر آبپخش در سال جاری به مشهد مقدس اعزام شدند.


آفتاب آبپخش،برگزاری گارگاه آموزش برنامه تدبیر با حضور خانم دریسی ویژه مدیران مستقل مدارس ابتدایی منطقه آب پخش برگزار شد


آفتاب آبپخش،دادستان بوشهر گفت: در پی اختلاس در شرکت فراورده‌های نفتی بوشهر و تشکیل پرونده، تاکنون ۳ متهم آن دستگیر شده و این پرونده در شعبه دوم بازپرسی در حال رسیدگی است.

آفتاب آبپخش،با حکم خانم اکرم پاپری رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره منصوب گردید.


معاون سیاسی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: رمز عبور از مشکلات پیش رو اقتصاد مقاومتی و همراهی و وحدت همه وفاداران به نظام و کمک به مسئولان برای عبور از تحریم های اقتصادی دشمن است.


صفحات سایت :